Статистика telegram каналу - @adligach

Логотип телеграм спільноти - Андрій Длігач. Економіка. Стратегія. Аналітика 2024-07-14

Андрій Длігач. Економіка. Стратегія. Аналітика

Кількість підписників:
5061
Фото:
1120 
Відео:
Посилання:
801 
Категорія:
Економіка
Опис:
Проривні стратегії для бізнесу і держави, інструменти управління майбутнім від економіста, футуролога та засновника міжнародної бізнес-спільноти. 🗺 Dligach.com

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2024-07-14

Стіна канала Андрій Длігач. Економіка. Стратегія. Аналітика - @adligach

12 січня виступатиму в Києві на Strategy від KA Group.
Тема «Візіонерство лідерів бізнесу: Стратегія приборкання невизначеності у горизонті подій.»
А поки вийшла колонка про стратегію
https://epravda.com.ua/experts/plani-bez-strategiji-stiykist-vsuperech-derzhavi-800313/

670
24-12-02 12:13

Субота 🙂 а значить — час для #смисловатості #фрази #смисловартості
Кофебара
Чакродійка
Quiz Air — полетить, не полетить?
Такий час. Залізний посуд трощить в лавці фарфорових слонів.
Досить лякати чорних лебедів!
Фонотизм
Цементор
Менеджери середньої уламки
Як правильно: «Медичні медіа» чи «медійні медики»?
Генплан — ДНК аналіз
Кава-пуз
Приз: сюр
Кономіка (економіка, яка вже майже всьо)
Відпочивати? Щось знайоме якесь слово, але його сенс і етимологія забулися… Від Почи Вати? Не вай так від почи. Вона не варта твого ваю.
Ієропорт
Зима на ночі. (носі) — вже завтра, до речі.
Ракетоночитель
Будка — гавртира
Хлів — муртира
Лягушатня — квартира
Зжерти провокації
Де корації?
— do you have an iron?
— no, just irony
Selfcut (англ) самокат
Японці притягнули росіян до відповідальності, бо курили не на тому місті
Ministry of hatecare. Sorry, healthcare.

1100
24-11-30 11:01
Впродовж минулого тижня відзвітувала 15 компаній з індексу S&P 500. Їх результати ви можете побачити за посиланням: inves.top/earnings
Сьогодні розглянемо результати Nvidia. Її виручка становить $35.0B. Вона зросла на +17.6% відносно відповідного значення за попередній квартал і перевершила очікування аналітиків на +5.8%. Давайте проаналізуємо бізнес компанії більш детально.
Nvidia – лідер на ринку графічних процесорів, які використовуються для комп’ютерних ігор, навчання моделей штучного інтелекту, майнінгу криптовалют тощо. Один з найбільш продуктивних процесорів Nvidia RTX продано вже понад 100 млн одиниць.
Виручка компанії збільшилась на +93% в порівнянні з відповідним кварталом минулого року. У звітному кварталі компанія випустила новий для себе продукт. Fugatto - фундаментальна модель для генерації та обробки будь-яких звуків. Світові лідери в цій галузі - стартапи ElevenLabs, StabilityAI і Meta, - але функціонал Fugatto від Nvidia ширший за будь-яку модель від конкурентів. Модель працює і з голосами (може, наприклад, додати акцент), з музикою, і просто зі звуками зовнішнього світу.
25% в структурі виручки займають витрати на виготовлення продукції, і 75% – валовий дохід. За минулий квартал компанія отримала прибуток в розмірі $19.3B. А її ринкова капіталізація становить $3.47T.
Після публікації звітності акції Nvidia зybpbkbcm на -1.4% і досягли $141 за акцію. Учасники ринку незадоволені сильними фінансовими результатами компанії та негативно відреагували на перспективи розвитку компанії.
*surpise — % співвідношення між фактичним та очікуваним значенням виручки
**growth — % співвідношення суми виручки за останні 4 квартали в порівнянні з цим значенням, розрахованим за минулий квартал
#inve_Research #InvesTop_UA
Зображення до поточного посту у каналі "Андрій Длігач. Економіка. Стратегія. Аналітика" - @adligach
Зображення до поточного посту у каналі "Андрій Длігач. Економіка. Стратегія. Аналітика" - @adligach
Зображення до поточного посту у каналі "Андрій Длігач. Економіка. Стратегія. Аналітика" - @adligach
Зображення до поточного посту у каналі "Андрій Длігач. Економіка. Стратегія. Аналітика" - @adligach
1200
24-11-28 21:40

І ще одна моя колонка щойно вийшла про інвестиції в Україну. Тепер на ЛБ.
https://lb.ua/blog/andrii_dlihach/647062_chomu_nemaie_inozemnih_investitsiy.html

1300
24-11-27 10:08

Ребус на обкладинці The Economist — що ж у ньому приховано? Зеленський, ШІ, нова пандемія та ядерна загроза в 2025 році?
Цього року маємо вже звичну суміш політики, економіки та технологій. А ще — глобальних викликів для людства.
На обкладинці — 5 ключових політичних фігур, серед яких і президент України Володимир Зеленський. Отже, політичні питання будуть домінуючими в наступному році.
Чи потрібно готуватися до нової пандемії? Розгортання глобальних інфляційних процесів, розвиток ШІ та інноваційних технологій, ядерна загроза — що ще ми бачимо у прогнозах The Economist?
У цьому відео я розповідаю про приховані сенси на обкладинці. Пишіть у коментарях, що побачили ви.

1500
24-11-26 15:59

Що треба змінювати в економічній політиці України?
Ми втратили попередні конкурентні переваги: немає більше дешевої робочої сили, дешевої електрики, через кліматичні зміни та замінування немає родючих земель, ми перетворюємось на логістичних тупик.
Але все це посилюється тим, що ключові проблеми для бізнесу — це не тільки військові ризики. Бізнес турбують відсутність достатньої кількості кваліфікованих кадрів і непередбачувані дії держави. Саме держава є ключовою причиною, чому в нас немає внутрішніх інвестицій: 48% компаній відчували тиск із боку правоохоронних чи регуляторних органів, а 28% опитаних підкреслюють, що цей тиск збільшився.
Ключова цифра для мене — 83% молодих людей хочуть виїхати з України, бо не бачать перспективи. У всьому цьому ми маємо знайти потенціал зростання людського капіталу. Є два реалістичні шляхи — це подовження активного довголіття і імпорт трудового ресурсу.
Ми просто мусимо зробити нашу економіку цікавою, підвищити її складність, збільшити продуктивність, захистити права, дати свободи підприємцям і винахідникам. Єдиний шлях для України — побудувати країну можливостей, підвищити продуктивність праці та на повну реалізувати людський, ресурсний і географічний потенціал.
Ще більше про це — за посиланням. Читайте, коментуйте, діліться вашим баченням.

2000
24-11-23 16:46

Чи є в Європі гроші для України?
Побутує думка, що без Сполучених Штатів Європейський Союз не спроможний допомагати Україні. Це не так. ВВП Європи значно перевищує ВВП росії, військово-фінансова та політична спроможність також на порядок вище.
Країни Великої сімки навіть без участі США могли б збільшити допомогу Україні. Питання лише в пріоритетах Європи, тут усе залежить від політичних рішень, які ухвалюють країни. Данія і Нідерланди спромоглися поставити нам набагато більше зброї, ніж інші, а Польща обирає шлях власного озброєння на сотні мільярдів у той час, як Україна обороняє її.
Питання не в ресурсах, а в пріоритетах. Запрошую до перегляду повного ефіру на 24 каналі.

1700
24-11-20 15:34

Нова економічна політика Трампа — якою вона буде? Чого чекати Штатам, Україні та всьому світові?
Економічна модель, якої буде притримуватися Трамп, абсолютно не визначена. Нам би дуже хотілося побачити або ліберальну модель, або соціально орієнтовану — головне, щоб була якась визначеність. Але її немає. Мені здається, що навіть Трамп не знає, якою буде економічна модель за його президентства.
З одного боку, вона ліберальна і пов’язана з бажанням Трампа знизити податки. Це правильний крок для країни, яка прагне економічного зростання. З іншого боку, протекціоністські заходи, які обмежать імпорт з Мексики, з Китаю та інших азійських країн, призведуть до руйнації торговельних угод і посилення економічної кризи. Чи не спричинить це зростання інфляції в США?
Коли адміністрація Трампа перейде від передвиборчих обіцянок до конкретних рішень, тоді ми зрозуміємо можливий сценарій розвитку подій.
Запрошую до перегляду ефіру на 24 каналі.

1700
24-11-19 10:38