Джерело
A.k.a Pifagor | хто там зараз досі фармить поінти в бінанс альфі:- додаєте в etherbot ...
5 780 Охват/переглядів
2025-07-26 13:59
Повідомлення №3425
хто там зараз досі фармить поінти в бінанс альфі:- додаєте в etherbot гаманець 0x73d8bd54f7cf5fab43fe4ef40a62d390644946db- прописуєте команду /wallets і обираєте цей тільки що доданий гаманець- відкриваєте фільтри, ставите тип транзакцій "вхідні" і вартість Tx ">= $1.00M"це гаманець бінанс альфи, на який надходять токени для виплати турнірів і дропівколи надходить транзакція поповнення - це означає, що або незабаром буде дроп цього токену, або незабаром буде виплата з турніру, якщо цей токен був на турнірі який нещодавно закінчився (при умовах, що сума більше $1кк)як сьогодні зранку, поповнили на $3кк в токені $CROSS, і це якраз та сума, пул який був виділений на один із останніх турнірів який закінчився. Після цього сопля вниз, і потім ще вниз коли почали роздавати ревардикоротше, для тих хто досі фармить поінти раджу так зробити, будете одразу знати про найближчі виплати з турнірів або нові дропи, і на цьому можна пробувати фліпати на шортах (але краще заздалегідь брати шорт під виплати жирних турнірів)