Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - A.k.a Pifagor
Додано 06 січ 2025

A.k.a Pifagor

@aka_pifagor
Кількість підписників: 16 090
Фото: 2,380
Відео: 102
Посилання: 1,930
Опис:
Авторський канал про крипту) Піфагор не несе відповідальності за ваші фінансові рішення 👤Контакт - @pifagor_dao 🛒PIFA SHOP - @pifashop_bot 🎥Ютуб - https://www.youtube.com/@aka_pifagor 🔗Посилання другу - https://t.me/+1im9cz1LiaY2MDE6
Джерело

A.k.a Pifagor | блін раніше не закинув вам, фомо, тепер закину вночі..коротше, ще вчор...

Логотип телеграм спільноти - A.k.a Pifagor A.k.a Pifagor @aka_pifagor
4 810 Охват/переглядів 2025-08-25 01:06 Повідомлення №3487
блін раніше не закинув вам, фомо, тепер закину вночі..коротше, ще вчора вночі я луданув на $2к сюди, десь по 0.009 (зараз вже +30%). Так так ні ні ! Зараз самі хаї, якщо хтось вирішить заходити то або поступово або чекайте діпки і кращої твхщіток на бейз, суть в тому що сам БРАЯН АРМСТРОНГ (СЕО КОІНБЕЙС) купив цей щіток і зробив твіт про свою купівлю. І сьогодні він знову його згадав реальна мкапа сильно нижча ніж та, що вказана на дексскрінері. Сам бейс як мережа - ахуєна для мемів, але все відбувається повільніше ніж в тій ж солані історія чимось нагадує CZ і $TST, але, CZ і Браян зовсім різні персонажі в крипто грі, єдине що поєднює - медійність і причетність до великих бірж. Тому тяжко оцінювати що можна очікувати (і чи взагалі розкачають цю історію)щіток є щіток, засаджуватися точно не треба, але особисто для мене зараз норм виглядає щоб похолдити в середній строк. Продавати в +30% не збираюсябля тільки спробуйте написати що це реклама.., браян армстронг навряд чи купував би у мене рекламу))