Вирішив спробувати нову форзу по гейпасу, рейсінги - взагалі не мій жанр, ніколи його не любив, тож можливо я неправильно дещо інтерпритую... Але...Граючи, тут тобі накидують машин одну за одною, причому, абсолютно різних категорій. І в мене виникає відчуття, що майже всі сучасні ігри, просто забувають, що таке вертикальна прогресія, і чому вона цікава.Типу, я звісно дякую що накинули мені єбєйший спорткар за те, що я купував 4 Форзу, але воно наче вбиває певні моменти, такі як "набрати швидкість на камері фіксації".І можливо, для жанру фестивальних перегонів - це норма, але мене це скоріше тригерить через те, що в багатьох сучасних іграх відмовляються від концепції верткальної прогресії, на користь горизонтальної. Коли ти замість кращих штук, які дозволяють відчувати цей самий ПРОГРЕС, відкриваєш просто трохи інші штуки, що в тебе це саме відчуття прогресу забирає.Як же це мене бісить, бо на мою думку, це ж об'єктивно одна з баз геймдизайну, особливо якщо ця горизонтальна прогресія, не здатна в корені змінити твій геймплей. А навіть якщо і здатна, то вертикальну і горизонтальну, треба міксувати.Наглядний приклад щоб ви зрозуміли про шо я, порівняйте у себе в голові 3 фаркрай і 5, і згадайте який цікавіший і який постійно дає вам це саме відчуття прогресії, і того, що ви стаєте сильнішим.
На фоні виходу трейлера, розповім вам історію.Рік назад, мене по рекомендації запросили на роботу в 4A games, працювати над новою частиною метро в якості сценариста. (Ось такий я піздатий, та)Я довго думав і вагався, з одного боку робота в геймдеві, з іншого, працювати над грою за мотивами книг російського автора, у сетінгу московії, та звісно зруйнованої, але все ж. Тоді, мої амбіції і моральний компас захитались шо піздєц, і я реально не був впевнений, що переможе.Мені не подобається глуховський, він ніхуя не слон, це з тих самих гарних рускіх, які просто проти кривавої анексії, але культурно поглинути й задавити Україну - тільки за. Про війну на сході, ця людина казала цитата: «война напомінаєт гражданскую, гдє рускіє убівают рускіх». Але та, проти повномасштабки, і на тому дякую.Коротше, тоді я для себе дав останній шанс і умову, якщо нова гра серії Метро, буде робитись не про події в московії, то я готовий пробувати, якщо ні, то ні.Запитавши про це в рекрутера, отримав відповідь про nda, і що вона не може мені сказати допоки я не в команді. Але після того як я запитав, чи доведеться мені звільнятись, як тільки я дізнаюсь, що гра в декораціях росії, відповідь була хоч і тиха, втім голосна. Тож, я відмовився і побажав успіхів.Чи зробив я помилку? Фіг зна, але принаймні точно не шкодую. Що робити вам з цією інформацією? А фіг зна. Я точно не буду хейтити всіх хто буде грати в метро і обсмоктувати його, бо ну супер поганого в цьому нічого немає.Але мені дивно, мені дуже дивно від такої позитивної реакції на гру, від давно вже мальтійської, а не української студії, яка зроблена по мотивам книг «руского ліберала». Які ваші думки на цю тему? Без срачів будь ласка і з повагою до інших, бо топік доволі гострий буде я так розумію.Edit: ок, мене поправили, шо з реєстраціями 4A games там різні питання, хоч і головний офіс на Мальті. Якщо розробники позиціонують себе як українські і там багато українців, то добре, сприймайте це як мою особисту думку, а не як факт
Йоу, шукаю собі прев'ю мейкера з яким зможу вигадувати наркоманські концепти для прев'ю. Якщо хочете тільки заради грошей - можливо не ваш варіант, бо можу запропонувати 500грн за відео, які виходять не так часто (можливо, ви помітили) і "за відео", означає що там може бути або одне прев'ю, або всі три, якщо ми не зможемо обрати що точно зайде.Іноді, в мене в голові є конкретна ідея, і політ для фантазії мінімальний при створенні прев'ю буде. Іноді, ідей немає, або вони дуже розмиті, тоді відкривається широкий політ для фантазії.Зрозумів для себе, що взагалі не кайфую від процесу створення прев'ю, та і виходить хєрово, тож шукаю людинку, якій буде цікаво попрацювати зі мною і порозвивати свої навички фотошопа)Якщо вам цікаво, кидайте мені в пп (є в описі каналу), свої фотожопні роботи, будь які, готовий працювати з людиною що буде вчитись на ходу, але хоч якась база вже має бути. Прямо зараз, мені треба прев'ю аж до двох відосів.За репости в спільнотах/чатах де можуть бути зацікавлені, міцно поцьомаю
Давно такого не було, стільки ігор в які хочу пограти... Допроходжу кіберпанк (до того проходив на релізі, типу, прям в день виходу) який зараз відчувається як нова гра. Кидаю з друзями картонки в Slay The Spire 2, хто б міг подумати що кооператив це те, що необхідно цій грі. Хочу позалипати в Mewgenics, до якого руки не дістаються взагалі. Хочу побудувати заводи в Satisfactory, та і Stalker 2 там наче нарешті майже доробили... А ще ж і є одне замовлене відео, по цікавим для мене іграм.... Але з мінусів, всі ці ігри, я не зовсім розумію як вписати все це в контент для ютубу (ну крім замовлення звісно). Можливо, буду щось вигадувати, бо інакше мені доведеться грати/вивчати те, що мені в данний період життя не так цікаво, що звісно буде відчуватись як у відео так і в моєму бажанні це відео робити. Тож, ймовірно буду пробувати контент під все це пдіганяти. Бо по відчуттям зараз власним, я стаю заручником біографій авторів і їбанутих японців, що мене до цього моменту влаштовувало, втім тепер я розумію що певно підвтомився.А, ну і ще... ДЕ ЗНАЙТИ НА ВСЕ ЦЕ ЧАС?!
Ех, моя епопея з лінуксом, трошечки відсунула наступний відос у часі, але це був цікавий досвід. Минулі пости могли здатись трохи агресивними в бік лінуксу, мабуть так сталось, бо від багатьох людей чув, що на ньому можна робити шо завгодно з мінімумом пердолінгу, а в мене досвід показав протилежне.Правда в тому, шо вінда лайно, але лінукс нажаль далеко не панацея, як це дехто намагається показати. Якщо вам для ваших задач, підходить лінукс - щиро заздрю, сам би хотів ткнути фак майкам, навіть ціною мінімального пердолінгу.Як тільки давінчі буде працювати з коробки на моєму залізі і підтримувати всі кодеки, буду знову думати за спробу переходу. Якщо ви просто геймер без запитів до специфічного софту і монтаж вам не потрібний, і якщо тим паче у вас амуде відяха - той самий базайт, прям дуже непоганий варіант для вас щоб ткнути фак майкам.Але підсумовуючи все написане вище, наразі ідеальної операційки немає, як і ігрової платформи, як і смартфону, як і тостеру… Все має свої переваги й недоліки особисто для вас, і ви обираєте з чим ви готові миритись, а з чим ні. Не ставайте лінуксофанатиками, не ставайте майкрософт фанатиками, не ставайте тостерофанатиками, взагалі не ставайте фанатиками, хуйня повна 😏Всіх поцьомав ❤️
Пост про навушникиНі, аудіофілом я не став і в секту не потрапив (певно). Але про все по черзі.За своє життя, я сидів переважно на ГЕЙмерських навушниках, після того як відкрив для себе бездротові - моє життя розділилось на до і після. Останніми моїми вухами були Logitech G930, G933 і Hator Phoenix 2 Wireless. Всі ці вуха слугували мені вірою і правдою, і задовільняли всі мої невибагливі потреби в навушниках. Своїми хаторами я прокористувався рік, поки не вронив, через що - пластикове оголов'я тріснуло нафіг. Десь з місяць це оголов'я протрималось на скотчі і моєму неприйнятті ситуації, в якій мені треба витрачати гроші на нові вуха. При чому, першим зламався скотч, чим і похитнув мою віру в людство в себе. Тож, я зрозумів.... Пора....Десь з пів року назад, Олексій, придбав собі навушники. а саме "Beyerdynamic DT 770 pro (80ом)". І усіляко їх нахвалював. В глибині душі я завжди розумів, що професійні студійні "моніторні" навушники, точно мають бути краще всіх цих ГЕЙмерських аналогів. Проте, мене завжди зупиняли дроти... Професійні навушники - виключно дротові. Тож я взагалі не думав про них як про варіант.Не думав я про ці навушники як про варіант, до поки, не подивився ціни на нові, гарні бездротові 😁. Тож вирішив, пожити з дротами і замовив собі DT770 PRO.Враження стисло - це розйоб.Враження не стисло:Під'єднавши якісні студійні навушники вперше, ти скоріш за все не почуєш різниці із своїми попередніми (якщо в тебе не затички за 20 грн були звісно), ця різниця, буде приходити потроху. Десь в пісні яку ти любиш, ти почуєш момент, якого не чув ніколи до цього. Десь під час гри, ти обернешся на голос, ніби тебе в реальному житті покликали. І от в якийсь момент, ти просто починаєш розуміти прикол класних навушників і вирішуєш перевірити, чи не грає з тобою в ігри, ефект плацебо? Тож ти підеш і під'єднаєш свої старі навушники, що закінчиться жахливим не розумінням того, ЯК ТИ ЦЕ МІГ СЛУХАТИ РАНІШЕ.Це мій досвід, і очевидно для всіх він буде різним. Проте, маю відмітити, що я себе завжди вважав людиною, яка не чує всього цього "якісного" звуку. Але почув, думаю і ви почуєте якщо вирішите спробувати класні вуха. Не рекламую конкретно ці, в інших брендів (audiotechinca, rode, senheiser і т.д.) також є гідні варіанти, які варто розглянути.P.S. Інфа скоріше для Луста і Марічки, в яких такий самий мікро як у мене (podmic usb) і які можуть читати цей пост. Звуковуха в мікрофоні - значно краще ніж вбудовані в компи/ноути реалтековські, тож цей мікро, загалом можна використовувати замість аудіоінтерфейса.P.P.S. ДА ПОЧНЕТЬСЯ АУДІО СРАЧ В КОМЕНТАХ 😁
Після показників останніх відео, довелось покумекати над тим, шо робити і як рухатись далі, бо вочевидь, зараз я не попадаю в запити своєї аудиторії. Тож, після деякої паузи і роздумів, прийшов до того, яким рух буде далі і яких змін в контенті очікувати вам:1. Стріми проходження - все, закінчуються. Відтепер стріми лише сильно під настрій, або особливі івенти. Від стрімів вихлоп в плані розвитку каналу, +- дорівнює нулю. При тому, що вони заповільнюють процес виходу відео. 2. Відеоесе на рандомні теми - все. Дуже нестабільний формат, щось залітає класно, щось погано. Але навіть те що залітає гарно, не приносить стабільної залученої аудиторії, з того ж відео про анріл, підписників прийшло не так вже й багато, як для відосу на майже 40к переглядів.Сфокусуюсь на тому, що привело найбільшу кількість глядачів, а саме: дослідження ігрових серій, облич, студій і т.д.Без стрімів-марафонів, процес створення подібних відео має бути швидшим.Тож таке, сподіваюсь побачити позитивні результати цих рішень. Всіх обійняв
Пройшли сьогодні 4 мгс, вкрай крутий досвід. А те, що ця гра замкнута на пс3 і можливість хоч якось пограти її на пк стала з'являтись буквально нещодавно (емуляція несе в собі багато приколів і вимагає нехуйного заліза) - взагалі має вважатись злочином проти людства.Чому злочином? Бо мгс4, ставить дуже важливу крапку в історії всесвіту створенним Коджімою. Ще не грали в піс волкер і мгс 5, але враховуючи таймлайн, не думаю, що крапка ця посунеться кудись (в мгс 5 події відбуваються до мгс1, 2 і 4).Можна звісно сказати, що металгір райзінг цю крапку трохи суває, але, гру робив не Коджумба, значить не канон 😁 (хоча та, технічно він був супервайзером, а значить, суто технічно, райзінг також відносний канон).Проте, після мгс 4, будь які наступні ігри по франшизі здаються зайвими, мені, суто емоційно не хочеться в них грати, бо історія закінчена, історія ця цілісна. Втім, подивимось звісно, що Коджумба (і платінум геймс з їх райзінгом, вирішив все ж пограти) нам приготував, можливо йому було ще що сказати...Марафон продовжиться вірогідно з наступного тижня десь. Треба пауза.
У своєму новому відео я розповідаю про 2 курси від Skvot та можливість отримати знижку 7% на навчання за промокодом PLATON ✨👾 Для тих, хто мріє створювати повноцінних персонажів для ігор та розвиватись в геймдеві, — буде цікавим курс-професія «3D-художник персонажів»Ви отримаєте скіли та базу від 3D character artist із 7-річним досвідом, розберете кожен клік у Maya, Marvelous Designer, ZBrush та Substance Painter та навчитесь інтегрувати моделі в Unreal EngineУ результаті — додасте персонажа у портфоліо та зможете впевнено стартувати у професії🎮 А тих, хто давно має ідею власного проєкту в геймдеві, але не знає з чого почати, — Skvot запрошує на курс «Як відкрити геймдев-студію»Ви розберете кожен етап створення студії: від збору команди — до юридичних аспектів. Дізнаєтесь, як працює індустрія геймдеву зсередини та розробите стратегію розвитку власної геймдев-студії під супроводом та з фідбеком 2-х лекторівПриєднуйтесь та перетворюйте свої захоплення на професію, і можливо, в наступне відео про український геймдев - потрапите і ви!І не забуваємо про знижку за промокодом "PLATON" звісно 😎#промо