Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Адвокат Дар'я Тарасенко
Додано 14 лип 2024

Адвокат Дар'я Тарасенко

@advocat_tarasenko_daria
Кількість підписників: 20 985
Фото: 193
Відео: 46
Посилання: 891
Опис:
Про юридичне - простими словами.
Джерело

Адвокат Дар'я Тарасенко | ЧИ МОЖНА НЕ ПЛАТИТИ ШТРАФ ЗА ПОСТАНОВОЮ ТЦК ТА СП, ЯКЩО "РОЗШУК" ЗНИК?...

Логотип телеграм спільноти - Адвокат Дар'я Тарасенко Адвокат Дар'я Тарасенко @advocat_tarasenko_daria
13 200 Охват/переглядів 2026-03-17 11:18 Повідомлення №1718
ЧИ МОЖНА НЕ ПЛАТИТИ ШТРАФ ЗА ПОСТАНОВОЮ ТЦК ТА СП, ЯКЩО "РОЗШУК" ЗНИК? 🤔Перш ніж почати відповідати на це питання, хочу нагадати, що сповіщення в "Резерв+" про виявлення порушення не свідчить про наявність Постанови/штрафу, а свідчить лише про підозру у вчиненні порушення - про це детальніше говорили тут https://www.facebook.com/share/p/1B6ASskP4t/ і тут https://www.facebook.com/share/v/1ZtigdaBgP/Зараз ми говоримо про ситуацію, коли є Постанова про накладення штрафу, і при цьому "розшук" зник.Штраф все одно необхідно оплачувати (якщо тільки ви не вирішили оскаржити Постанову).🤔Нагадаю, що у нас не існує "розшуку" для мобілізації. Насправді, "розшуку" в цій сфері взагалі не має бути (хоча і Верховна Рада, і КМУ цей термін вживають). Коректно - звернення до поліції для затримання і доставки в ТЦК та СП для складання протоколу про вчинення адміністартивного правопорушення. Якщо Постанова вже є, значить, протокол вже складений або в його складанні немає потреби. Відповідно, і підстав для "розшуку" вже немає. Тому логічно, що після винесення ТЦК та СП Постанови "розшук" має зникати (і в 99% випадків так і відбувається). Тому зникнення "розшуку" не означає , що штраф оплачувати не треба! Більш того, якщо штраф не оплатити вчасно, його сума зросте, про це детально писали тут https://www.facebook.com/share/p/173iGw47z5/