Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГОЛОБУЦЬКИЙ
Додано 14 лип 2024

ГОЛОБУЦЬКИЙ

@allgolobutsky
Кількість підписників: 19 558
Фото: 17,900
Відео: 2,960
Посилання: 3,050
Опис:
Весь Голобуцький: без цензури, без обмежень, більше і раніше, ніж в соцмережах! 16+)) Аналітика, фотожаби, інсайди, чутки, викриття - читайте на @allgolobutsky З питань співпраці і розміщення реклами пишіть на [email protected]
Джерело

ГОЛОБУЦЬКИЙ | Роками я вперто на всіх майданчиках тверджу: припиніть тягти сюди "хор...

Логотип телеграм спільноти - ГОЛОБУЦЬКИЙ ГОЛОБУЦЬКИЙ @allgolobutsky
4 100 Охват/переглядів 2024-08-03 15:08 Повідомлення №28536
Роками я вперто на всіх майданчиках тверджу: припиніть тягти сюди "хороших русскіх"! Бо не існує в природі "хороших русскіх" на боці України, навіть як тимчасових союзників! Вони поголовно імперці, їх все влаштовує, крім прізвищ конкретних дуп у владних кріслах РФ - ну і крім санкцій, від яких потерпають їхні бізнеси, що чемно платять податки на вбивство українців і пишаються цим. Через це мене припинили запрошувати чи не на всі телеканали - бо в кожного на етері щодня мінімум пара-трійка "хороших русскіх" російською розповідають, як нам жити. І ведучі радісно підлаштовуються під "старших братів" - теж ляпотять язиком і запопадливо погоджуються з їхніми заявами. Але ж тут вилізло троє "жертв Кремля": не встиг вивітритись запах казенних "воронків", як вони долучились до голосів решти "хороших русскіх" - взялись переконувати, що "прості росіяни ні в чому не винуваті", "санкції треба зняти". А так вони, звісно, "за мир і Україну", а як же. Великодушно ігноруючи факт, що "прості росіяни" майже поголовно підтримують війну, пишаються здобутком "нових територій", схвалюють дії Путіна, підтримують "СВО" (бо це добрий заробіток для них особисто) і категорично не згодні на мир, якщо доведеться повертати Україні окуповані території (про репарації за все ними зруйноване взагалі не йдеться).І раптом купа українців прозріли! "Гниди вони, а не "хорошиє русскіє", хай йдуть за кораблем!". Хоча варто бути чесним: з'явились і ті, хто висунув "геніальну" ідею: треба їх до України привезти на перевиховання. От вони побачать на власні очі - і негайно все зрозуміють та перестануть захищати імперію! Може навіть їм українське громадянство надати для якіснішого перевиховання. Так що мені складно уявити, що саме здатне буде врешті пробити цей невиліковний бар'єр в головах більшості українців між "звичайними русскімі" і уявними "хорошимі русскімі", щоб вони злились в одне смердюче болото в уяві більшості.