Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГОЛОБУЦЬКИЙ
Додано 14 лип 2024

ГОЛОБУЦЬКИЙ

@allgolobutsky
Кількість підписників: 19 570
Фото: 17,900
Відео: 2,970
Посилання: 3,050
Опис:
Весь Голобуцький: без цензури, без обмежень, більше і раніше, ніж в соцмережах! 16+)) Аналітика, фотожаби, інсайди, чутки, викриття - читайте на @allgolobutsky З питань співпраці і розміщення реклами пишіть на [email protected]
Джерело

ГОЛОБУЦЬКИЙ | Елєктронік жил, Елєктронік жив!..": журналіст Красовскій (колишній "хо...

Логотип телеграм спільноти - ГОЛОБУЦЬКИЙ ГОЛОБУЦЬКИЙ @allgolobutsky
8 880 Охват/переглядів 2026-05-03 15:48 Повідомлення №34901
"Елєктронік жил, Елєктронік жив!..": журналіст Красовскій (колишній "хороший русскій", який тусив з Собчак і навіть до Києва приїздив, вишиванку напинав, але потім, як і Собчак, вирішив, що владу підтримувати безпечніше і вигідніше) притягнув до себе на інтерв'ю близнюків Торсуєвих, "Сироєжкіна" і "Елєктроніка". Але дуже швидко про це пошкодував, судячи з його фізіономії. "Війна має закінчитись в Лондоні", "Путін - миротворець", "ще роки за два забрати ісконно русскіє Одесу, Харків, Миколаїв... і Ужгород, він ніколи не був українським, бо в Закарпатті русини", "треба не чекати, доки виростуть, а вбивати дітей 3-4-5 років, яких навчають "м-ляку на гілляку", "полонених українців відправляти на розмінування, а хто виживе - на будівництва". А, і класичне "СВО Путін мусив почати, бо якби не почав, то Москву би зараз бомбили" (на цьому місці в Красовского особливо виразно витягнувся писок - він жестами спробував натякнути, що таки зараз Москву і бомблять, власне)...)) Однак апофеоз цього апофігею - це "распятий мальчік в трусіках, версія 2.0 - вони повертаються і розмножуються". --"Ми самі відео бачили, як на воротах з одного боку розіп'яли дівчинку років 4-х, а за нею зі споду прибили її братика 2-х років, бо їхня мама - жінка ополчєнца, її спочатку вдвадцятьох бити, тоді зґвалтували всім натовпом, а після цього прив'язали до чотирьох БТРів і на площі розірвали - це не байки, мені на відео показували рештки".--"Але ненависті до укрАінцев в нас немає, і в бійців немає". І вони не якісь унікальні довбограї - насправді вони виразники наймасовіших настроїв в Росії. Це мерзенно, по-людожерському, але до такої міри ідіотично, що справді смішно.