Сьогодні відпрацьовуємо лістинг проекту Resolv ($RESOLV) 🖐10 червня о 16:00 відбудеться лістинг Resolv — проєкту, який запустив власний стейблкоїн $USR, забезпечений ETH. Зібрали Seed-раунд на $10M, мають загальний TVL $380M. Токеноміка виглядає досить дивно: 10% на airdrop, ще ~4% на екосистему, але на графіку анлоків пишуть про ~20% на стартіПо шорту зараз все виглядає неоднозначно, так як 27 травня люди, що брали участь у компанії, змогли заклеймити свої $stResolv (обгортка основного токена). А для отримання ліквідного $RESOLV людина має анстейкнути і дочекатися 14 днів, тобто токени на лістингу будуть тільки в тих хто заклеймив їх саме 27 травня, в інших вони ще будуть в лоціНа перший погляд — шорт під ноль, але поки що не спішу це робити. Слідкуватиму за депозитами на біржі і тим, як будуть стаканити дроп. Скоріше всього просто буду чекати якісь спреди між біржами (Bybit, OKX, Kucoin, Gate, Mexc, Bingx, Binance Futures). DYORКорисні посилання:🔗Контракт токену | Twitter | Discord❗️Буду частіше робити пости про лістинги, так як на них зараз можна нормально виносити. В червні виходить багато цікавих проектів, тому очікуйте такі постіки
Як вчора можна було винести пару к$ з двох шортів $HUMA та $MOVE🎹1️⃣ Почнемо з $HUMA. Вчора о 16:00 був лістинг на всіх топ біржах і в стакан мав піти хороший % саплаю: з дропу від самого проекту і з Binance Launchpool. Ну і як завжди на допомогу нам приходить MEXC, який дав ф'ючі за 2 години до основного лістингу. Я одразу почав набирати шорти з кількох акків, з середньою твх ~0.11, вийшло винести по 100+$ на кожен акаунт. Щоб не пропускати виноси з таких лістингів, раджу зарегатись на МЕХС і на Gate — ці біржі люблять дуже рано давати ф'ючі і на цьому можна не погано заробити2️⃣ Далі був досить не очікуваний мув по $MOVE. Вчора о 8 вечора почався шилл про великий дроп від $MOVE. Так як цей проект вже пару разів переносив цю роздачу, то було страшновато залітати, тому я просто фліпав об аудиторію других інфлів, вийшло близько 1к$ профіту. Далі в 21:00 все таки дали клейм дропу і я швидко фліпнув в +2.5к$ з двох акаунтів. Зараз в розлоки залітає дуже багато людей, тому фліпати об інших гоїв це найкращий варіант, можливо прибуток буде менше, але ти хоча би не залишишся побритим ❗️ Яка мораль з цього поста? В крипті зараз все відбувається швидко і якщо ви бажаєте плотно лутати, вам треба все трекати 24/7, думати проти натовпу, аналізувати свої помилки і навчитись швидко приймати рішення. Зараз через великий наплив лудіків лутають гроші тільки найшвидші, а ті хто вже зайшли пізніше, залишаються просто екзіт ліквою
На чому зараз можна полудити? 😏1️⃣Фліпи $GORK на постах Ілона Маска. Думаю всі вже бачили, що Маск дуже сильно підтримує токен $GORK, навіть аву і нік в честь них зробив. Сильного росту ми не отримали, але якщо Маск забере зі свого профілю горк, то токен скоріше всього складеться в пару разів, можна буде непогано зашортити. Баранку я вже викрутив на всю, чекаю цього моментуНу а поки ми чекаємо зміни ави, можна ще пофліпати токен просто на ретвітах чи якихось постах Маска про $GORK. Раніше він дуже багато постів з ним робив і з часом ріст від цього був все менше і менше, але зараз він вже рідко це робить, тому кожне згадування вже дає непоганий імпакт. Коли фліпаєте раджу довго позу не тримати, чисто фастфліпнули і вийшли в якийсь плюсік, DYOR. Найшвидший парсер постів і змін в профілі Ілона — ТИКС2️⃣Лудка на футболі. Вчора коли дивився футбольчік вирішив спробувати фліпати токен барселони ($BAR), коли забили гол - лонгував, коли пропустили - шортив, ну і коли програли смачно зашортив. Сьогодні в 22:00 по Києву грають PSG - Arsenal, планую робити так само як з барсою, але вже з токеном $PSG. Стакани там звичайно дерьмо повне, тому по ринку не залітайте. DYOR
Підбірка лудки, яка планується на цьому тижні1️⃣Лістинг $PAWS (16.04 14:00). По ідеї це вже 100% інфа про лістинг, надіюсь без переносів. Так як це нікому не потрібна тапалка і на дроп виділено цілих 62.5% саплаю — очікую дуже гарний пролив на лістингу, планую залітати в шорт одразу як дадуть ф'ючі на MEXC, але будем дивитись по ситуації, можливо скіпну. DYOR2️⃣Розлок $ME (17.04). В четвер буде потужний дроп для юзерів, ~10млн$ підуть в стакан, точний час, на жаль, не відомий. 2 місяці тому був схожий розлок, залутати змогли всі, так як вибривки не було зовсім — тут прям хочу плотно полудити і зайти на великі сайзи в день розлоку, надіюсь не побриють. DYOR3️⃣Розлок $TRUMP (18.04). Бачу багато шилять інфу про великий розлок $TRUMP, чи залітати сюди, чи скіпати, вирішувати тільки вам. Я цю двіжуху пропускаю, так як тут всі токени йдуть на команду, скоріше всього проливу ми не побачимо. Плотний DYOR❗️Думаю лістинг $PAWS і розлок $ME нормально покормлять, планую винести 5к+$, але з таким ринком хоча б на булочку заробити...
Що таке DCA та як на ньому заробити РК мільйони? ☔️Думаю всі чули про цю тему, але не кожен знає що це і як на цьому заробляти. Якщо коротко, то DCA — це лімітний ордер, який виконується частинами (наприклад на 10k$ раз в хвилину), його використовують для покупок чи продажу монеток на великі суми, щоб ціну сильно не розмазало. В телеграмі зараз є багато парсерів, які одразу після відкриття цих ордерів перекидають їх нам (якщо дца на покупку, то лонгуєм, якщо на продаж, то шортимо. думаю це зрозуміло). Хоч ця темка вже доживає своє, але заробляти на цьому можна, якщо гарно розібратись як це працює🤔 Що нам потрібно для заробітку?1️⃣Реєструємо акаунт на біржі MEXC — ТИКС2️⃣Підписуємось на цей безкоштовний DCA трекер3️⃣Коли бачимо нормальну DCA одразу летимо відкривати позицію🤔 Як відрізнити нормальну DCA від поганої?1️⃣Дивимось на об'єм DCA та 1h/5m волюми на дексах, якщо великі волюми, то сміливо скіпаєм2️⃣Дивимось чи торгується токен на бінанс, якщо він там є, то краще скіпнути, бо ті монетки ходять чисто за ринком, на дца їм без різниці3️⃣Дивимось на кількість транзакцій, якщо їх менше п'яти і транзи не сильно великі, то також краще скіпнути❗️Ну і чисто поради від себе: DCA на $FARTCOIN та $ARC раджу обходити стороною навіть якщо там ордер на 1кк$. Можна тільки пробувати заходити в перші секунди і закриватись об інших лудоманів, тоді 100% залутаєте швидкі гроші
Як виносити з кожного Binance IDO тисячі$ профіту 🥳90% що завтра буде нова ідошка, але як можете побачити, нагороди останнім часом роздають взагалі мізерні, тому вирішив зробити для вас постик, як виносити гарні сумки навіть не заносячи свої $BNB Спочатку коли ці сейли тільки набирали оберти, було смарт набирати лонги $BNB одразу на анонсі і забирати легкі 2-3% чистого руху, але з часом темка вмерла і зараз лонгувати взагалі не бажано, а навпаки після посту від Binance Wallet про початок IDO, можемо потихеньку набирати шорти і крити їх за 1-2 хвилини до кінця сейлу (останні рази виходило забрати ~2% чистого руху). Також помітив, що за пару секунд до кінця можна спробувати взяти легенькі лонги і закрити на першій зеленій палці (чели просто закривають свої хеджові позиції і ми якусь копійку з цього заберемо, але якщо не сильно шарите в цьому, то краще скіпайте і просто шортіть)❗️З таких мувів виходить забирати на кожному сейлі по 1-2к$ профіту, але тут DYOR, бо кожного дня ситуація на ринку міняється і потрібно швидко підлаштовуватись під це. Вчора ще інтернетом ширилась інформація, що в нових IDO якось буде використовуватись токен $CAKE. Якщо все таки зроблять так, що можна буде закидати цю монетку замість $BNB, то ідеї які написав вище відпадають і плотно лонгуєм $CAKE, бо токен не сильно великий, розкачати його буде в рази легше ніж бнб)
Як ви думаєте, цей 14-річний школяр може купити собі цю М4 за 100.000$ ???А якщо я скажу вам і доведу, що він може і у нього ще залишилося лишніх 100к$? За якихось 3 місяці цей малий заробив 200.000$ на DCA та арбітражах. Ви скажете, що це звучить нереально, але я зараз все поясню.Майже всі гроші були зароблені на DCA. Я вже давно писав про це у своєму каналі, і ті, хто тоді мене почув, зараз уже мають солідні банки.— Я також не став винятком і, як багато інших, заробив на ту саму М4, але у мене з’явилася ідея, завдяки якій ви теж зможете зловити свій міні лайфчендж, якщо просто будете уважно слухати й правильно сприймати інформацію.— Я не хочу робити закриту приватку зі своїми DCA, парсером арбітражу тощо. Я зроблю все набагато простіше.Я створив свій платний щитпост, ціна якого всього 30$. У ньому я буду писати всі свої рухи, надавати вам повну інфу про DCA, арбітражі та розповідати, як на цьому заробити нормальну суму грошей. Вже домовився з одним секретним DAO про знижку 26% на оплату для вас, саме з цього DAO почалася моя історія в DCA, і зараз я там сиджу, заробляю на DCA й арбітражах, там є бот для DCA, парсер арбітражів та чудове ком'юніті, яке допоможе вам з будь яким питанням.> Посилання на щитпост – t.me/send?start=SBu_FF36YPbiM1MGNi// Ціна — 29.99$Там вже є повний відеогайд про DCA, де вказані всі нюанси й підводні камені. Вам знадобиться тільки досвід, щоб почати виносити хороші суми.І я впевнений, що зовсім скоро тут з'являться дуже потужні фомо-пости з профітів хлопців, які купили платний щитпост!
Якщо ви досі ловите фомо по $GRASS, то залітаємо в 2 сезон і плотно його виносимо 🥳Grass запустив 2 сезон фарма і виділив на нього цілих 17% від всіх токенів, якщо що то на перший сезон було виділено лише 10%, а якщо ви памʼятаєте то в 1 сезоні багато хто залутав по 500-1000$, а тут буде аж на 70% токенів більше так ще $GRASS виріс в 5 разів🤔Що робити?1️⃣Реєструємось на сайті2️⃣Завантажуємо розширення 3️⃣Фармимо поінти і в кінці 2 сезона отримуємо токени і продаємо їх❗️Я впевнений що багато хто ловивить фомо ще з 1 сезона граса, хтось взагалі не фармив, а хтось продав по 0.65$ як я наприклад, я рахую що 2 сезон граса це ідеальна можливість для лоубанків залутати собі 100-200$ тому що тут взагалі не потрібні вкладення, все що потрібно це просто щоб працював ваш компʼютер і все, ну а хто хоче більше залутати то можете щей абузити грас, це тоже має покормити, кінець 1 епохи 2 сезона вже 14 листопада, так що якщо ви досі не залетіли то робіть це прямо зараз, тому що будете ловити фомо як я з 1 сезона