Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини Житомира | Новости Житомира |
Додано 26 жов 2021

Новини Житомира | Новости Житомира |

@Zhytomyrnovosty
Кількість підписників: 787
Фото: 1,450
Відео: 354
Посилання: 2,270
Опис:
Живи в ритмі міста у нас, пости засновані на спостереженнях жителів міста

👥 Кількість підписників

787
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: -11

👁️ Середній перегляд на повідомлення

378
Середній/День:: 109
Середній/Тиждень:: 824
ERR: 48.03%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін назви

Новини Житомира | Новости Житомира | 2024-04-19
Новости Житомира | Новини Житомира | Коронавірус 2023-01-21

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Провів сьогодні Ставку. Доповідали генерали Сирський, Тарнавський, головком, керівник ГУР, представники Уряду. Постійно і дуже уважно аналізуємо перебіг бойових дій, найгарячіші та всі потенційно небезпечні напрямки. Передова – пріоритет номер один. Активно готуємо й нові бригади та підрозділи, які ще проявлять себе на фронті. Питання їх забезпечення, тренування, інтеграції до загального Плану оборони. Щоразу на засіданнях Ставки додаємо важливих деталей. Усі в Україні маємо розуміти, що головним завданням держави є деокупація наших територій, повернення наших земель і наших людей із російської неволі. Ресурси держави спрямовуються передусім на це завдання. І я вдячний усім, хто допомагає, хто зберігає увагу світу до України. Усім, хто створює в Україні робочі місця, хто сплачує податки, хто залишився в Україні та підтримує роботу своїх підприємств. Усім, хто організовує збори для наших воїнів і відновлення – збори в Україні, в інших країнах… Зараз так само, як і минулого року, усім нам треба зберігати єдність, мобілізованість і повну концентрацію на обороні. Хочу сьогодні окремо подякувати кожному і кожній, хто на державних оборонних підприємствах і в бізнесі, який долучився, виробляє зброю та амуніцію, дрони. Усім, хто ремонтує техніку, хто створює нову техніку, зокрема для розмінування. Дякую вам за те, що попри все Україна нарощує наш оборонний виробничий потенціал. Дякую всім, хто допомагає фронту! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Евакуаційний потяг зі Сходу доставив 26 жителів Бахмута, Костянтинівки, Слов'янська, Мар'їнки, Покровська та інших населених пунктів Донецької області до Житомирщини. 🇺🇦 Наша область від початку війни стала важливим гуманітарним хабом для людей, які рятуються від жахів війни. У піковий період евакуації понад 100 тисяч громадян знайшли постійний прихисток в громадах Житомирщини. Зараз на території області проживає 66 тисяч тимчасово переміщених громадян. Евакуйовані, що прибули сьогодні з Донецької області, будуть розміщені на території Андрушівської громади, де вже підготовлені місця для проживання. 🔵 Одразу після прибуття до Бердичева, вони отримали від держави перші грошові виплати, рятувальники та волонтери благодійної організації «Карітас» та Товариства Червоного Хреста забезпечили українців, що врятувалися від війни, гуманітарною допомогою та теплими обідами, тим хто цього потребував була надана медична допомога. Зустріч на вокзалі Бердичева вийшла дуже емоційною. Українці, втомлені від довгої подорожі, а ще більше тими поневіряннями та втратами, які принесли до українського Донбасу росіяни, та стресу, щиро дякували за громадам Житомирщини за теплий прийом та допомогу. Ми завжди готові прийняти на гостинні житомирській землі людей, яких окупанти лишають рідного дому. Продовжуємо працювати задля нашої Перемоги!
Бердичівлянин хотів отримати соціальну допомогу, а втратив власні коштиПоліцейські закликають жителів Бердичівщини бути уважними при оформленні фінансової підтримки.11 квітня до поліції із заявою про ошуканство звернувся 53-річний бердичівлянин. Чоловік розповів, що в один із месенджерів надійшло повідомлення про нарахування соціальної виплати від держави. Відтак, перейшовши за посиланням, заявник підтвердив вхід у мобільний застосунок свого банку. Через деякий час він виявив списання понад 6 тисяч гривень з банківської картки.Нині поліцейські проводять розслідування за ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють причетних до правопорушення осіб.Водночас правоохоронці застерігають громадян: банки та державні установи, які надсилають смс-повідомлення, не просять заповнити опитування, провести виплату чи повідомити особисті дані в обмін на кошти.В шахрайських повідомленнях про надходження фінансової допомоги часто є посилання нібито на банківську сторінку. Однак, якщо перейти за лінком, ваші дані «зчитають» шахраї.Якщо ви не впевнені у тому, що отримали смс-повідомлення про реальні виплати грошової допомоги, зателефонуйте до банку, щоб дізнатися всю інформацію.Новини Житомира | Житомир
Ми знову зустрічаємо Великдень під час війни. Це свято символізує собою нашу надію та віру в перемогу добра над злом, світла над темрявою. Саме такі дива щодня творять на полі бою наші захисники. Напередодні свята за стародавньою традицією ми розписуємо крашанки та писанки. Так само як у вишиванки вкладаємо в них глибоку історію та символізм, код нашої нації. За повір’ям писанка є священним оберегом, який може виконати будь-яке бажання, задумане людиною, що її розписала. Певен, що зараз тисячі таких оберегів, закодованих любов’ю, вірою в щасливе повернення та щирими побажаннями Перемоги прямують з усіх куточків Житомирщини до наших захисників. Вони обов’язково відчують разом з нами радість Великодня, яка додасть їм сил та наснаги, щоб нарешті здолати зло, яке прийшло на нашу землю та принести мир Україні. Нехай це свято принесе всім нам любов, злагоду та віру в майбутнє нашої Незалежної Держави. Вітаю усіх з Великодніми святами. Віримо в нашу Перемогу, підтримуємо один одного та чекаємо на возз’єднання родин, які розділила війна. Христос Воскрес!
Житомирська обласна лікарня імені О.Ф. Гербачевського, за підтримки партнерів з Норвегії – Stiftelsen THK та благодійного фонду «Вітер Надії і Любові», отримала від норвезької лікарні Му-і-Рана надпотужний генератор на 540 кіловатів.⚡️ Це обладнання допоможе забезпечити резервне електроживлення для медичного дороговартісного медичного обладнання, що нині рятує життя сотень пацієнтів з різних куточків Житомирщини та України. Перш за все, генератор буде використовуватися для забезпечення стабільного живлення таких енергомістких приладів, як ангіограф, комп'ютерний томограф, апарат магнітно-резонансної терапії та іншого важливого обладнання. Слід відзначити, що деякі з цих апаратів не можна від'єднувати від живлення довше ніж на декілька годин, щоб зберегти їх у робочому стані.Цей генератор стане важливим доповненням до резервної енергетичної інфраструктури лікарні, яка забезпечує безперебійну роботу медичного обладнання та гарантує пацієнтам можливість отримання допомоги навіть у надзвичайних умовах війни. 📩 Telegram | 😎 Facebook | 📺 YouTube | 🔋 Сайт
Сьогодні обговорили питання безпеки на рівні територіальних громад області та забезпечення максимального захисту кордону разом з командувачем ОУВ «Волинь» Василем Зубаничем, військовими, прикордонниками, народними й обласними депутатами та представниками місцевого самоврядування. Більшість громад Житомирщини гідно пройшли усі випробовування, що приніс нам рік повномасштабного вторгнення. Створення захисних споруд, евакуація населення, ліквідація наслідків ворожих ударів, піклування про переселенців, відновлення економіки та відновлення зруйнованої інфраструктури – це далеко не повний перелік питань, які доводилося вирішувати за ці місяці. 🔊 Загалом спільними зусиллями Держави, обласної влади, громад Житомирщини, волонтерів та благодійників на допомогу українським військовим за попередніми розрахунками вже спрямовано понад 840 мільйонів гривень. Наразі на Житомирщині не припиняється посилення глибоко ешелонованої системи оборони кордону. Зараз ситуація на Житомирщині мало нагадує початок весни минулого року. Але, ми повинні пам’ятати, що війна триває. В області продовжує діяти заборона перебування цивільного населення на території в безпосередній близькості до Державного кордону, а також у лісах поряд з дев’ятьма населеними пунктами, що були деокуповані на початку квітня. На сьогодні діють обмеження комендантської години з 00:00 до 05:00. Впроваджені посилені вимоги до безпеки людей під час повітряних тривог на виробництві та освітніх закладах.Наше головне завдання зараз, у тісній співпраці з військовими та прикордонниками, продовжувати цю роботу, працювати злагоджено та зміцнювати нашу обороноздатність. Тільки разом ми зможемо здолати ворога та здобути довгоочікувану Перемогу! 📩 Telegram | 😎 Facebook | 📺 YouTube | 🔋 Сайт
🔗 На Житомирщині чоловік мало не зарізав двох жінок за просте зауваженняЗа участі прокурора Звягельської окружної прокуратури суд розглянув клопотання про обрання запобіжного заходу місцевому жителю, підозрюваному у скоєнні замаху на вбивство двох людей.З огляду на скоєння особливо тяжкого злочину, прокурор наполіг на застосуванні особі тримання під вартою без права внесення грошової застави. Суд погодився з позицією прокурора, про що постановив відповідну ухвалу.Слідство встановило, що жахливий інцидент стався в обідню пору, 10.03.2023, у місті Звягелі. 56-річний чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, припаркував свій автомобіль у незручному для сусідів місці. Коли ж сусідки зробили йому зауваження, він вчинив сварку, та ще й висловив погрозу вбити їх.Не вгамувавшись, підозрюваний взяв вдома ніж та пішов розправлятися із сусідами. Агресивний чоловік, потрапивши у будинок та, зустрівши у коридорі жінку і її невістку, накинувся на них з ножем.Обом жінкам зловмисник заподіяв численних ножових поранень, унаслідок чого потерпілі потрапили до реанімаційного відділення місцевої лікарні. Завдяки оперативній медичній допомозі, наданій професійними лікарями, їхні життя врятовано.Попередньо встановлено, що підозрюваний в обідню пору 10 березня 2023 року вчинив сварку із двома сусідками щодо неправильно припаркованого ним автомобіля, в ході якої висловив погрози вбивством останніх.Наразі триває досудове розслідування, яке проводить Звягельський райвідділ поліції.Новини Житомира | Житомир
На Житомирщині вручили нагороди військовим авіаторам та сім’ї загиблого льотчикаВ одному з авіаційних гарнізонів, що знаходиться на Житомирщині, відбулось нагородження захисників неба України. Командир Повітряного командування «Центр» генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко вручив орден «За мужність» ІІІ ступеня дружині та батькам загиблого льотчика підполковника Павла Бабича. Також генерал нагородив цілу низку воїнів-авіаторів заохочувальними відомчими відзнаками і грамотами. Разом із командиром повітряного командування участь у церемонії нагородження взяв і заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктор Градівський.Підполковник Павло Бабич командував авіаційною ескадрильєю у бригаді тактичної авіації. Син військовослужбовця, він виріс у цьому авіаційному гарнізоні, з дитинства мріяв про небо, тож після середньої школи закінчив Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, а згодом – Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Неодноразово відзначився з початком широкомасштабної російської агресії проти України. У перший її день, 24 лютого, успішно вивів винищувальну авіаційну ескадрилью з-під ракетного удару по аеродрому. Мужньо захищав українське небо від ворога. 21 серпня 2022 року підполковник Павло Бабич не повернувся з польоту – загинув під час виконання бойового завдання.Вшанувавши пам’ять загиблого льотчика та всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання, командир повітряного командування подякував особовому складу військової частини за щоденний захист українського неба від ворожих ракет та безпілотників, за патріотизм та неоцінений внесок в оборону України.Новини Житомира | Житомир
♦️ Найскладніша ситуація від початку війни: мер Житомира розповів про наслідки "прильотів"Місто отримує лише 25% потрібної енергії.Внаслідок ударів ворожих дронів по об’єкту критичної інфраструктури в Житомирі склалася найскладніша ситуація за весь час російських обстрілів. Було знищено об’єкт критичної інфраструктури. Дефіцит електроенергії складає 75%.Про це повідомив мер міста Сергій Сухомлин в ефірі одного з телеканалів.Після вчорашньої атаки агресорки Росії отримує лише 25% потрібної енергії.💬"Вуличне освітлення не вмикали. Електротранспорт не працює. Обленерго дало графіки вимкнень: поки 6-8 годин житомиряни будуть без світла кожен день", - наголосив міський голова.За його словами, після ворожого удару в місті відразу зникла елекроенергія. Служби відразу розпочали підключати об'єкти критичної інфраструктури. Не виникло зпроблем з лікарнями, каже Сухомлин, бо вони переведені на генератори.Напередодні Сухомлин розповідав, що у місті виникла найскладніша ситуація від початку війни з точки зору забезпечення електроенергією Житомира. "Всі ці місяці і у нас була більш-менш нормальна ситуація, якщо порівнювати з іншими областями. А сьогодні ми опинилися в дуже складній ситуації, вона одна з найскладніших в Україні на сьогодні", - каже мер.Новини Житомира | Новости Житомира
Житомиргаз успішно використовує європейські технології у газорозподіліАТ «Житомиргаз» у 2023 році продовжує модернізацію газових мереж регіону. При цьому оператор ГРМ активно застосовує у своїй роботі сучасні світові технології та вже не перший рік експлуатує європейське обладнання.Модернізуючи об’єкти критичної інфраструктури, фахівці Житомиргазу замінюють застаріле обладнання та встановлюють нові газорегуляторні пункти шафового типу, виготовлені на українському заводі RGC Production. Серед комплектуючих даного обладнання – італійські регулятори тиску Pietro Fiorentini. Це якісне, точне та зручне в експлуатації устаткування. Італійські регулятори мають багатоступеневий рівень захисту обладнання та приладів споживачів від коливань тиску.Газорозподільна компанія обрала курс на євроінтеграцію газового ринку, який підтвердив свою ефективність. Саме робота з європейськими компаніями дозволяє забезпечувати безперебійну та безаварійну доставку газу мешканцям області, без затримок, вчасно здійснювати ремонт і модернізацію газорозподільної системи.Протягом минулого року Житомиргаз замінив 58 ШГРП на газових мережах регіону, у 2023 в планах – 87 одиниць газорегулюючого обладнання. Перші «жовті шафи» встановлять вже на початку березня у Житомирському та Бердичівському районах.Використання сучасного газорегулюючого обладнання забезпечує надійність та стабільність розподілу газу споживачам. Адже саме природний газ є одним із головних енергоресурсів, в умовах енергетичного терору та ворожих атак, направлених на знищення критичної інфраструктури країни.«Щиро дякуємо усім споживачам регіону, які щомісяця вчасно та в повному обсязі сплачують за розподіл блакитного палива. Ці кошти спрямовуються на закупівлю обладнання, матеріалів, сплату податків до бюджетів різних рівнів та оплату праці газовиків. Вчасна оплата за розподіл – інвестиція у безпеку та стабільність послуги»,- зазначають в управлінні зовнішніх комунікацій компанії.