Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - AEW FAN UA | Вся Еліта Реслінгу
Додано 14 лип 2024

AEW FAN UA | Вся Еліта Реслінгу

@aewfanua
Кількість підписників: 417
Фото: 28,400
Відео: 5,760
Посилання: 2,230
Опис:
It’s Wednesday. You know what that means. Ласкаво просимо в найкращий україномовний фан-паблік по кращій компанії реслінгу - All Elite Wrestling! AEW Fan UA Chat - https://t.me/joinchat/TLAjmMaWmX0xZDYy

👥 Кількість підписників

417
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +8
Середній/Місяць:: +16

👁️ Середній перегляд на повідомлення

76
Середній/День:: 61
Середній/Тиждень:: 77
ERR: 18.23%

📊 Кількість повідомлень на день

3
Останній день: 17
Середнє за тиждень: 4.4
Середнє за день: 3

Історія змін лого

Історія змін назви

AEW FAN UA | Вся Еліта Реслінгу 2026-01-13
AEW FAN UA ❄️ Winter Is Coming 2025-12-03
AEW FAN UA ❄️ Winter is Coming 2024-12-08

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

™️ Нік Вейн прокоментував завершення свого виступу на Best of the Super Juniors:Невже це справді кінець? Я хотів би залишитися ще трохи. Я хотів би перезапустити цей тур і прожити все це знову. Я просто скористаюся моментом, щоб осмислити, яким чудовим досвідом це для мене було. У моєму віці, у двадцять років, приїхати за океан, до Японії, щоб пройти такий тривалий тур, особливо в Best of the Super Juniors, - це не лише честь, але й чудовий досвід для людини мого віку, щоб отримати стільки роботи.Тепер усе, що ми можемо робити - це сподіватися. Сподіватися, що одного дня я повернуся на ринг New Japan, під світлами New Japan, можливо, для ще одного турніру, ще одного туру, а можливо й за чемпіонське золото. Це була б мета. А поки що, чи дивитесь ви мене через екран телевізора, через іншу камеру, чи я зустріну вас особисто і потисну руку, я просто хочу сказати: величезне спасибі за цей досвід, величезне спасибі за цю серію.Best of the Super Juniors 33 тепер у книгах історії, можливо, як найкращий Super Juniors, завдяки вам.Від щирого серця - велике вам спасибі.
📱 Вілл Оспрей відреагував на критику, пов’язану з порівнянням його кар’єри та нещодавнього матчу маска проти маски на шоу AAA Noche de Los Grandes. Оспрей відповів на фрагмент подкасту Wrestling Republic, у якому матч отримав високу оцінку, а також було висловлено думку, що він запам’ятається краще, ніж матчі самого Оспрея:І все ж через 10 років люди досі говорять про матч із Рікошетом. Мене досі відмічають у відео з тією самою Huracanrana від Ібуші. Я став першим британцем, який виграв титул IWGP. А Assassin’s Creed знову найняли Еціо, щоб він озвучив ролик про мене перед Wembley.А якщо ви не можете згадати якісь із моїх матчів, то це тому, що люди ледь пам’ятають, що сталося минулого тижня, не кажучи вже про 14 років, протягом яких я стабільно був на вершині своєї справи, при цьому мене ніколи не просувала Федерація (WWE). Матч маска проти маски був чортівськи крутим, і я не збираюся применшувати його значення. Але я йду своїм шляхом і ніколи не намагаюся змагатися ні з ким, окрім самого себе. А ви продовжуйте обговорення, а я буду зайнятий тим, що збираю повні арени. Бен Еллісон, який раніше зробив цю заяву, пізніше уточнив, що саме мав на увазі, і відповів на слова Оспрея:Щоб прояснити: я не казав, що цей матч більш пам’ятний, ніж усе, що ти зробив, бо це просто не так. Я сказав, що, на мою думку, через 30 років у книжках з історії реслінгу про нього пам’ятатимуть більше, ніж про будь-який конкретний матч із твоєї кар’єри на даний момент. Щодо матчу з Рікошетом можна сперечатися, але я все одно вважаю, що сама концепція матчу маска проти маски, де всі знали, хто ховається під обома масками, і який при цьому показав найвищі показники в історії AAA, буде згадуватися частіше. Як я вже казав, я твердо переконаний, що зараз ти найкращий реслер у світі.
🔥 Мік Фолі в інтерв'ю Аріелю Хельвані пригадав телефонний дзвінок від однієї високопоставленої людини у WWE після того, як він оголосив, що більше не буде пов’язаний із компанією:Перший дзвінок був: "Я поважаю твою позицію і передам це керівництву". А потім мені зателефонував хтось дуже високого рівня, не знаю, чи він хоче, щоб я називав його ім’я. Він сказав: "Ну, Пол [Левек] просто працює в їхній групі з фізичної підготовки. А Лінда [МакМен] вже багато років не працює в WWE.І я відповів: "Теоретично це так, але я міг би присягнутися, що бачив Пола за плечем президента, коли він ухвалював політику. І навіть якщо Лінда не працює в компанії, її прізвище - МакМен, і вона все одно асоціюється з WWE". А потім я сказав: "Та годі. П’ятеро людей в Овальному кабінеті отримали Stunner".Він це оцінив і сказав, що поважає мою позицію. Я не зачиняв двері назавжди. У своїй заяві я сказав: "поки ця людина при владі". І, здається, дедалі більше людей розуміють, що деякі речі, які він робить, - це жорстокість заради жорстокості та збагачення себе.
🎰 Джим Росс на своєму подкасті розповів, що зазнав падіння перед Double or Nothing:Це були не найкращі вихідні для подорожі… Мене мали забрати в суботу вранці приблизно о 6-й годині. Я ще поговорю зі своїм організатором поїздок щодо цього. Навіщо мене відправляти о 6 ранку на шоу в неділю ввечері? Це не має сенсу. Я вже не 17-річний. Отже, будильник був заведений. Мій водій мав мене забрати, і раптом я впав. Я не падав уже кілька тижнів. Я впав і сильно вдарився, далеко від свого телефону. Я навіть не знаю, як це сталося. Треба було якось… мабуть, просто тримати його в кишені. Чорт його знає. Якби телефон був зі мною, я міг би отримати допомогу. Через це я пропустив свій рейс.Я потрапив у номер у суботу ввечері, здається. Я ліг на ліжко, сів на край і просто відпочивав. Але я не знав, що в мене зірветься спина. І тепер я в готелі зі зірваною спиною і не можу нормально функціонувати. Це був жахливий досвід. Я повернувся додому в понеділок увечері. Я довго страждав. Більше так не робитиму. Переконаюся, що телефон буде поруч. Сам тур був непоганий - я бачив багато людей і талантів. Я прокоментував лише один матч, і якби знав, що буде лише один, то, мабуть, поговорив би з Тоні Ханом про це. Але загалом я хотів, щоб це була позитивна поїздка. Але не вийшло.
0️⃣ Оцінки матчів за останні шоу від Дейва Мельцера:™️ CMLL Viernes Espectacular (15.05.2026):• The Don Callis Family (Ель Клон, Ечісеро та Роккі Ромеро) проти Барбаро Кавернаріо, Діфунто та Соберано-молодшого – 4.5⭐️• El Sky Team (Містіко, Маскара Дорада та Неон) проти Аверно, Ультімо Герреро та Воладора-молодшого – 4.5⭐️™️ AEW Collision (16.05.2026):• The Dogs (Девід Фінлі та Кларк Коннорс) та Марк Девіс проти The Rascalz (Дезмонд Ксав'є, Закарі Вентц та Майрон Рід) – 4.0⭐️• Дарбі Аллін проти Семмі Гевари – 4.75⭐️™️ CMLL Domingo Familiar (17.05.2026):• Бандідо проти Воладора-молодшого – 4.5⭐️🤼‍♂️ AEW Dynamite x Collision (20.05.2026):• Рікошет та The Don Callis Family (Андраде Ель Ідоло та Марк Девіс) проти Кріса Джеріко та Янг Бакс (Метт Нік Джексони) – 4.5⭐️• Марк Бріско проти Томмасо Чампи – 4.5⭐️• Дарбі Аллін проти Майка Бейлі – 4.0⭐️• Вілл Оспрей проти Кацуйорі Шибати – 4.0⭐️• FTR (Декс Харвуд та Кеш Вілер) проти The Conglomeration (Орандж Кессіді та Родерік Стронг) – 4.25⭐️™️ CMLL Viernes Espectacular (22.05.2026):• Бандідо проти Воладора-молодшого – 3.75⭐️™️ CMLL Domingo Familiar (24.05.2026):• Ель Клон проти Маскари Доради – 4.25⭐️🤼‍♂️ AEW Dynamite x Collision (27.05.2026):• Джеріко проти Рікошета – 3.5⭐️• Марк Девіс проти Джека Перрі – 3.75⭐️• The Death Riders (Джон Мокслі та ПАК) та Вілл Оспрей проти The Rascalz (Дезмонд Ксав'є, Закарі Вентц та Майрон Рід) – 4.0⭐️• Кріс Статландер проти Хікару Шиди – 3.5⭐️
⭐️ Рене Пакетт на Busted Open Radio про можливий матч Джона Мокслі проти Міка Фоулі, після того, як їхній сюжет у WWE так і не відбувся:Я маю на увазі, той факт, що це тоді не сталося і не втілилося так, як могло б. І, звісно, все склалося чудово так, як склалося, і всі продовжили мати справді успішні кар’єри.Мати Джона і Міка разом, особливо з тим, де зараз Джон, коли він у своїй найкращій формі, коли він може креативно робити те, що хоче, і фізично виконувати те, що хоче, - я думаю, сама ідея побачити їх разом у будь-якому форматі… чи це буде бекстейдж-сегмент, чи якийсь сюжет… це трохи стресово, бо я навіть не знаю, чи хочу я цього бажати.Але хто знає? Це одна з тих ситуацій, що залежить від того, як почувається Мік і яка буде ситуація. Думаю, потрібно просто дивитися, як воно складеться. Це рішення для Тоні, щоб залишити це відкритим і дати можливість чомусь подібному статися. Ми всі просто маємо чекати й дивитися.Але як фанатка Міка і того, що він приносить у реслінг, я залишуся в режимі фаната, поки мені не доведеться робити репортаж біля рингу, а там буде суцільна жесть.
🤼 MVP на своєму подкасті Marking Out детальніше розповів, чому йому не подобається Тріпл Ейч:Я прийняв рішення, що більше не хочу тут перебувати, а якщо Тріпл Ейч керує всім, то я тим більше не хочу тут бути, тому що мені не подобається Тріпл Ейч. Я не поважаю Тріпл Ейча. Я вважаю його боягузом і брехуном. Було багато ситуацій, пов’язаних із Боббі, коли йому не вистачало сміливості сказати Боббі правду щодо креативу. Я намагався поговорити з ним, і завжди було щось на кшталт: "Я підійду до тебе трохи пізніше". Ті рідкісні рази, коли мені вдавалося залишитися з ним наодинці в офісі, він одразу кликав когось ще. Він не хотів залишатися зі мною сам на сам. Я не поважаю таке. Я професіонал - скажи мені прямо, що ти думаєш. За мою кар’єру було багато людей, з якими мені не подобалося працювати. Але ми заробляли гроші і робили бізнес. Коли я побачив політичну картину, я сказав: "Боббі, Тріпл Ейч не за нас. Він навіть не хоче з тобою розмовляти". Тріпл Ейч не давав Боббі часу для особистої розмови. "Який у мене напрямок? Що я роблю?" У Тріпл Ейча завжди раптово з’являлися якісь справи. А в інших людей був повний доступ до нього.
#ДумкаАдміна щодо AEW Double or Nothing 2026 від Vladyslav:• Шоу класне і ось думка та оцінки:5️⃣ FTR (Декс Харвуд та Кеш Вілер) проти Адама Коупленда та Крістіана Кейджа – I Quit Street Fight Match за світове командне чемпіонство AEW (Якщо претенденти програють, то вони не більше не будуть в команді):• Як я і гадав, то цей матч набагато кращий за попередній. За старих радий, останній рейн перед закінченням кар'єри. Оцінка: 4.0⭐️2️⃣ Казучіка Окада проти Коноске Такешти – матч за інтернаціональне чемпіонство AEW:• Нарешті я побачив хороший матч від Окади. Такешта титул заслужив. Післяматчевий сегмент 🙌. Чекаємо на All In: Такешта - Флетчер або навіть і Окаду додадуть. Оцінка: 4.75⭐️🤲 Міна Шіракава проти Афіни – чвертьфінал жіночого турніру Оуена Харта:• Непоганий. Афіна проходить далі і буде чекати в півфіналі Сарії/Скай Блю, скоріше всього Сарії пройде далі. Матч можна буде зробити на Forbidden Door. Оцінка: 3.5⭐️🌇 Джон Мокслі проти Кайла О'Райлі – No Time Limit Match за континентальне чемпіонство AEW:• Нормальний броулеро-брутальний матч. Такий я і чекав, хоч він трохи гірше, а ніж на Full Gear. Джея Вайта знов не було. Загубився десь... Оцінка: 4.25⭐️🤲 Вілл Оспрей проти Самоа Джо – чвертьфінал чоловічого турніру Оуена Харта:• Нарешті хороший матч від Джо. Оцінка: 4.25⭐️🤲 Сверв Стрікленд проти Бандідо – чвертьфінал чоловічого турніру Оуена Харта:• Класний. Можна було 5-10 хвилин додати, бо 15 хвилин для них мало. Оцінка: 4.5⭐️1️⃣ Текла проти Хікару Шиди проти Кріс Статландер проти Джеймі Хейтер – матч за світове жіноче чемпіонство AEW:• Нормальний матч. Всі дівчата показали себе. Мерседес Моне також загубилась. Оцінка: 4.0⭐️🏟 Кріс Джеріко, Кенні Омега, Джек Перрі, Янг Бакс (Метт та Нік Джексони) та The Hurt Syndicate (Боббі Лешлі та Шелтон Бенджамін) проти The Demand (Рікошет, Тоа Ліона та Бішоп Кан), The Don Callis Family (Марк Девіс та Андраде Ель Ідоло), The Dogs (Девід Фінлі та Кларк Коннорс) – Stadium Stampede Match:• Прикольний, веселий, хардкорний матч. Можна було б зменшити час, прибрати зайве, то був би ідеальний матч. Також в такому типу матчі було забагато людей. Оцінка: 4.75⭐️0️⃣ Дарбі Аллін проти MJF – Title vs. Hair Match за світове чемпіонство AEW (Якщо MJF програє, то він побриється налисо):• Бенгер. Післяматчевий хілтерн Кевіна Найта на Алліні 🙌. Оцінка: 5.0⭐️ Висновок:• Шоу просто кайф. Прохідних матчів не було, публіка бомба. Оцінка: 9/10⭐️
🎰 Прогнози AEW Double Or Nothing 2026 від Vladyslav:• А ось і нове PPV. Пора робити прогнози:0️⃣ Дарбі Аллін проти MJF – Title vs. Hair Match за світове чемпіонство AEW (Якщо MJF програє, то він побриється налисо):• Хороший сюжет. Дарбі просто монстр, провів 7 успішних захистів світового титулу на кожному Dynamite та на 2-х Collision. І всі ці матчі класні. Вже в матчі проти Гевари було видно, як Аллін не витримуває і не зміг провести больовий Стінга. MJF тут має перемагати та знищувати Дарбі.1️⃣ Текла проти Хікару Шиди проти Кріс Статландер проти Джеймі Хейтер – матч за світове жіноче чемпіонство AEW:• Жіночій дивізіон зараз знову якийсь нудний. Шторм чекає дитину, Моне у відпустці після програшу всіх титулів. Всі інші сюжети з жінками нудні. Навіть матч за світове чемпіонство вліпили 4-х сторонник. Треба підписувати нових склад реслерок. Шотці, Чарлі, Дені Луну, з ROH Афіну забирати, щоб дивізіон виглядав цікавішим. В матчі ставлю на захист та хілтерн Шиди. Після матчу повернеться Моне.2️⃣ Казучіка Окада проти Коноске Такешти – матч за інтернаціональне чемпіонство AEW:• Буду надіятись на те, що Такешта забере титул і сюжет цей закінчиться. Бо Окада тупо надоїв. Після переходу в AEW облінився, погані матчі показує та взагалі може не з'являтися тижнями. Ставлю на Такешту, Окаду назад до Японії.🤲 Сверв Стрікленд проти Бандідо – чвертьфінал чоловічого турніру Оуена Харта:• Потенційно один з найкращих матчів на шоу. Ставлю на Сверва, бо він потенційний переможець турніру.🤲 Вілл Оспрей проти Самоа Джо – чвертьфінал чоловічого турніру Оуена Харта:• Щось цікаве відбувається с Оспреєм. Ставлю на нього, бо Джо то не треба.🤲 Міна Шіракава проти Афіни – чвертьфінал жіночого турніру Оуена Харта:• Афіна переможе.5️⃣ FTR (Декс Харвуд та Кеш Вілер) проти Адама Коупленда та Крістіана Кейджа – I Quit Street Fight Match за світове командне чемпіонство AEW (Якщо претенденти програють, то вони не більше не будуть в команді):• Ось цей матч вже має бути краще першого. Ставлю на зміну.🏟 Кріс Джеріко, Кенні Омега, Джек Перрі, Янг Бакс (Метт та Нік Джексони) та The Hurt Syndicate (Боббі Лешлі та Шелтон Бенджамін) проти The Demand (Рікошет, Тоа Ліона та Бішоп Кан), The Don Callis Family (Марк Девіс та Андраде Ель Ідоло), The Dogs (Девід Фінлі та Кларк Коннорс) – Stadium Stampede Match:• Склад матчу хоч і викликає питання, але надіюсь на класний хардкорний матч. Фейси переможуть.🌇 Джон Мокслі проти Кайла О'Райлі – No Time Limit Match за континентальне чемпіонство AEW:• Якщо Кайлу дадуть титул, то буде круто, бо він давно на це заслуговує. Але якщо б він не був чемпіоном серед тріо, то можна було б легко на нього ставити, але гадаю Мокс переможе. Після матчу повернеться Джей Вайт. 🎰 Divine Dominion (Меган Бейн та Лена Кросс) проти Зейди Стіл та Віви Ван (Buy In):• Чемпіонки він.🎰 The Opps (ХУК, Кацуйорі Шибата та Ентоні Боуенс) проти Death Riders (Клаудіо Кастаньолі, Вілер Юта та Деніел Гарсія) (Buy In):• Райдери перемога. 🎰 Boom and Doom (Біг Бум Ей Джей та КТ Маршалл) та The Conglomeration (Орандж Кессіді, Родерік Стронг та Марк Бріско) проти Shane Taylor Promotions (Шейн Тейлор, Шон Дін, Карлі Браво, Лі Моріарті та Ентоні Огого) (Buy In):• Фейси переможуть.Очікування:• Хоч дорога була нудна, але PPV як завжди може нас порадувати, як матчами, поверненнями, так і сюжетними поворотами.
⭐️ MJF в інтерв'ю Аріелю Хельвані обговорив, як Карлос Сілва зняв талантів TNA з матчів проти зірок AEW, і сказав, що він "пригальмував" у своїй критиці, оскільки той навчається в процесі роботи:Він [Карлос] не хотів, щоб таланти AEW виступали проти талантів TNA, бо подумав, що мій бос навмисно поставив, здається, Collision в той самий вечір, що й TNA. Хоча щороку, коли йдуть, здається, плей-оф студентського баскетболу, нас щороку в певний сезон переводять на четверги. Він подумав, що ми навмисно звернулися до Warner Bros. Discovery. Нас просто перенесли, а він цього не знав. І через це він образився та зняв кілька матчів з шоу.Мене це зачепило, бо, по-перше, він забирає в мене матч, якого я чекав. Я хотів добряче відлупцювати Ніка Немета, раніше відомого як Дольф Зігглер. І по-друге, він забирає гроші з кишень людей. Тож я був трохи злий, але мені сказали, що цей хлопець стає розумнішим у реслінгу. Він досить зелений, досить новий і навчається в процесі роботи. І мені сказали, що він хороша людина, тож я трохи пригальмував із критикою Карлоса Сілви. Він навчається в процесі роботи.