Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - VlaDICK
Додано 06 січ 2025

VlaDICK

@VlaDICK_CY
Кількість підписників: 2 298
Фото: 1,240
Відео: 23
Посилання: 1,440
Опис:
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапик в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ;) CEO - @Vladick_Taras
Джерело

VlaDICK | Шо я думаю про вчорашній фейс на вивід з Bybit: Додали фейс на вивід т...

Логотип телеграм спільноти - VlaDICK VlaDICK @VlaDICK_CY
1 490 Охват/переглядів 2026-01-25 11:51 Повідомлення №1809
Шо я думаю про вчорашній фейс на вивід з Bybit: Додали фейс на вивід тупо на всі аки, навіть на старі. І за 2-3 години зняли, ніби це була якась помилка. Давало виводити, якщо вязали номер. Гугл антифікатор не можна було прив'язати. А ще, ті хто ставили білі адреси, також могли вивести без фейсу. На мою думку це буле помилка. Тестують можливо якусь нову систему проходження лиця, яку і так давали на деякі підозрілі акаунти або з великими сумами на вивід. Но є один нюанс. Пам'ятаєте як ввели лице на клейм нагород в вересні? Тоді його зняли також швидко, деякий час не було і ввели на постоянку, ніби щось допрацьовували. Можливо і тут введуть з часом знову ці фейси. Но це буде фатальна помилка для біржі. Я ще не бачив бірж, які тупо на кожен вивід хуярять перевірку лиця. Це як мінімум не зручно для нових реальних користувачів. Чи страшно це? Трошки так. Так, фейс і так ми проходимо для отримання нагород і кусери вже адаптувались до цього дійства. Але часто буває таке, що людина яка проходила верифікацію - пропадає. Тоді, ваша ліквідність яка була заморожена на акаунті в період промо - заморожується на завжди. Обходи звісно будуть, так завжди є. Чи будуть вони відомі всім? Ні. Так як це альфа інфа, і якщо всі почнуть цим користуватись, це швидко приберуть. — Одним словом - РИЗИК ЗРІС. Робити якісь промки на 40-50$ вже не так вигідно, бо ризикуєте значно більшою сумою. Але якщо ви якось адаптуєтесь до цього, ви заробите дохуя. Народу тут було і так мало після введення клейму з лицем, а тепер буде ще на 80% менше. Тепер залятись на фулл єбало в промку буде помилкою, якщо це не промка з нагородою рівною вашого депозиту (100-150$+). Кормушка потрошки прикривається. Хочеться вірити в краще, але треба бути готовим до гіршого. ВлаДІК знову стане бомжом чи ні? Канал| Чат | Discord