Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - AEW FAN UA | Вся Еліта Реслінгу
Додано 14 лип 2024

AEW FAN UA | Вся Еліта Реслінгу

@aewfanua
Кількість підписників: 417
Фото: 28,400
Відео: 5,760
Посилання: 2,230
Опис:
It’s Wednesday. You know what that means. Ласкаво просимо в найкращий україномовний фан-паблік по кращій компанії реслінгу - All Elite Wrestling! AEW Fan UA Chat - https://t.me/joinchat/TLAjmMaWmX0xZDYy
Джерело

AEW FAN UA | Вся Еліта Реслінгу | ️ Ентоні Боуенс на подкасті Battleground про свою музичну тему "Underg...

Логотип телеграм спільноти - AEW FAN UA | Вся Еліта Реслінгу AEW FAN UA | Вся Еліта Реслінгу @aewfanua
81 Охват/переглядів 2026-04-30 12:59 Повідомлення №36472
⭐️ Ентоні Боуенс на подкасті Battleground про свою музичну тему "Underground":Я обрав її не тільки тому, що це те, чим я мріяв займатися в коледжі, але й тому, що вона була пов’язана з персонажем, якого я намагався створити - ми так і не дійшли до цього, і це знову ж таки речі, про які я публічно не говорив. Ми працювали над певною ідеєю."Pride Of Professional Wrestling" - це більше, ніж гра слів через мою сексуальність, це мав бути персонаж, схожий на раннього Курта Енгла 2000-х, якого всі люблять як олімпійського героя. В теорії він мав бути бейбіфейсом, якого всі підтримують, але його не підтримували. Так само і з "The Pride Of Professional Wrestling" - я повертаюся, мене зустрічають як героя, але щось іде не так, і весь гнів іде на Макса Кастера. Люди підживлюють його ілюзію, що він найкращий реслер у світі, або ж вони підтримують Адама Пейджа, який спалює будинки колег - це ж не поведінка бейбіфейса.Подивіться, що я роблю - я гордість індустрії. Пісня теж це відображає: з самого початку - "I try to find some love from up high but there just ain’t enough to go around" — я намагаюся отримати любов від фанатів, людей, Тоні, але її просто не вистачає, увага спрямована на щось інше. Якщо пройтися по пісні, все це мало відповідати персонажу. Але напрямок змінився, тому я адаптуюся і намагаюся розібратися. Зараз я в The Opps, тож потрібно зрозуміти, як усе це працює в командному форматі.