Джерело
Біле ⨁ Сонце | Ну що ж. Крапку поставлено остаточно.Канабіс і препарати на його основ...
1 070 Охват/переглядів
2026-03-21 09:04
Повідомлення №21296
Ну що ж. Крапку поставлено остаточно.Канабіс і препарати на його основі НЕ лікують. Нічого не лікують взагалі. Навпаки - шкодять. Посилюють погану симптоматику.У понеділок, 16 березня, в одному з найавторитетніших і найстаріших медичних журналів світу The Lancet опублікував масштабний огляд 54-х високоякісних досліджень по цій темі (всі посилання - в коментарях).«Ми не знайшли ЖОДНИХ доказів того, що будь-яка форма канабісу ефективна для лікування тривожності, депресії чи посттравматичного стресового розладу. А це три найпоширеніші причини, через які його призначають», – зазначив доктор і професор Джек Вілсон, науковий співробітник Університету Сіднея і головний автор опублікованого дослідження.Тобто брехали всі.Брехали народні депутати на чолові з Стефанишиною і головою профільного комітету Радуцьким. Брехав міністр охорони здоров'я Ляшко, який на фінальному етапі піддався тиску і почав транслювати маячню про медичні властивості канабісу.Брехали грантові активісти, типу Дмитра Шерембея, який все своє життя присвятив легалізації наркотИ в Україні - спочатку метадону, тепер канабісу. Повівся на цей розводянк навіть президент, коли озвучив цю тему з трибуни парламенту.Лише ми - організація "Всі разом!" @vsirazom і аналітичний центр "Кабінет експертів", - як голос волаючого у пустелі, здіймали галас про всю брехню навколо легалізації так званого "медичного канабісу" в Україні. Активно робили це багато років, починаючи з 2019 року, коли з'явився перший законопроєкт.Але ж "прогресивна громадськість" вважала нашу експертизу дикунською і несучасною. Навіть в церковних колах багато хто повірив лівій мізантропічній наркотичній пропаганді.Тому ще раз нагадую правило:- НІКОЛИ не вірте лівим легалайзерам. Вони завжди брешуть. Завжди, винятків не існує. І не має значення, що легалізовувати - наркоту, порновиробництво, лгбт чи проституцію.Вірте нам. Щоб потім не виглядати дурнями.Їхня мета - знищити людину і народи. І ще при цьому паралельно заробити гроші на цьому процесі знищення.Наша ж мета - стійка Українська нація і спроможна Українська держава.Працюймо далі!Лідер долає зло!P.S. Коли чекати скасування проголосованого Радою у 2023 і підписаного президентом у 2024 закону про т.з. "медичний канабіс"? Хто тепер буде нести відповідальність за життя і здоров'я українців, яким виписують (іноді за державні бюджетні кошти) недієві і навіть шкідливі препарати?#vsirazom