Джерело
amosov.fm 🇺🇦 | Почитав "мирний план" після редактури української сторони. У першому п...
1 420 Охват/переглядів
2025-12-24 09:43
Повідомлення №9984
Почитав "мирний план" після редактури української сторони. У першому пункті йдеться про підтвердження суверенітету України. Вже в четвертому пункті обмежується кількість ЗСУ в мирний час, а в 14 пункті розподіляються території. Як ви роузмієте, це вже не про суверенітет. Пункт 5 передбачає гарантії безпеки "за логікою 5 статті НАТО". Логіка 5 статті НАТО, нагадаю - "якщо щось станеться, ми через 3 дні зберемося і просто поговоримо, не факт що щось виіршимо". Окремий анкедот - це те, що росія зобов'язується не нападти більше на Україну і на країни ЄС). Це - дуже сильні зобов'язання, ми їм усім віримо) росія їх, звісно, буде виконувати, як і ті десятки міжнародних угод, які порушила, розпочавши вторгнення в Україну в 2014 році. Пункт 12 Україна і США отримують спільний контроль над ЗАЕС. росія вже біжить підписувати угоду із цим пунктом. Уже біжить. (це сарказм, як що що). Пункт 14 Обговорюється потенційна вільна економічна зона на території Донбасу – для її затвердження Україна готова провести референдум на підконтрольних їй територіях. Цей пункт, мабуть, писали іншопланетяни. Виконати його неможливо. Референдум де? В Костянтинівці? Пункт 15 Після узгодження майбутніх територіальних домовленостей як Російська Федерація, так і Україна зобов'язуються не змінювати ці домовленості силою. (Дивіться пункт 1. Анекдот) Пункт 18 Україна має провести вибори якомога швидше після підписання угоди. Припустимо. Пункт 20: Тільки після того, як усі сторони погодяться з цією угодою, негайно набуде чинності повне припинення вогню. От візьме саме і припиниться. Герасимов скаже "стой, раз-два" і завершиться війна. Так просто. Там ще різні є пункти про санкції, фонди на відновлення України, вступ до ЄС щодо яких теж багато питань уже іншого характеру, але менше з тим. Угода виглядає, як танці з бубном перед Трампом. Вона а) алогічна (але це в прицнипі нікого не хвилює) б) не враховує реалії війни і українського (і навіть російського) законодавства, в) не робоча, г) її насправді не підпише і сама росія, бо для Кремля вона наповнена своїми червоними прапорцями. Зараз її або поховає росія, або перекрутить ці пункти на свої хатєлкі і відправить на новий рануд танців з бубном перед Трампом.