Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Akirich на дроті
Додано 14 лип 2024

Akirich на дроті

@akirichsblog
Кількість підписників: 788
Фото: 3,510
Відео: 126
Посилання: 3,080
Опис:
#nowar #нетвойне Боти: @akirichbot @xtmapbot Контакт: @xtmapbot - зворотній зв'язок. Повний перелік соцмереж на uadd.me/akirich
Джерело

Akirich на дроті | Київстар планує 26 березня вимкнути 3G у Харкові та у низці населених ...

Логотип телеграм спільноти - Akirich на дроті Akirich на дроті @akirichsblog
331 Охват/переглядів 2026-03-02 18:09 Повідомлення №10551
Київстар планує 26 березня вимкнути 3G у Харкові та у низці населених пунктів області.Позитивний вплив: 👍 Вивільнення частот під інші стандарти. Зарано, бо прорахунку частот під 5G немає, а цифровий дивіденд досі не вивільнено телевізійниками.Негативні впливи:📵 Недобудований голосовий зв'язок. У багатьох клієнтів 4G досі нормально не працює ні через VoLTE, ні через VoWiFi.📵 Додзвонитися через 2G буде ще важче, бо до звичного навантаження додадуться і ті клієнти, в яких 3G технічно не підтримується, а також ті клієнти що і так страждають від недобудованого 4G.📵 Ширина спектру не сильно допоможе проблемам з магістралями, які відчуваються останні три місяці. Не дивлячись на ідеальні радіоумови - сесія LTE нерідко переривається, і це створює перепони не тільки для роботи в зумі, а й роботі месенжерів.📵 Погіршиться робота інтернету речей - банківських терміналів, трекерів, систем відеоспостереження тощо. Багато з цієї інфраструктури просто не підтримує 4G, а так - станеться технологічний відкат на 2G.