Джерело
ДекабриСтська ПравдА | З рубрики «Нам пишуть порядні люди» 🫡Далі — текст із пошти каналу 👉Без...
3 770 Охват/переглядів
2026-04-09 06:16
Повідомлення №4095
З рубрики «Нам пишуть порядні люди» 🫡Далі — текст із пошти каналу 👉Без Імен та Прізвищ будь ласка! Дякую!Доброго вечора! Хочу трішки розповісти за стрілецький батальйон БПОП в Миколаївській області,так як сам поки є ще його бойовою одиницею.Перебуваючи 8-м місяців в Житомирській області на БР-ці,керівництво батальйону кожен місяць по 2-3 рази їздили додому от 5 до 10 днів на державному паливі,коли простих хлопців пускали раз в три місяця додому і заправляли автомобілі за свій рахунок.Кожного дня на службових автомобілях їздили по одному пити каву в різні магазини.Ніхто в цей батальйон не прийшов за власним бажанням,а прийшли ті хто витягнув сірника в райвідділі.Спочатку говорили,що ми тут на пів року,а потім нас поміняють,інші працівники з наших відділків,потім побудите на БР-ці і можете переводиться назад,але назад дороги немає безкоштовно.Щоб перевестися потрібно,щоб були зв'язки у ГУНП та заплатити до 12 тис.доларів.Я подав два рапорта на звільнення за власним бажанням,маючи вислугу 18 років,нащо мав різні відповіді,не хотіли приймати рапорт,тікали,комусь звонили,говорили оставляйте,але реєструвати ми не будемо,а краще відправте поштою.Друга відповідь на другий рапорт,що я ,звернувся до них,як громадянин і їхній орган повторно не може розглядати дане звернення,одним словом отказний.Звільняють тільки по негативу,щоб не виплачувати вихідне пособіє за вислугу років.Всі райвідділи та відділення кожного місяця скидають одно денну зарплату на стрілецький,але де діваються ці кошти? У Шліхтара і у Махна! Заробітня плата у стрілецькому батальйоні,менша чім у відділках.🔔 Нагадуємо: пошта нашого каналу — 👉 [email protected]✉️ Анонімність вітається.Відповідь творчого колективу та генерал-полковника нашого каналу:👇Гроші, які збирають для вашого батальйону, вже мабуть зрозуміло де 👇https://t.me/Multlichnosti_1/4764Далі буде цікавіше ✊