Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЗООВОЛОНТЕРИ ЧЕРНІГОВА🐱ДОПОМОГА ТВАРИНАМ🇺🇦 УКРАЇНА, ЧЕРНІГІВ
Додано 06 гру 2025

ЗООВОЛОНТЕРИ ЧЕРНІГОВА🐱ДОПОМОГА ТВАРИНАМ🇺🇦 УКРАЇНА, ЧЕРНІГІВ

@ZooshansChe
Кількість підписників: 1 377
Фото: 24,500
Відео: 269
Посилання: 2,740
Опис:
Допомога тваринам безпритульні тварини пошук власників для тварин притулок для тварин Україна допомога безпритульним песикам цуценятам котам коти песики Помощь животным бездомные животные поиск хозяина бездомные коты кошки собаки котята щенки кот собака

👥 Кількість підписників

1 377
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +16
Середній/Місяць:: +52

📊 Кількість повідомлень на день

3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Привіт, нагадаю, пропоную всім охочим підписати петиціюhttps://petition.kmu.gov.ua/petitions/9297Це для того, аби ви і надалі мали можливість придбати для ваших чотирилапих улюбленців будь-які препарати, що необхідні для їхнього здоров'я та життя. А також могли одержати ветеринарну допомогу без будь-яких перешкод чи бюрократичних заморочок.Бо у нас чергове покращення - нормативи закону "Про ветмедицину" привели до всратих європейських норм, де на кожну пігулку вам потрібно буде брати рецепт. І там ще чимало вкрай суперечливих нюансів.Знаю що багато хто в цьому чаті був за кордоном з тваринами після 2022, або, навіть зараз за кордоном. Тому нюанси ветмедицини "па європейські" вам думаю довго розписувати не потрібно. Вони, переважно, просто всраті. Вважаю, що 1) Такі європейські стандарти нам тут не потрібні2) Реально, ваабщє не на часіЯкщо вважаєте так само -там хтось зробив якусь петицію, маєте можливість та час - переходьте за посиланням, підпишітьВсім дяка гарного дня бережіть хвостів
Чернігів всім прохолодного січневого ранку, тримайте поближче до себе ваших пухнастих друзів. Допоможуть зігрітися вам, а ви, відповідно зігрієте їх. На випадок складнощів з опаленням - дотримуйтесь принципів "кімната в кімнаті" - оберіть найменше за об"ємом приміщення, ущільніть його, та підтримуйте там тепло. Одягайтесь шарами. Термобілизна, светр, куртка — між шарами утримується тепло.Тримайтесь всі разом в одній кімнаті: менше простору - відповідно, більше тепла.Пийте теплі напої: чай, вода, бульйон, якщо маєте. Рухайтесь: легка зарядка, ходьба по кімнаті — це допомагає розігріти тіло. Використовуйте ковдри, пледи, спальні мішки. З надзвичайною обережністю використовуйте відкритий вогонь (це пожежонебезпечно) або газові плити (ризик отруєння оксидом вуглецю). Пустіть тварин у тепле приміщення, не залишайте надворі. Зробіть їм тепле місце: коробка + ковдра + одяг. Тримайте ближче до себе, тепло людини дуже допомагає. Давайте більше їжі, у холод тварини витрачають більше енергії. Якщо тварина маленька або короткошерста — накрийте або одягніть. Якщо бачите тварин на вулиці: якщо є можливість — пустіть у під’їзд, підвал або зробіть тимчасове укриття з коробки та тканини. Всім добра, бережіть хвостів
Чернігів, неймовірно гарна кішка шукає власниківДоброго вечора! Неймовірна дівчинка досі в пошуках родини. Дівчинка знаходиться в мене на платній перетримці, були проблеми з глазиком але ми його вилікували і прийшов час шукати для неї сім'ю. Кішечка середнього віку, вага 4-5кг досить велика, звати Тора, неймовірно ласкава але з першої години як заселилась в мій будинок показала хто тут головна 😁. 40 кілограмова собака була загнана в куток з перших же хвилин але зараз вона відноситься до собак нейтрально. Гарно полює на мишей тому бажано щоб в сім'ї не було гризунів та птахів. До інших котиків та собак відноситься нейтрально, головне щоб вони до неї не підходили бо коли підходять то гирчить і тікає але вночі може прийти і спокійно спати з усіма. Дуже грайлива кішечка і ласкава до людей. В їжі трошки вибаглива, харчується в основному паучами (вологим кормом) і паштетами але іноді може з'їсти і сухий корм. Фотографувала її як могла бо вона не хотіла позувати і тікала від камери 😅Пишіть тг @Lucifer_2_0_2
Чернігів,  є пропозиція "пункт незламності" для декількох тваринПрохання підтриматиАня має в тимчасовому розпорядженні орендовану закриту огороджену територію, на якій може ТИМЧАСОВО, ЛИШЕ НА ПЕРІОД СИЛЬНИХ ХОЛОДІВ, тобто, пару тижнів, розмістити декілька безхатьок, аби вони не замерзли на вулиціПесикам забезпечується ночівля, годування, вода, щоденний нагляд.Потрібні декілька будок та наповнювач (суха чиста солома - було б дуже непогано). Буди потрібні в тимчасове користування - на термін сильних холодів, потім буди повертаються до їх надавачів.Песики за настанням більш менш теплої погоди повертаються назад до місць їх перебування. Аня надає територію та може приглядати за своїми тимчасовими мешканцями, надавати їжу та воду. Але питання логістики будок, тварин, всі супутні технічні моменти - будь ласка, вирішуйте самостійно. За допомогу кормом для тварин-величезна подяка, бо, наскільки розумію, Аня пропонує годувати їх за власний рахунок. З будь-якими пропозиціями звертайтеся, будь ласка,телерам@annayriivnaінстаhttps://www.instagram.com/anna_yriivna?igsh=MWthMHBjdW5kbnZkcQ==Дяка Ані та кожному, хто рятує тварин від морозів
Вельмишановані представники бізнесу та просто небайдужі люди, у яких в розпорядженні чи користуванні є будь-яке опалюване приміщення. Цей тиждень в Україні надзвичайно холодний. Те, що для людей є лише певним дискомфортом - для безхатніх тварин є питанням життя або смерті. За температури нижче -15/-20 градусів цельсію відлік життя тварини на вулиці без тепла та без їжі (особливо котів) можна рахувати на години. Будьте милосердні та доброзичливі, дозволяйте безхатнім тваринам провести хоча б будь-який час (хоч декілька годин) в теплі. Вони зможуть трохи відігрітися, відіспатися, відновити сили, та підуть собі далі у своє голодне, холодне, безпритульне буття. Але ці декілька годин врятують їм життя, вони будуть живі. Величезна дяка кожному, хто небайдужий до долі безпритульних тварин взимку. На відео супермаркет АТБ Дніпро. Але, враховуючі вчорашні події в ТРЦ HOLLYWOOD Чернігів, я так розумію, що ця сумна практика, нажаль, непоодинока. Всім добра. Бережіть хвостів та допомагайте їм не загинути в морози.
Всім привіт, допоможіть собачці Бубі, будь ласка.Буба зараз трошки термінатор — їй у лапу наставили якихось титанових пластин. На вулицю повертатися їй небажано, та й робити там їй особливо нічого, окрім як тинятися біля вестибюля метро "Бориспільська" і просити їжу.Наразі вона перебуває на платній перетримці. Життя, здоров’я та добробут цієї собаки зараз коштує 8 тис. грн. на місяць. Щоб вона й далі усміхалася, можете допомагати їй, по мірі можливостей. Не купуйте зайву пачку цигарок — будете здоровіші (мабуть), а краще допоможіть Бубі — вона спатиме в теплі. Не беріть зайву шоколадку в магазині — шоколадка все одно «відкладеться» вам у найневдалішому місці — краще допоможіть Бубі, вона буде з їжею. Не ганяйтеся за тією Теслою зі світлофора — Теслу все одно не наздоженеш, вона електричка — зекономите літр пального і допоможете Бубі, поки її лапа загоюватиметься й відновлюватиметься після операції. Якщо ви не курите, не їсте шоколад, ходите пішки і взагалі на жорсткому ЗСЖ та оця вся історія — все одно допомагайте Бубі. Просто тому, що вона сама не впорається зі своїми проблемами.Завдяки вам собака й далі усміхатиметься, спатиме в теплі й щодня матиме їжу, а не лежатиме на холодному мокрому асфальті біля входу в метро. Буба вже пенсіонерка, тому їй би пожити в нормальних умовах. Хоча б якийсь час.Величезна дяка за допомогу Бубі@Анастасія Таран@Юлія СвінченкоДопомогти Бубі можна і дуже бажано за реквізитами:Фінансова допомога:4441111003022682Свінченко Ю.І.Їжа: вологий або сухий корм для собак:м. Київ, відділення НП 450, Свінченко Ю.І., +380 (50) 264 22 50 (з оплатою доставки)Дякуємо всім небайдужим людям. Всім добра.