Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГОЛОБУЦЬКИЙ
Додано 14 лип 2024

ГОЛОБУЦЬКИЙ

@allgolobutsky
Кількість підписників: 19 570
Фото: 17,900
Відео: 2,980
Посилання: 3,050
Опис:
Весь Голобуцький: без цензури, без обмежень, більше і раніше, ніж в соцмережах! 16+)) Аналітика, фотожаби, інсайди, чутки, викриття - читайте на @allgolobutsky З питань співпраці і розміщення реклами пишіть на [email protected]
Джерело

ГОЛОБУЦЬКИЙ | ТРК "Рудана", Кривий Ріг: Цвинтар, поховання бійців. Підлітки регулярн...

Логотип телеграм спільноти - ГОЛОБУЦЬКИЙ ГОЛОБУЦЬКИЙ @allgolobutsky
3 920 Охват/переглядів 2026-04-15 11:49 Повідомлення №34745
ТРК "Рудана", Кривий Ріг: Цвинтар, поховання бійців. Підлітки регулярно збираються компаніями посидіти на надгробках, покурити, поматюкатись голосно, випити, розкидати квіти, пофоткатись, пострімити... Рідні загиблих, які щотижня розгрібають за цими розвагами, скромно «просять підлітків та молодь не влаштовувати тусовки та фотосети на могилах»(!). Звернення дуже, дуже делікатні, «вони ж діти». --Юлія Подлєсна: «Хочу звернутися до всіх батьків. Будь ласка, поговоріть зі своїми дітьми про те, як треба поводитися на кладовищі. Наші чоловіки та сини віддали життя за наше майбутнє, і бачити неналежну поведінку на їхніх могилах — дуже боляче. Кладовище - це місце для вшанування пам'яті, а не для розваг, танців чи фотосесій на Алеї Героїв. Це не майданчик для ігор. Окремо хочу сказати про квіти: якщо вони лежать на могилі — не чіпайте їх і не забирайте. Це велике приниження для наших воїнів та їхніх рідних».Оксана Соколовська: «Сьогодні «відпочивали» на могилі мого сина. Я хочу запитати: як ви виховуєте своїх дітей? Чи знають вони, якою ціною дається їхній спокій? Я хочу подивитися кожному з вас у вічі. Таку неповагу не можна виправдати «дитячими пустощами». Це наруга над пам’яттю».--Отак акуратно, бо на особисті прохання ці «діти» вдовам, матерям просто тицяють «факи». В коментарях достатньо часто пишуть «батьки, мабуть, не знають», «то все школа». А також припускають, що в оцих «дітей» ніхто не воює і не загинув.