Джерело
Відгуки про НМТ 2024-2025 | Щоденник абітурієнта | ️ Відгук про проведення НМТ за 18 червня#відгук2025Добрий день. Писала...
1 140 Охват/переглядів
2025-06-18 14:45
Повідомлення №159
⭐️ Відгук про проведення НМТ за 18 червня#відгук2025Добрий день. Писала нмт сьогодні Нмт. Четвертим предметом обрала хімію. Математика була така собі, та готувалась рік, тому прохідний маю. Українська мова, мені не сподобалось слово "марудний" – всі діти в обох аудиторіях обрали "Нудний", виявляється це було "бентежний". Хімія була складна. Думала буде 170+,але вийшло 162. Сьогодні зі мною здавав один розумний хлопець. Він виграв всеукраїнську олімпіаду з хімію, та на разі готується до Міжнародної, що буде проходити в Токіо. Всі були впевнені, що набере 200,але набрав 184.Мені дуже сподобались інструктори. Вони підбадьорювали і підіймали настрій. Дуже дякую команді "Ща", ваші канали допомогли мені підготуватися та бути вкурсі всих офіційних моментів,а також не почуватися себе одинаком, який якось питається розібратися в отих всих моментах з реєстраціями, поступленням і всім іншим. Канал "Ща" то як наставник. Тому дякую всім працівникам і адміністраторам за працю ❤️Відправили до нашого боту зворотнього звʼязку:@abitreviewsbot 🇺🇦 @abitreviews 🇺🇦@abitblog