Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГОЛОБУЦЬКИЙ
Додано 14 лип 2024

ГОЛОБУЦЬКИЙ

@allgolobutsky
Кількість підписників: 19 511
Фото: 17,900
Відео: 2,960
Посилання: 3,050
Опис:
Весь Голобуцький: без цензури, без обмежень, більше і раніше, ніж в соцмережах! 16+)) Аналітика, фотожаби, інсайди, чутки, викриття - читайте на @allgolobutsky З питань співпраці і розміщення реклами пишіть на [email protected]
Джерело

ГОЛОБУЦЬКИЙ | Підростає нове покоління російських патріотів і фанатів сцаря. --"Путі...

Логотип телеграм спільноти - ГОЛОБУЦЬКИЙ ГОЛОБУЦЬКИЙ @allgolobutsky
3 720 Охват/переглядів 2026-06-03 17:17 Повідомлення №35173
Підростає нове покоління російських патріотів і фанатів сцаря. --"Путін - найкращий президент, який був. А для Путіна найголовніше - як ми почуваємося, як живемо. Податки великі й таке інше - отже, так воно і треба, якщо податки великі. Ну, звичайно, якщо... добре би було, якщо зарплату ще б підняли, але все одно. Я та ще патріотка, і мені все одно.Дивлячись наше ...загалом, що відбувається в країні - ніби все, що трапляється і що далі буде - ніби вже байдуже. Найголовніше, щоб мене там ... це не стосувалося. ...Звичайно [це все може мене зачепити] - закордонник є, якщо що, зроблений на 10 років....Територія [майбутньої Росії] буде більшою, і, по-перше, те, що ми будемо дружнішими з іншими державами. Раптом ми розростемо так, що будемо кращі за Америку. По-перше, ніби Америка краще в економіці йде, начебто ...я не пам'ятаю точно. Раптом ми будемо прямо вищі від неї!".--Це не розмова - це голосне рипіння протертих пропагандою до стерильності звивин умовного мозку типової росіянки. Путін найкращий на всі часи. Америка бідна - Росія скоро точно випередить і стане вище. Податки високі? Так і треба. Їсти не буде чого? Значить, так і треба. Я патріотка, але якщо геть притисне - втечу за кордон. І логіка: Росія "стане більшою" (тобто, загарбає території інших держав) - але "буде дружнішою з іншими державами" (це тими, в яких території повідкушує). Тобто, якщо буде нагода - вони пограбують, загарбають, примусять. Не буде - голодуватимуть, мерзнутимуть, жебратимуть. Коли що - втечуть. Спосіб існування колорадського жука якогось...