Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вихідці з Бердичева
Додано 14 лип 2024

Вихідці з Бердичева

@Vuhidsi
Кількість підписників: 9 748
Фото: 957
Відео: 26
Посилання: 744
Опис:
🦸‍♂️Адмін: @Zhenyanaf | @nazar_tg007 (писати сюди) 🥷Рекл. Менеджери: @optar_cpa, @ostapsmm 👨‍✈️Посилання для друга - https://t.me/+RVBZh7exw_A2NDhi
Джерело

Вихідці з Бердичева | Якщо ви досі ловите фомо по $GRASS, то залітаємо в 2 сезон і плотно йо...

Логотип телеграм спільноти - Вихідці з Бердичева Вихідці з Бердичева @Vuhidsi
3 800 Охват/переглядів 2024-11-08 19:30 Повідомлення №1345
Якщо ви досі ловите фомо по $GRASS, то залітаємо в 2 сезон і плотно його виносимо 🥳Grass запустив 2 сезон фарма і виділив на нього цілих 17% від всіх токенів, якщо що то на перший сезон було виділено лише 10%, а якщо ви памʼятаєте то в 1 сезоні багато хто залутав по 500-1000$, а тут буде аж на 70% токенів більше так ще $GRASS виріс в 5 разів🤔Що робити?1️⃣Реєструємось на сайті2️⃣Завантажуємо розширення 3️⃣Фармимо поінти і в кінці 2 сезона отримуємо токени і продаємо їх❗️Я впевнений що багато хто ловивить фомо ще з 1 сезона граса, хтось взагалі не фармив, а хтось продав по 0.65$ як я наприклад, я рахую що 2 сезон граса це ідеальна можливість для лоубанків залутати собі 100-200$ тому що тут взагалі не потрібні вкладення, все що потрібно це просто щоб працював ваш компʼютер і все, ну а хто хоче більше залутати то можете щей абузити грас, це тоже має покормити, кінець 1 епохи 2 сезона вже 14 листопада, так що якщо ви досі не залетіли то робіть це прямо зараз, тому що будете ловити фомо як я з 1 сезона