Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - airsoft.ua
Додано 14 лип 2024

airsoft.ua

@airsoftua
Кількість підписників: 1 150
Фото: 363
Відео: 54
Посилання: 380
Опис:
Всеукраїнський чат: @AirsoftChat Флудилка: @AirsoftFlood Список каналів та чатів: @AirsoftHub Майстерня: @AirsoftGear Спорядження: @AirsoftEquipment Форум: airsoft.ua/forum Маркет: @MarketAirsoftUA
Джерело

airsoft.ua | Відкриття сезону, це не про початок ігор у новому році, це про зустріч...

Логотип телеграм спільноти - airsoft.ua airsoft.ua @airsoftua
2 080 Охват/переглядів 2025-04-13 14:51 Повідомлення №971
Відкриття сезону, це не про початок ігор у новому році, це про зустріч з друзямиДонеччан та кримчан не зупиняла навіть дорога тривалістю у дві доби. З Києва бувало набиралося по два плацкартних вагони. Це була можливість наживо познайомитися з тими, кого знав виключно по форумуНе правильно казати "а я граю круглий рік", бо так ви втрачаєте всю суть грандіозного заходу, який колись чекали страйкболісти з усієї України 🇺🇦 Так, свого часу зима вносила свої корективи, але, по-перше, були дещо інші AEG-и, а також ціни та доступність запчастин, по-друге, ще не з'явились Li-ion акумулятори, по-третє, взимку рідко коли була плюсова температура і вважалося, що грати при -5 це крайня межа для приводів. Хоча, вже у нульові знаходилися відчайдухи, які грали взимку у Карпатах 🏔Сама гра відбувалася у травні, адже тоді випадало кілька вихідних і до тих дат всі активно готувалися. Інколи навіть занадто, особливо, коли мова заходила про тюнинг. Намагалися досягти максимуму, а всі баги вилазили саме під час гри, чи навіть на пристрілціЯк народилося перше Відкриття розповів знов таки Sniper PakЩе у 2002 році, за рік до першого Відкриття, ми провели у Сихівському лісі, так би мовити, репетицію. Зібралося 5-6 команд... ну як, команд, тоді в одній було дві людини, в іншій - вісім. Загалом, зібралося десь 20 людей. Після цього виникла ідея зробити щось для всіхЛіс відпав моментально, ми не могли запросити людей кудись без гарантій та інфраструктури. Військові нас, звісно, зі старту послали. Довелося шукати виходи на полігон через знайомих. Написали лист просторовий про розвиток патріотизму, який нам у підсумку і підписали. Тож, шлях на Раковець був відкритийПотім почали причісувати правила, придумували меню, сценарій, назву "Правдива брехня", їздили разів 10 на полігон... Анонс з'явився вже восени, після того по черзі приїжджали знайомитися Янгр та Хог, а згодом почали надходити перші реєстрації. Внесок зробили - 10 баксів. У ту суму входили трансфер, чай, пиво, ковбаски...Загалом же зібралося 30-40 гравцівПісля гри Hamster згадував:Ввечері, коли киян відправили додому, ми зібралися у Таріка вдома, щоб випити горілки та підбити підсумки. В якийсь момент Тарік задумався і після короткої паузи гучно вимовив: "Блєать! Щоб я ще хоч раз взяв участь в організації подібного заходу?! Ніколи більше!" Через три місяці його попустило! 😂