Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РДУГ-спільнота 🥝
Додано 14 лип 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Кількість підписників: 4 102
Фото: 504
Відео: 78
Посилання: 345
Опис:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot
Джерело

РДУГ-спільнота 🥝 | support #advice Від підписників:Привіт, пройшло 3 місяці як батьки пої...

Логотип телеграм спільноти - РДУГ-спільнота 🥝 РДУГ-спільнота 🥝 @adhd_uardug
986 Охват/переглядів 2026-02-11 06:11 Повідомлення №2666
#support #advice Від підписників:Привіт, пройшло 3 місяці як батьки поїхали до іншої країни і я вирішила залишитись у Канаді. Це було розумне рішення, як на мене, але моє життя легше не стає від цього. Я знімаю кімнату і мені важко жити так, але переїзд до іншого будинку (навіть якщо знов шукати кімнату) буде дуже виснажливий і стресовий. Я не готова до такого.Але це не основна проблема, а те, що на початку грудня я готувалась до екзаменів по водінню і пройшла курс front desk agent і також я імпульсивно продовжила курс програмування в той же час після пів року перерви і намагаюсь читати книгу по С# (тобто велике навантаження було на той період, що думаю значно по мені вдарило і навантаження продовжується і іншій формі). Це було дуже важко.. я вигоріла. І тепер я і їм гірше і сплю, бо тривога щодо навчання, де занадто високий рівень знань вимагається. Я менше виходжу на вулицю і у мене нема людей з ким говорити особливо тут, бо мій мозок не може переключитись з ідеї, що тоді не вистачить часу на навчання (іронічно що я багато граю в ігри все одно, бо не можу без допаміну).Плюс роботи нема, бо вчусь типу, і це змушує мене стресувати ще більше.Я пройшла з часом джи пі ті попередню частину курсу, отримала сертифікат. Але я на днях витратила гроші на останню частину курсу і продовжую стресувати від навчання і навантаження (ще 5 з половиною тижнів)Скоро гейм джем (з понеділка) і я дуже хочу прийняти участь, але я вже не знаю... Коли я відкриваю матеріал .Net або щось таке абстрактне, то мені стає дико нудно і складно. Я не знаю як люди це роблять..Книга не така нудна, але я її не продовжую через курс і вигорання.Відносно я багато часу проводжу чисто дивлячись ютуб абощо ,або говорячи з батьками по телефону. Це мене змушує себе винити теж.І я щодня намагаюсь себе заспокоїти, сказати що це не кінець, що є вихід, але щодня я нервую все одно і не знаю чи залишатись мені тут, чи ні, чи є сенс закінчувати курс і де працювати .. я не можу викинути з голови проблеми які не є тут і зараз, і тону в них...Я думаю логічно буде продовжувати програмування, навіть з усіма поганими прогнозами навколо, бо я все ж більше на цьому шляху просунута, але не знаю, ех. That's said.. Я хотіла поділитись цим тут і можливо спитати чи є хтось хто міг би допомогти мені на цій С# journey, бо я бачу деякі люди з рдуг розвинули навички бо у них був хтось хто їм допоміг (заздрю хех). Звісно не сподіваюсь на диво, але але.Взагалі я просто хочу втекти від відповідальності. Іноді бачу людей які живуть з партнерами які їх підтримують, поки вони стають на ноги, і теж заздрю. Звісно залежність фінансова то таке собі, але якщо є певний визначений період і мета, то норм, мабуть. Важко тягнути це чисто без якоїсь визначеності або гарантій