Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГОЛОБУЦЬКИЙ
Додано 14 лип 2024

ГОЛОБУЦЬКИЙ

@allgolobutsky
Кількість підписників: 19 570
Фото: 17,900
Відео: 2,990
Посилання: 3,050
Опис:
Весь Голобуцький: без цензури, без обмежень, більше і раніше, ніж в соцмережах! 16+)) Аналітика, фотожаби, інсайди, чутки, викриття - читайте на @allgolobutsky З питань співпраці і розміщення реклами пишіть на [email protected]
Джерело

ГОЛОБУЦЬКИЙ | Говорить Київ: політика" і я як в.о.Богдана Буткевича говорю з Богдано...

Логотип телеграм спільноти - ГОЛОБУЦЬКИЙ ГОЛОБУЦЬКИЙ @allgolobutsky
3 500 Охват/переглядів 2026-03-21 07:46 Повідомлення №34501
"Говорить Київ: політика" і я як в.о.Богдана Буткевича говорю з Богданом Буткевичем про війни в світі: Іран, Венесуела, наша війна, перспективи Куби... Нові чутки "Нетаньягу розміняє Україну на Іран в Путіна" - нонсенс. Люди з історичною місією - їх часто терпіти не може народ, вони не добрі люди, але до такого їх підвела історія. Шанси, які складаються раз на покоління чи й на кілька. Від таких шансів не відмовляються - ні Нетаньягу, ні Зеленський... Принцип "деескалації через ескалацію". Але занадто жорстко - теж недобре. Нафта по $150 не потрібна нікому в світі. Якщо не буде знищено іранський режим під корінь, єдиною метою його існування стане створення ядерної зброї. Задача технофашистів, які стоять за Трампом - взагалі підірвати ситуацію в світі. Після розтрощення "тихої гавані" на Близькому сході Трамп планує зробити з Куби новий Дубай поряд, під боком, без мусульманських обмежень на одяг, дівчат, сигари і випивку, - як і було до комуністів. Ставка Трампа: або Америка контролюватиме понад 40% світової нафти - або Трамп і Америка програють все. Безпека близькосхідних монархій виявилась міфом - вони не хочуть захищати себе. "Тиху гавань" втратили і росіяни, які готові були терпіти війну, поки мали змогу перечекати в Дубаї. Саме через Дубай прокручувались "сірі" і "чорні" гроші в крипту. Через "Дубайск" Росія імпортувала заборонене для неї санкціями. Кам'яна пустеля в Ірані потрібна Ізраїлю, Трампу потрібна розблокована і безпечна Ормузька протока і сотня кілометрів вздовж. Розвилка Путіна: продовжувати війну чи закінчувати? І так, і так погано. Цього року війна не закінчиться. Республіканська партія - виборці переважно за підтримку України. Трампу і команді невигідно йти проти більшості. ЗСУ зараз зірвали підготовку наступу Росії "щойно підсохне земля". Нафтовий заробіток Росії з Ірану негайно буде вкинутий в топку війни. Економіка Росії рухне наступного дня після підписання миру. Тому Путін вибере війну. Путін готується до встановлення "Великої стіни" від світу довкола Росії. Чи буде замах на Орбана перед виборами у виконанні українця? https://youtu.be/BeN0I9R7TWk