Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біле ⨁ Сонце
Додано 14 лип 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Кількість підписників: 7 766
Фото: 12,200
Відео: 3,890
Посилання: 3,290
Опис:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!
Джерело

Біле ⨁ Сонце | Членкиня Слуги Народу, головиха бюджетного комітету Підласа (яке харак...

Логотип телеграм спільноти - Біле ⨁ Сонце Біле ⨁ Сонце @ZUNARM
955 Охват/переглядів 2026-04-07 16:53 Повідомлення №21574
Членкиня Слуги Народу, головиха бюджетного комітету Підласа (яке характерне прізвище!) висловила думку, що підняття цін на продукти позитивно вплине на українців, які, паскуди етакі, купляють багато зайвих і непотрібних продуктів, а тепер перестануть їх купляти (давно треба було!). Логіка слуг народу феноменальна: навіщо народу повноцінно жити – якщо він має жувати один хліб і запивати водою з крану. Навіщо йому купляти стільки непотребу – якщо можна (й треба!) посадити його на найнеобхідніше для фізіології виживання, і того буде досить із лишком.Здорожчання цін – це чудово! Наскільки це прекрасно й по-християнськи – відмовитися від смаколиків та всяких зайвостей, натомість кувати свою незламність в умовах жорсткої аскези, посту, дієти й відмови від шкідливих спокус сучасної гастрономії та кулінарії.Здорожчання цін – це супер! Нарешті народ поумірить свої апетити й перестане розкошувати. Бріошів холопам захотілося! Хумус з ікрою смердам подавай! На чіпсики раби присіли! Шото задобре живеться в час війни зажерливим громадянам! Шото забулися трошки!Здорожчання цін, за логікою слуг народу та верховної торгової марки, - це шикарна нагода смиренно бідніти, бо бідність – запорука кожної віри в краще, а кожна віра в краще мусить відштовхуватися від гіршого. Здорожчання цін – це небом даний урок гармонізації душі й тіла, які не процвітати мають, а положитися во ім’я експорту зброї. Слугам народу, вочевидь, гарно заходить мальтузіянська теорія, що всі війни й стихійні лиха є способом прорідити перенаселену планету – так і здорожчання цін є гарним способом провчити захланний народець, який замість ложити душу й тіло чомусь займається чревоугодієм. Аяяй, неподобство!А здорожчання палива - це взагалі-то підказка нарешті пересідати на ровер. Набагато корисніше для здоровʼя і суглобів. От собі держава підняла зарплати. Всім прикоритникам підняла. А народу сказала, що він забагато їсть. А ще сказала, що торгова марка має людського ресурсу воювати років 10 щонайменше. За нашу свободу.