Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вихідці з Бердичева
Додано 14 лип 2024

Вихідці з Бердичева

@Vuhidsi
Кількість підписників: 9 748
Фото: 957
Відео: 26
Посилання: 744
Опис:
🦸‍♂️Адмін: @Zhenyanaf | @nazar_tg007 (писати сюди) 🥷Рекл. Менеджери: @optar_cpa, @ostapsmm 👨‍✈️Посилання для друга - https://t.me/+RVBZh7exw_A2NDhi
Джерело

Вихідці з Бердичева | Фармлю другий сезон в Aster 🥳😎 Думаю всі ви бачили як пару днів тому б...

Логотип телеграм спільноти - Вихідці з Бердичева Вихідці з Бердичева @Vuhidsi
2 650 Охват/переглядів 2025-09-23 14:21 Повідомлення №1528
Фармлю другий сезон в Aster 🥳😎 Думаю всі ви бачили як пару днів тому багато людей заробили на токені $ASTER, купивши його і за день зафіксувавши пару іксів — пампили його так, тому що це токен перп декс платформи, яка дуже тісно пов'язана з CZ. Зараз ця платформа анонсувала другий сезон фармінгу дропу, виділено на цей сезон 4% суплаю (~500млн$). Кінець цього сезону буде 5 жовтня, тобто дроп роздадуть дуже швидко. Я вже почав активно крутити оборот, думаю мають смачно покормити. Ось вам маленька інструкція, як почати фармити цей жирний дроп:1️⃣ Переходимо за посиланням та підключаємо гаманець2️⃣ Депаємо USDT3️⃣ Далі йдемо в вкладку More —> USDF —> MINT —> Мінтимо USDF4️⃣ Далі More —> Earn —> І міняємо USDF на asUSDF і тим самим відправляємо в стейкінг5️⃣ Далі йдемо крутити оборот в парі USDT —> USDF. Заходимо, депаєм USDT, міняємо на USDF і по колу, пару разів щоб б бачили що ви користувалися стейблом6️⃣ Ну і найголовніше — крутимо обсяг на ф'ючах. За відкриття/закриття позицій і за час утримання позиції вам будуть насипати поінти💬 В вкладці Rewards - Point можемо дивитись за своїм прогресом❗️Зробив вам короткий інструктаж та розповів які активності я роблю на цій платформі щоб точно не побрили. Чомусь вірю що плотно покормлять, тому поворкаю ці пару днів. DYOR