Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - завтрашній йоловський
Додано 06 січ 2025

завтрашній йоловський

@Yolovski
Кількість підписників: 357
Фото: 803
Відео: 123
Посилання: 139
Опис:
відоси кожен день сценарій 50/100 монтаж 0/100 по питанням сюди — https://t.me/Yolovski1

👥 Кількість підписників

357
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: +11

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 0.9

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

📈ПІДСУМКИ ПО ВІДОСУ📈В цілому нормально, непогано, а зважаючи на піврічну перерву, то і ахуєно. Звісно, всередині жевріла надія, шо стрельне, але разом із цим я готувався до того, шо якогось сильного буму не буде. Тому я не засмучуюсь і не ловлю -вайби. Я навіть думаю, шо відік потихеньку буде набирати, як це в свій час сталось із першим сезоном магічки.Окремо дякую за одноразові донатіки, і за підписку на спонсорство особливо. Бо саме спонсорство дозволятиме держатись на плаву перед майбутніми змінами.Хочу окремо зазначити, що коли ви оформите спонсорство, перейдіть ще на окрему вкладку (яка так і називається «Спонсорство») і доєднайтесь за посиланням до чату в телеграмі, де присутнє всяке спілкування, а також на наступному тижні вийде окреме відео про створення 2-го сезона магічної битви.Тому прошу відгукнутись наступних легенд, які оформили спонсорку, але чомусь так і не доєднались до чату в ТГ:@Below_Zero_Sky@makri_ua@supertoad541Ну а якщо ви не можете або не хочете оформлювати спонсорку, проте маєте люте бажання підтримати кантентік, можете задонатити на монобаночку, що в свою чергу теж підтримає мене на плаву, а вам в карму позлітають мої нічні молитви за вас.Всьо. На связі
ну шо, підсумки року.я оце посидів, подумав, і прийшов до висновку, шо цей рік був не таким і поганим, звісно для каналу, бо в житті то піздєц.я більш менш вийшов на стабільний графік відосів, і в цілому, я випустив в цьому році відосів більше, ніж за всі попередні роки разом узяті. а це вже ніхуя собі! та і на додачу, дійшов до круглої цифри. тому так, саме для каналу, рік вийшов — хорошим.і всі мої плани по каналу майже збулися, якби мене на початку жовтня не збив з ніг суд, на який я витратив 3 місяці, на які мали припасти самі класні відосіки (бензопилка, вбивця демонів та звісно фінал титанів). мене не стільки сам факт суду вибив, хаче це теж, як факт такої халатності, безвідповідальності, безлаберності та бидлячості. я не то шо в ахуї, я в тотальному трихуї. але пашлока воно нахуй, осьо в лютому буде вже фінальне засідання, де має все вирішитись.дякую, що ви підтримуєте мене всі ці роки, а особливо в цьому році, бо він для мене був важливим. не втомлюсь писати про це в кожному подібному пості, але мене дійсно дивує той факт, що вам не похуй на ту хуйню яку я роблю. дуже дуже і дуже дякую вам.а окремо, я хочу подякувати тим хто підтримує мене фінансово. це взагалі нереальні люди, які в такі тяжкі часи допомагають грошима, завдяки яким я можу робити те що роблю. і навіть серед цієї касти є люди, які вкладують, я б навіть сказав забагато. тому надпотужна подяка і шана вам, а особливо: fokxe29 — королева каналу, яка протягом всіх цих років тримала ряди сторожилів та вкладала не тільки емоційний, а і фінансовий, відчутний імпакт. Aludora — пан, який увірвався цього року, і який за короткий проміжок часу зміг вносити певну вагу у життя каналу. ну і окрема, та величезна подяка пану Абобусу, який зробив життя каналу взагалі можливим, і завдяки якому, відоси виходять і будуть виходити.я насправді в чудеса не вірю, але я хочу вірити що 2026 буде дійсно кращим за всі ці жахливі роки, і кожен із нас знайде спокій, щастя та мир. я дякую збройним силам україни завдяки яким ми всі можемо зараз жити та вірити в краще, бо якби не вони, то не було б і нас.з новим роком вас, шановна маладьож. ну і всьо. на связі, вже у 2026 році 🤙
ну шо. підсумки по відосу — непогані. мб навіть і круті, але боюсь зврочити аби відос не посмоктав як магічка 0. хоча, навіть і та стата на магічці досить таки хороша, зважаючи на статус обізнаності людей про цю повнометражку. короче, як завжди, найщиріша подяка ВАМ за сталеву витримку в очікуванні. мене дійсно дивує, що така ВЕЛИКА кількість людей пам'ятає, чекає та дивиться мої відоси. окремо ще хочу подякувати Шмурдяку та weeb territory за репост відіка. мужики, шлю вам енергію кохання через весь інтернет.багато хто пише в коментах аби відоси виходили частіше. ну, хочу зазначити, шо за ці півроку, вийшло відосів більше ніж за 3 роки "мого ютуберства" разом взятих. тому отака періодичність яка є на каналі це вже — перемога. і в цілому, я можу вийти на 2 відоса в місяць, але поки шото ніхуя не палучаеца. але я впевнений шо точно, я колись таки бахну 2 відоса за місяць, треба тільки трошки почекати =)ну а якщо ж ви раптом бажаєте мене підтримати фінансово, та лююююто замотивувати, можете скинути пару віртуально-настоящих гривасів на монобанку.ПІДТРИМАТИ — https://send.monobank.ua/jar/CBRJZw5n6 легенди які вже задонатили, отримували від мене весь цей час подяку та молитви на ніч. і окремо я вам ще респектну в постіку 😘ще раз, дякую за актив, лайкоси та коменти. зовсім скоро вже 10к, а не за горами і відос по фіналу атаки титанів.всьо, всіх обняв, з вашого ж дозволу, і виховано потис руку.ну і на связі 🤙
ГУРкіт ЗЕМЛІ ⚔️Це перша і єдина колаба Атаки Титанів та Ген. Управління Розвідки (поки неофіційна, але хто знає…) 🙂За донати на дрони для ГУР можна виграти, без перебільшення, артефакти, яких не існує більше ніде у світі!❗️Всього буде розігруватись більше 20 лотів, найрідкісніші з яких будуть наживо розігруватись на аукціоні під час стриму: 1) Накидка розвід корпусу з підписом К.О. Буданова2) Вишиванка з Гуркотом Землі3) Супер якісний ніж з гравіюванням підпису Буданова Крім того:- Повністю робочі 3D моделі мечів від ППМ- Ковдру АОТ - Голову Ерена та додатковий мерч від ГУР, який можна виграти за донат від 100 грн (чим більша сума донатів тим більший шанс).А також:За донат на будь яку суму можна виграти тематичні Жетони «ГУРкіт ЗЕМЛІ», мерч від ГУР та різні анімешні приколи 😏І це далеко не всі призи та можливості які «заплановані» на період збору. 📢 Усі новини, анонси та деталі будуть публікуватися у Кіміко (мене)найгарячіші лоти розіграємо наживо на стрімі у Олсіор 🤫а Антон Тимошенко під час збору має порадувати нас цікавим косплеєм 🎭Чим швидше закриємо збір, тим швидше дрони полетять, самі знаєте куди 🙂🫙 БАНКА: https://send.monobank.ua/jar/7uDsVgdfzmБільше фото призів в коментарях 👇
сходив я значить на вбивцю демонів у кіно. і це тотальне роз'їбалово 🔥таке аніме дійсно не стидно показувати в кіно, візуал та саунд дизайн просто імба, ну ріальна, я уже уявляю які едіти будуть піздаті, та ви шо.із мінусів, пара всратих реплік перекладу. та і їх всього декілька за дві з половиною блять години, тому я пробачаю. ну і всьо. мінусів більше немає. я серйозно. все інше можна чехлити до вбивці демонів виключно у контексті хейту, який люблять вішати за пройоби у сюжеті, персонажах. я цей тренд не розділяв, не розділяю,і не буду розділяти.мені дають гарну їбейшу картинку та анімацію (ДА МАГІЧНА БИТВА???), плюс мінус притомний сюжет, і персонажів, шо мені ще треба? да. я хвалю вбивцю демонів виключно за технічну складову, і мені похуй, я бліч дивився, я експерт.🔥дубляж просто ахуєнний🔥 підбір акторів неймовірний. доума (чи дома як у нас переклали) просто піздатійший, шкода що його було мало. а от аказа... йобаний в рот... на аказу нам поставили В'ячеслава Хостікоєва, який відомий тим, що дублював тімоті шаламе у дюні. і якшо ви дивились обидві частини дюни, ви мене зрозумієте.людина відіграла і прожила роль на максимум. я їбу як ще мені виразити захоплення від його проробленої роботи над аказою. просто 🫲 absolute cinema 🫱ну і цей фільм зміг викликати у мене сльози. останній раз коли я плакав над аніме, був хантер х хантер. передісторія акази, почала викликати у мене мокрі оченята. але на словах: з поверненням, коханий... я поплив, і дві гіркі, але потужні сльози скотились по щокам. мені здається, що цим все і сказано.якщо ж ви не ходили ще в кіно на вбивцю демонів, чи взагалі не плануєте іти, я вам❗️наполегливо❗️ рекомендую піти. бо перш за все, ви підтримаєте офіційний дубляж аніме українською, і також, отримаєте неймовірні емоції, які скоріше за все, стануть першочерговими приємними спогадами, пов'язаними із цим походом у кіно.
такс, ну по відосіку вроді все норм, могло бути звісно краще, але і так як є — ніплоха.це мабуть прокляття відосів по магічній битві, вони спочатку йдуть середньо, а потім взлітають. правда ж... правда?ладно. пріколи пріколами, а новий відосік робить треба, і уже в який раз кажу, але от у вересні, я хочу зробити 2 відіка!! ну от реальна. це моя місія на ютубі. зробить за місяць 2 відоса. вони обидва будуть не великими, тому це реально. ну я на це сподіваюсь =)як вам до речі новий звучок, м? бо особисто для мене, він (не оброблений звук) набагато гірший від мого старого мікро, який в половину дешевше... і короче як виявилось, то мені все таки треба ще ця блядська звукова карта. яка до речі, вирішить самі бісячі проблеми в записі голосу. на жаль звісно, за мене, вона озвучувати не буде, але у зв'язці з новим мікрофоном, мій ангельский баритон, стане ще кращим, і чистішим. ну а якщо ж ви раптом можете*, і бажаєте, мене підтримати віртуальо-настоящими грошиксами для щастя, радості і більшої мотівації, ну або ж вам просто нравіца кантент — велкам на монобанку та крипту (якшо ви міліардер)ДОНАТЕЛЛО (та сама монобанка) І КРИПТА — https://donatello.to/YolovskiAludora, респекти всі ці дні лунали у моїх молитвах перед сном. дякую.окремо я хочу подякувати всім вам, за те що підписуєтесь на ютубі, на тг. в цілому дякую, що вам не похуй. знову ж таки, без вас, всього цього ютубного кантєнта не було. скоро до речі 10к, їбануться... такими темпами і відос по титанам може навіть вийде раніше, хто зна))потис руку, обняв, з вашого дозволу звісно ж. і побажав, щастя, здоров'я.ну і всьо. на связі 🤙
ТАК. ну перш за все, всім дякую за підтримку нового відіка. не 10 переглядів, і уже ахуєно. але не буду кривити душею, і скажу шо трошки грусна від того шо відос наполовину відстав від своїх попередників по темпу переглядів. і мене не стільки цей фактор калить, а те шо відос був ПИЗДЕЦЬ який проблемний з технічної точки зору, коли просто сука кожен клік викликав краш відюхи і все к хуям злітало, і треба було заново все робити та помаленьку, аби не викликати черговий краш жопи. і на вихлопі цей їблан (відос) ще і просів по переглядам, хоча на початках прям летів. але і на цьому дякую. ну реально. я десь патаємно чекав на такий розклад, але сам процес (який виявився адовим) +посередній результат, зробив трошки грусним =( але нахуй соплі. треба значить робити шото лучше і цікавіше, + проблему пофіксив. та і стата не така уж і печальна, чо вийобуваться.бекстейджу кста, на жаль немає на цей відос. оскільки я пробував по новомодному записувати голос, і всі пройоби ще під час запису фільтрувались і знищувались. а вставляти матюки, рейдж та неправильно висрані слова чисто пушо нада, я не хочу, і не буду, бо крінж. та і не дуже цікаво. але натомість я дропну новий відос дуже скоро. і це не наїбало. я серйозно.ну а якщо ж ви раптом хочете підтримати мене фінансово, бо нравіца кантєнт, чи за красіві глазки, чи бо класно нанив у першому абзаці, то велкам на донателлу, баночку моно, чи крипту (якшо ви криптоміліонєр).ДОНАТЕЛЛО І КРИПТА — https://donatello.to/YolovskiМОНОБАНКА — https://send.monobank.ua/jar/CBRJZw5n6 на банці стоїть сума яка у будь-якому випадку піде на виробництво відосів та на моє пропитання. і навіть якщо на ній буде 40 гривень, я вам буду дякувати на колінах, і відіки будуть виходити НАБАГАТО регулярніше ніж раніше. а якщо раптом сума ПОВНІСТЮ збереться, ну то взагалі буде відвал всього, і я заплачу.люди які вже закинули донати, не хвилюйтесь, я все прочитав, і молюся за вас і ваших рідних кожну ніч. трошки згодом я все гарненько зберу і повідповідаю на ваші питання окремим постом. про вас ніхто не забув, і не заігнорив. я не падла.всім від усього серця дякую за актив на відосі, та коментарі підтримки, це дорогого вартує. оскільки через такі коменти та підтримку, я ще не дропнув всю цю йобку. всіх обняв і поцілував, з вашого дозволу звісно. а якшо не дозволите, то просто подивлюсь на вас як ман'ячело.всьо. на связі 🤙
ну. маладєц. опять абасрався. тільки ще гірше і крінжовішемайже відразу після злитого фінала токійських школьніків, автор почав робити нову історію. і все б нічого, можна було виправдати це тим, що мов втомився після роботи над месниками і треба була зразу люта перзагрузка з новою історією. і в принципі то да, але є нюанс. тіп зробив той самий чардіз як і в месниках, і знову обернув все у сетінг бидла і якудза, але тепер у всіх є супер сили =)цю крінжову хуйню я не читав, так як мені похуй+поєбать, ну і сумно через злитий фінал історії, яка так припала мені до душі (ну я про токійське бидло). і нова робота налічила 50 глав, в той час як у месниках, які він так поспішив закінчити, налічується 287 глав, висновки робіть самі.в цілому жалко автора, може у всяке оце сюжетне лайно і красіві малюнки, але шото не пішло. бажаю мужику натхнення у наступній роботі, без крінжової хуйні і злитих фіналів.якшо комусь цікаво то залишаю посилання на статєйку, там більш детально розказали в чому трабли.