Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вихідці з Бердичева
Додано 14 лип 2024

Вихідці з Бердичева

@Vuhidsi
Кількість підписників: 9 748
Фото: 957
Відео: 26
Посилання: 744
Опис:
🦸‍♂️Адмін: @Zhenyanaf | @nazar_tg007 (писати сюди) 🥷Рекл. Менеджери: @optar_cpa, @ostapsmm 👨‍✈️Посилання для друга - https://t.me/+RVBZh7exw_A2NDhi
Джерело

Вихідці з Бердичева | Активно починаю слідкувати за новим гем проектом — Bitlight Labs 🥳😎 Ко...

Логотип телеграм спільноти - Вихідці з Бердичева Вихідці з Бердичева @Vuhidsi
2 670 Охват/переглядів 2025-09-27 12:30 Повідомлення №1536
Активно починаю слідкувати за новим гем проектом Bitlight Labs 🥳😎 Команда залучила $9.6M на Pre-A раунді при оцінці $170M (серед інвесторів — Amber Group та Fundamental Labs). Головна ідея проекту — інтеграція RGB у Lightning Network, що дає масштабування BTC, можливість стейблкоїн-платежів та запуск смарт-контрактів. Вже підтверджено: Tether запустить USDT на RGB, тобто у одному гаманці будуть і біткоїн, і стейблкоїни, навіть з офлайн-переказами.Лістинг стартував на Binance Alpha: є спотова пара і аірдроп через Alpha Points. Додатково відкрили Binance Futures контракт LIGHTUSDT з плечем до 50x. Також є й інші біржі — KuCoin, Gate та ще кілька великих майданчиків.Окремо варто згадати Bitlight Wallet — він некостодіальний, підтримує BTC, Lightning і RGB, а користувач повністю контролює свої ключі. Розробка RGB триває ще з 2016 року, і зараз вона виходить у мейнстрім. Якщо Binance чи Upbit дадуть повний лістинг, це може сильно підняти ліквідність і зробити токен топовим наративом у BTC-сегменті❗️Короче, поки слідкую за цим токеном, напевно відкуплю на спот, думаю можуть дати ікси. DYOR