Джерело
Автономна Лірика🥃 | який же ROUTINE, падла, стрьомний. Я звісно сцикло ще те, але просто п...
44 Охват/переглядів
2026-03-14 11:26
Повідомлення №41126
який же ROUTINE, падла, стрьомний. Я звісно сцикло ще те, але просто про саунддизайн можна говорити і говорити.Пишу це зараз в зачиненій кімнаті, щоб заспокоїтись, бо мені ще переписку читати і бігти назад до сейву, поки футуристичний клаудкод ганяє сек'юріті гуманоїда біля закритої двері.Кроки роботів це лязкіт по металу, і вони відчуваються ніби робот важить тони дві. Коли він близько, то гра накидує на кроки нмзьких частот так, ніби біля мене КАБ зкинули, це активує у мене fight or flight проти моєї волі - і тільки після того як ця лялька почне видавати звуки біля тебе, увімкнеться стрьомна горорна музика. Я їбав таке життя.У всіх звуків у грі взагалі є оцей кінематографічний басбуст, відкриття дверей чи повзання на карачках це окремий скрімер. І при цьому гра любить підкидувати рандомний лязкіт чи скрип. Чи це залізяка впала чи тобі скоро пизда? Дізнайся через секунду тортур, повтоиться звук гучніше чи ні.Роботи при цьому насправді сліпі і тупі, вони не перевіряють відкриті двері і ледь ледь йдуть на шум, окрім скріптових моментів, але бути присутнім біля них не хочеться настільки, що я все ще на другій локації і не витримую більше однієї-двох вилазок з сейфруму.