Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГОЛОБУЦЬКИЙ
Додано 14 лип 2024

ГОЛОБУЦЬКИЙ

@allgolobutsky
Кількість підписників: 19 570
Фото: 17,900
Відео: 2,990
Посилання: 3,050
Опис:
Весь Голобуцький: без цензури, без обмежень, більше і раніше, ніж в соцмережах! 16+)) Аналітика, фотожаби, інсайди, чутки, викриття - читайте на @allgolobutsky З питань співпраці і розміщення реклами пишіть на [email protected]
Джерело

ГОЛОБУЦЬКИЙ | РПЦ в Україні ака УПЦ не міняється і не міняє свої політики: вже не вп...

Логотип телеграм спільноти - ГОЛОБУЦЬКИЙ ГОЛОБУЦЬКИЙ @allgolobutsky
3 470 Охват/переглядів 2026-04-01 16:55 Повідомлення №34623
РПЦ в Україні ака УПЦ не міняється і не міняє свої політики: вже не вперше піднімають тему їхніх "Молітвословов" (які вони успішно продають - і ясно, куди ці гроші йдуть; причому пропагандистська потреба поширення такого сміття навіть перебиває бізнес, бо на Промі вартість близько 400 грн, а в їхніх церковних лавках 250-350 грн) з молитвами за Кірілла, за "спасєніє дєржави россійской", з каяттям "за убієніє царской сємьі" , "за Отєчєство" (в сенсі, за війну теж) і "за НАШ Русскій народ" і окремо купка "за воінов" (тобто, за наших вбивць і катів) і проти нас, за прощення всіх злочинів учасникам "СВО". Хоча момент для їхніх солдатів зі зверненням до Бога "даруй ми умрЕти" - непоганий, варто визнати.)) Цим разом це видання Почаївської лаври - "хіт продаж!" - вичепив священник УГКЦ Іван Дутка (скріни теж від нього). Хоча і претензії його обґрунтованими не назвати... Як він уявляє молитовник українською в РПЦвУ? Молитви і служби українською? Тим більше, щоб підрозділ РПЦ не молився за "наш россійскій народ" і "за Россію"?Та й проблема геть не в мові і не в молитвах в тих церквах, звісно. --Цікаво читати й коментарі від тих, хто впевнений, що є українським патріотом": "звісно, я цей молитвослов купив - дуже задоволений, тільки від Тіхона [за російських воїнів] зайве", "я купила ще до війни - хороший молитвослов", "так а чого там мають бути за Україну молитви? Це все політика"...