Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Akirich на дроті
Додано 14 лип 2024

Akirich на дроті

@akirichsblog
Кількість підписників: 788
Фото: 3,510
Відео: 126
Посилання: 3,080
Опис:
#nowar #нетвойне Боти: @akirichbot @xtmapbot Контакт: @xtmapbot - зворотній зв'язок. Повний перелік соцмереж на uadd.me/akirich
Джерело

Akirich на дроті | Оця "суперновина", яку обіцяв шеф мінциркви вранці... Ні, не вивільнен...

Логотип телеграм спільноти - Akirich на дроті Akirich на дроті @akirichsblog
278 Охват/переглядів 2025-08-12 17:25 Повідомлення №9429
Оця "суперновина", яку обіцяв шеф мінциркви вранці... Ні, не вивільнення цифрового дивіденту під мобільний зв'язок. Ні не спрощення бюрократичних процесів, щодо будівництва кабельних каналізацій у містах та селах України. Ні - не припинення бардаку з ЄІСОНПІ, функції якого дублюються в Прозорро. То виявляється запуск Starlink Direct to Cell, причому лише в Київстарі. Яким боком тут мінцирква, якщо це не для всіх операторів - не маю жодної думки. Таке враження, що Київстар купив ефірний час в медіа.З одного боку лише один оператор, і лише SMS. Але особисто я бачу в цьому лише добру новину - ще одна діра, через яку будуть красти OTP-паролі буде лише у клієнтів Київстару. Разом з цим сьогодні три рази не вдалося розрахуватися банківською карткою через те, що мережа 3G в терміналах недоступна, а 2G не тягне. PS 4G термінали, як виявилося, мають програмні та мережні проблеми. "Привіт" новим терміналам ПриватБанку, за якими служба підтримки банку не побажала прийняти зауваження щодо недоступності функціоналу без задіяння адміністрації торгової точки.З таким цирком, коли вимикають діючі і потрібні технології - жоден старлінк не допоможе.