Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Yuzhny❤️🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Yuzhny❤️🇺🇦

@YuzhnyTG
Кількість підписників: 13 268
Фото: 60,600
Відео: 20,700
Посилання: 6,670
Опис:
Все про місто Южне в Telegram! 📣Потрібна реклама, пиши 👉 direct Instayuzhny https://instagram.com/instayuzhny?utm_medium=copy_link

👥 Кількість підписників

13 268
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -7
Середній/Місяць:: -38

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 739
Середній/День:: 2,530
Середній/Тиждень:: 2,533
ERR: 20.64%

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 11
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,720 26-05-10 15:59
Приємно, що станом на зараз, за сьогодні не було масованих атак – ракетних ударів, авіаційних. Але у фронтових районах, у громадах поблизу фронту спокою не було. Росіяни продовжують свою штурмову активність на тих напрямках, які для них ключові. Є обстріли, були дронові удари різних типів на фронті. За вчорашню та сьогоднішню добу було вже більш ніж 150 штурмових дій, більше сотні обстрілів і ще майже десять тисяч ударів дронами-камікадзе. Тобто на фронті російська армія тиші не дотримується й навіть особливо не намагається. Усі наші українські підрозділи діють дзеркально, захищають наші позиції саме так, як потрібно.Вчора й сьогодні Україна утримувалась від далекобійних дій у відповідь на відсутність російських масованих атак. У подальшому ми будемо реагувати так само дзеркально, і якщо росіяни вирішать повернутись до повноформатної війни – наші санкції за це будуть негайно й будуть відчутними. Відстань при цьому вже має все менше значення – ми це показали своєю далекобійністю. Україна щодо цього поводить себе завжди чітко та чесно.
👁 1,730 26-05-06 19:19
Торгівля бронюванням: працівника СБУ затримано на хабарі у 34 тисячі доларів СШАВикрито та припинено протиправну діяльність чинного співробітника СБУ та його спільника-підприємця, які організували схему фіктивного працевлаштування чоловіків для отримання відстрочки від мобілізації.Вартість таких «послуг» становила 8,5 тисяч доларів США з особи. За ці гроші чоловіків оформлювали працівниками підприємства лише «на папері» – без фактичного виконання роботи чи перебування на робочому місці.Схему викрили після того, як один із потенційних «клієнтів» звернувся до правоохоронців. Подальше документування протиправної діяльності та передача коштів відбувалися під контролем оперативників.Сьогодні співробітника СБУ затримано безпосередньо під час отримання 34 тисяч доларів США.Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.Досудове розслідування триває. Встановлюємо інших осіб, причетних до функціонування цієї схеми.Злочин викрито за спільної роботи прокурорів Офісу Генерального прокурора та внутрішньої безпеки Служби безпеки України.Працюємо далі
👁 3,300 26-05-04 14:31
64 млн грн збитків і вагони, що не витримали навіть кількох років: викрито схему постачання неякісного рухомого складу для «Укрзалізниці»Повідомлено про підозру колишньому директору, чинному директору та начальнику управління одного з вагонобудівних заводів у заволодінні коштами АТ «Укрзалізниця».За даними слідства, між «Укрзалізницею» та підприємством було укладено договір на постачання пасажирських вагонів і колісних пар для руху як українською, так і європейською колією. Йдеться про рухомий склад для міжнародних перевезень.Продукцію виготовили, поставили та ввели в експлуатацію. Але вже через кілька років під час планового технічного обслуговування виявили критичні дефекти – тріщини та розриви ключових елементів вагонів і візків.І це при тому, що нормативний строк їх служби десятки років.Експертизи підтвердили: при виробництві використали сталь із заниженими фізико-технічними характеристиками, а зварні роботи виконали з грубими порушеннями.Фактично вагони стали непридатними до експлуатації на десятки років раніше, ніж передбачено.Збитки державі понад 64 мільйони гривень.Дії посадовців кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України.Залізниця це не просто транспорт. Це безпека людей і критична логістика держави, особливо в умовах війни.Жодних «технічних помилок» тут немає. Є свідомі рішення і буде відповідальність.Працюємо далі
👁 2,620 26-05-03 16:46
У Чорноморську завершуються роботи з ліквідації наслідків нічної ворожої атаки. Ніч була важкою. На жаль, внаслідок влучань загинули двоє людей — жінка 1988 року народження, мати двох дітей, та чоловік 1987 року народження. Ще раз висловлюю співчуття рідним та близьким загиблих. Поранення отримали п’ятеро осіб, їм надається необхідна медична допомога. Збільшилася кількість пошкоджених будинків: наразі відомо про 35 приватних домоволодінь. Один будинок повністю зруйнований, ще один суттєво пошкоджений, інші мають різного ступеня руйнування. Також зазнала пошкоджень портова інфраструктура. Водночас критична інфраструктура працює стабільно: електро-, водо- та газопостачання забезпечується в повному обсязі. Комунальні служби вже закрили пошкоджені вікна та двері, тривають роботи з ремонту дахів. Комісії завершують фіксацію та оцінку стану збитків. Усім постраждалим буде надано матеріальну допомогу з місцевого та державного бюджетів. Людям, які втратили житло, компенсують оренду тимчасового помешкання до відновлення їхніх будинків. За інформацією координаційного гуманітарного штабу при Одеській РВА, спільно з ГО «10 квітня» допомогу вже надано 33 домогосподарствам. Постраждалим передано будівельні матеріали та речі першої необхідності. 28 людей отримали соціальну підтримку, ще 10 - психологічну допомогу. Попри постійні атаки на цивільну та портову інфраструктуру, місто тримається і продовжує працювати.
👁 2,700 26-05-02 15:44
⚡️⚡️⚡️Уражено тактичну групу ОТРК “Искандер”, РЛС “Подльот” і "МИС-М1", склади боєприпасів та пункти управління БпЛА противника⚡️В ніч на 2 травня у рамках зниження наступальних спроможностей російського агресора підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці військових об’єктів ворога.⚡️Зокрема, уражено місце розташування тактичної групи оперативно-тактичних ракетних комплексів “Іскандер” (Дружне, ТОТ АР Крим). ⚡️ Також уражено засоби радіолокації противника на території тимчасово окупованого Криму, а саме: берегову радіолокаційну станцію “МИС-М1” (Маяк) та радіолокаційну станцію “Подльот” (Євпаторія).⚡️Окрім того, уражено три пункти управління БпЛА противника (Георгіївка, ТОТ Донецької обл.) та склад БпЛА (Новопетриківка, ТОТ Донецька обл.). ⚡️Українські воїни також уразили ремонтний підрозділ противника у районі Кадіївки (ТОТ Луганської обл.) і склад боєприпасів у районі Іванівки (ТОТ Херсонської обл.).Масштаби завданих збитків уточнюються.⚡️За результатами попередніх уражень підтверджено знищення складу боєприпасів 29.04.2026 на аеродромі “Кача” (ТОТ АР Крим)💪Сили оборони України й надалі системно завдаватимуть ураження по важливих об’єктах противника до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України.Далі буде!💥 Слава Україні!🇺🇦
👁 2,610 26-05-01 15:31
Птахами СБС уражено 4 літака Су-57 та Су-34 на АЕ «Шагол» ЧЕЛЯБІНСЬК, рф, 1700 км від держкордону України.Волелюбні Українські Птахи 1 оц СБС 25 квітня 2026 року нанесли візит ввічливості на військовий АЕ «Шагол» в Челябінську, рфВ результаті супутникової дорозвідки Генштабом підтверджено влучання щонайменше трьох засобів глибинного ураження з різними ступенями ушкоджень наступних хробачих літаків:•2 од. Су-57 винищувач•1 од. Су-34 винищувач-бомбардувальник•1 од. Су н/в модифікації*UPD на супутниковому знімку зафіксовані залишки знищеної машини обслуговування літаків, яка розміщувалася між літаками Су-57. Після нанесення ураження подзьобані літаки були переміщені у інші, закриті частини аеродрому. **вполювання багатоцільових винищувачів-бомбардувальників Су-34 та винищувачів п'ятого покоління Су-57 має критичне значення для зменшення ударного потенціалу противника. Су-34, як основна ударнаплатформа, здатна нести широкий спектр керованих бомб та ракет, завдаючи ударів по критичній інфраструктурі, військових об'єктах та цивільних цілях з відстані до 1000 км. Кожен знищений Су-34 означає зменшення кількостіавіаударів, збереження життів цивільного населення та зниження навантаження на системи ППО. Су-57, як найсучасніший російський винищувач з технологіями зниженої помітності, становить особливу загрозу для авіації тасистем протиповітряної оборони. Орієнтовна ціна одного Су-34 становить $35–50мільйонів доларів. Вартість Су-57 - $100–120 мільйонів доларів за одиницю.Далі безсумнівно буде…Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦01.05.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 2,650 26-04-30 17:26
⚡️⚡️Уражено НПЗ “Орскнефтеоргсинтез”, вертольоти Мі-28 та Мі-17, а також низку інших об’єктів ворога⚡️29 квітня та в ніч на 30 квітня підрозділи Сил оборони України завдали уражень по важливих об’єктах противника.⚡️Зокрема, уражено нафтопереробний завод “Орскнефтеоргсинтез” (м. Орськ, Оренбурзька обл., рф). Зафіксовано влучання з подальшою пожежею на території підприємства. Об’єкт задіяний у забезпеченні російської окупаційної армії.Завод випускає понад 30 видів нафтопродуктів – бензини, дизельне пальне, авіаційний гас, тощо. Проєктна потужність переробки – 6,6 млн тонн нафти на рік. Задіяний у забезпеченні російської окупаційної армії.⚡️Окрім того, у районі населеного пункту Бабки (Воронезька обл., рф) уражено ворожі гелікоптери Мі-28 та Мі-17.⚡️Українські воїни також уразили зенітний ракетний комплекс “Тор-М2” у районі Олександрівки Запорізької обл.⚡️Уражено також пункт управління артилерійської бригади противника у Лисичанську (ТОТ Луганської обл.).⚡️Також уражено склад боєприпасів у районі Кременівки (ТОТ Донецької обл.) та місце базування катерів противника в акваторії Чорного моря. Масштаби завданих збитків уточнюються.💪Сили оборони України й надалі системно завдаватимуть ураження по важливих об’єктах противника до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України.Далі буде!💥 Слава Україні!🇺🇦
👁 3,360 26-04-28 14:50
‼️ Викрали чоловіка та «вибивали» з нього електрострумом 360 тисяч доларів: Нацполіція викрила зловмисників в ОдесіЯк з’ясувалося, спільники на одній з парковок міста підбігли до 44-річного підприємця та, імітуючи затримання від імені силових відомств, силоміць заштовхали до свого автомобіля. У авто одягнули на нього кайданки, маску на голову та вивезли до сусідньої області. Ще через деякий час повернулись на Одещину, де розмістили у занедбаному домоволодінні. Там спільники застосовували до своєї жертви фізичне насилля: душили канатом до втрати свідомості, били електрострумом та гумовими дубинками по ступнях ніг, стискали голову у саморобних лещатах, били у груди та стрибали по руках чоловіка, який і так перебував у безпорадному стані. Не витримавши «тортур» потерпілий погодився на умови вимагачів, зв’язався з дружиною наказав віддати викрадачам 152 тисячі доларів. Налякана дружина передала зловмисникам кошти. Невдовзі підприємця відпустили. З важкими травмами чоловіка було госпіталізовано.Правоохоронці провели ряд оперативно-розшукових заходів та встановили головних учасників злочину. Ними виявились двоє місцевих мешканців, один з яких – уродженець росії. Жодного відношення до військових відомств фігуранти не мали, а просто видавали себе за їх співробітників, аби безперешкодно пересуватися по місту та через блокпости. Для цього навіть користувалися «липовими» документами як військових формувань, так і автомобільними номерними знаками. 👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
👁 2,530 26-04-27 18:12
Україна завжди висловлює свою вдячність і завжди добре памʼятає, хто і як нас підтримував після початку цієї війни. Але всім партнерам важливо теж не забувати, що Україна захищає не тільки себе в цій війні, і особливо для Європи. Росія хоче нашу територію, щоб можна було захоплювати території також інших. Якщо пройде з однією державою, з одним сусідом, то буде так само і з іншими. Росія так і йшла: шматок Молдови, частини Грузії, захоплення Криму, окупація Донецька, підкорення Білорусі. Повномасштабна війна проти України. Це можна зупинити тільки реальною силою, реальною принциповістю всіх партнерів. Саме це важливо – принциповість. Це стосується і Америки, і країн «Сімки», і європейських країн. Щоб був справді мир у Європі і щоб Росія зупинилась, мають бути достойні умови для України, повага до України. По кожному вагомому безпековому аспекту: суверенітет, територіальна цілісність України, гарантії безпеки, вступ у ЄС та реальне відновлення нашої країни після війни. Ми працюємо заради достойного миру. Дякую всім, хто з нами, хто з Україною! Слава Україні!
👁 2,500 26-04-25 09:54
Зараз в лікарнях у Дніпрі 11 людей після російської атаки проти міста. Триває рятувальна операція на місці удару по житловому будинку. Під завалами ще можуть бути люди. Практично всю ніч росіяни били по Дніпру та по інших наших містах і громадах. Станом на зараз відомо, що загалом поранено понад 30 людей по Україні. Є також постраждалі на Чернігівщині, Одещині, Харківщині. На жаль, є загиблі. Чотири людини було вбито. Мої співчуття рідним та близьким.Тактика в росіян без змін: ударні дрони, крилаті ракети й значна кількість балістики. Більшість мішеней – звичайна інфраструктура в містах. Пошкоджені житлові будинки, енергетика, підприємства. Кожен такий удар має нагадувати партнерам, що ситуація потребує негайних і жорстких дій, оперативного посилення нашої ППО. І я вдячний за рішення в четвер під час зустрічей на Кіпрі про додаткові внески у програму PURL. Є політичні рішення кількох європейських країн, і важливо, щоб вони були реалізовані якнайшвидше. Також маємо рухатись уже й до 21-го пакету європейських санкцій проти Росії. Пауза через блокування 20-го пакету дала агресору додатковий час на адаптацію – важливо цьому протидіяти. Ми вже спілкуємося з командою ЄС щодо можливих нових санкційних кроків. Головне – суттєво обмежити можливості російської військової промисловості. Дякую всім, хто допомагає!