Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Длігач. Економіка. Стратегія. Майбутнє
Додано 14 лип 2024

Андрій Длігач. Економіка. Стратегія. Майбутнє

@adligach
Кількість підписників: 10 151
Фото: 1,660
Відео: 26
Посилання: 1,350
Опис:
Проривні стратегії для бізнесу і держави, інструменти управління майбутнім від економіста, футуролога та засновника міжнародної бізнес-спільноти. 🗺 Dligach.com
Джерело

Андрій Длігач. Економіка. Стратегія. Майбутнє | Таким чином я бачу два можливі сценарії. ▪️ Сценарій A. Craig 2.0, але...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Длігач. Економіка. Стратегія. Аналітика Андрій Длігач. Економіка. Стратегія. Майбутнє @adligach
1 240 Охват/переглядів 2026-01-18 14:42 Повідомлення №3398
Таким чином я бачу два можливі сценарії. ▪️ Сценарій A. Craig 2.0, але без трагізмуТут фаворит Аарон Тейлор-Джонсон.Мінімальний тактичний ризик для бренду (передбачувано висока каса), можливість швидкого виходу фільму (2027)Але є стратегічний ризик, що Бонд перетворюється на екшн (Mission: Impossible, John Wick)▪️ Сценарій B: Молодший актор і перезапуск в стилі 1950–60-хЦе не повернення в минуле, а відмова від сучасності як середовища дії.Тут менше про технології і більше про людину, про психологію і спроможність. І про нову холодну, а не гарячу війну. Тут може бути про вагу помилок. Тобто про людиноцентричність. Але високий ризик не «затягнути» нову аудиторію — тому це має бути не реальні 60-ті, а переосмислені (життя в епоху тотального блекауту?). Якщо затвердять Аарона Тейлор-Джонсона — це означатиме, що франшиза обирає стабільність.Якщо підуть у 1950–60-ті — це означатиме, що франшиза обирає перезаснування.Craig-епоха була революцією. Тейлор-Джонсон — це еволюція. Ретро-перезапуск — це ризикований, але потенційно культовий стрибок.Можливо, обраний буде проміжний варіант. Спочатку один фільм із Тейлор-Джонсоном (перевірка каси і сили бренду). Потім — радикальний перезапуск або запуск паралельної лінії на стрімінгу (limited series чи щось подібне).Тоді голосуємо тут: 👏- Тейлор-Джонсон — вибір для мінімізації ризику👍- Гіддлстон — вибір ризику і тотального перезапуску🤯- Тернер — вибір для забезпечення гнучкості.🤔- Патель❤️ - Гарді. Додав на прохання дівчат. Але ж він скоріше в ролі харизматичного злодія. Тернер — типовий підхід великих брендів у фазі невизначеності.Але все ж нагадаю, що Bond — це не питання актора. Це питання Ідеї, про яку власники франшизи захочуть поговорити (і на якій заробити).