Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - VlaDICK
Додано 06 січ 2025

VlaDICK

@VlaDICK_CY
Кількість підписників: 2 298
Фото: 1,240
Відео: 23
Посилання: 1,440
Опис:
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапик в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ;) CEO - @Vladick_Taras

👥 Кількість підписників

2 298
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -13
Середній/Місяць:: -40

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 089
Середній/День:: 814
Середній/Тиждень:: 1,217
ERR: 47.39%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,060 26-06-08 11:49
Як там Мадейра? ✈️Вирішив написати трошки своїх вражень з подорожі на Мадейру. Цікаво вам чи ні - мені похер нахер. Як тільки ми приземлились, мої перші враження були ЄБААААААТЬЬЬ. Далі я розвернувся глянути в іншу сторону і знову ЄБАТЬ. І так кожні 100м ЄБАТЬ. Це зовсім інший світ. Скалисті гори в заростях + океан поєднуються ідеально. Тупо хочеться стояти і вічно втикати на це все, ретельно оглядаючи кожну деталь. Хоть острів по площі трошки менший Києва але красивих місць тут море. Купу хайків, купа водоспадів і пляжів. Я ДУЖЕЕЕЕЕЕЕЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ. КАЙФАНУВ НА ВСІ 10000000000/10. Якщо буде змога полетіти ще раз туди, я обов'язково полечу. А тепер найцікавіше для вас: ШО ПО ЦІНАХ? Перше, потрібно орендувати тачку. Ми орендовували спорт-кар сітроен с3 аір крос 2023 1.2 бенз на механіці. Тачка вроді норм, майже всюди стягувала дороги, а повірте мені, тут є шо стягувати. Дороги тут ахуєні, 0 ям всюди, тільки мінус в тому, що тут більше СТІНИ а не дороги. Дуже круті схили, є відчуття ніби ти спайдер-мен. А ще, підери ставлять машини тупо на проїзджі частині, і не завжди ти влазиш з іншою машиною. Як стаєш на механіці під горку, рушити на тому 1.2 трошки важко (глох 1 раз, як тільки сів за тачку бо я крутий). Також, через то шо мотор слабкий, вона, бувало, що перегрівалась і тяга пропадала. Потрібно було вставати і чекати поки охолоне. ЦІНА ЗА ТАЧКУ НА 5 днів — 200 євреїв (ну і бенз обійшовся трошки, бо проїздив десь 700км) Хата: Орендовували найдешевшу в Фуншалі. Дуже здивувала, бо в ній було ВСЬО. Всі зручності, три спальні кімнати, два сральника і на кухні купа всякого смачного від власниці. А вид... ну ви можете глянути на фото вище. ЦІНА ЗА ХАТУ — 600$ на 5 днів (брали на 4-ох). Харчування: хавали десь 50/50 в закладах і дома. Ціни там не кусаються. Десь як в Львові. Смачна кухня, тільки підери до 12 дають лише сніданки (якісь канапки), а обід до 17:00, далі закриваються гади. Но то не так страшно, так як в дома можна повечеряти, якщо вмієте готувати чи маєте файних господиньок. Хайки: орендовуйте на сайті наперед. Шлях коштує 4.5 євро. Майже всюди стоять дяді, які сканують QR. На хайки раджу ОБОВ'ЯЗКОВО СХОДИТИ. Хоть і заїбетесь, но враження будуть незабутні. Ну і бажано мати собою пачку якогось курева, аби вайбово затягувати дим з піздатим видом.— Народ, не жалійте грошей на такий кайф. Гроші заробити можна буде в любому віці, а от вилізти по скалах на гору в старості буде важко. Тай взагалі чи захочете ви тоді кудась їхати. Чи будете мати час на себе. Діти, сім'я. А так, поки молоді, можна робити все що забажаєш і ловити моменти. Молодість всьо прощає. Канал| Чат | Discord
👁 1,500 26-05-21 11:22
Найкращий дроп року? Відпрацьовуємо Kraken Pro 🥉Побачив як почали шилити KrakenPro і самому стало цікаво. Хоть я і не фанат цих перп-дексів, но останнім часом так скучно, що хочеться воркати все що бачиш і вмієш. І так, KrakenPro - це біржа (не декс, кус потрібний) в екосистемі INK (тобто блокчейні кракена). На біржі присутня система пойнтів, за які в майбутньому отримаємо дроп INK. Вихід планують в серпні-веренсі, але як ми знаємо, такі виходи дужееее часто переносять. Як фармити пойнти? 1. Створюємо акаунт на KrakenPro - ТИК2. Проходимо KYC (може зайняти 1-2 дні) 3. Підтверджуємо своє місце проживання за допомогою банку (виписка з любого банку, я брав моно в PDF) 4. Робимо депозит USDT/USDC на біржу (легко як і всюди) 5. Закидаємо на ф'ючі або спот (трансфер як на всіх біржах) 6. Обираємо пару і не спіша набиваємо об'єм Кожного понеділка дропають пойнти за об'єм, який ви зробили минулого тижня. Тільки тут вам варто поспішити, так як в них є якийсь пул пойнтів, який ділиться на всіх користувачів. Тобто, чим ближче до запланованого дропу, тим менше вам буде капати, відповідно пойнт буде виходити дорожче. Щоб економити на комісії, використовуйте лімітний ордер для відкриття позицій. Також, хто буде на моїй рефералці, можемо домовитись за повернення комісій. — Поки ви думаєте робити чи ні, я погнав набивати об'єм. Гуд лак 🫡Канал| Чат | Discord
👁 1,200 26-05-07 20:18
Виніс йобнутий куш з промок! (нє) Ну шо, підіб'ю свої результати промок CHIP і OPG публічно. Проходки: 2/14 - СHIP6/20 - OPG Затрати: KYC -387$ (3 акаунта в мусорку. Були дабл куси, які спочатку не чекнув даун) Проксі -37.4$ Витрати на комісії -34$Профіт: MNT +140$Easy earn +84$Нагорода з TS +616$ВСЕ БЕЗ ФЕЙСУ! Чистий профіт склав +381.6$ (ну і шорт виплат приніс 140$)— НІЩІТА ПОВНА! Думав норм винесу, яких 1-2к але байбіт вирішив по іншому. Тварі єбані збривали всіх під 0, мене в тому числі. Найбільше акаунтів з гео африки (дорога), то зайшло тільки 2. Но і на тому дякую, так як інші тіпи взагалі в мінус повиходили. Надіюсь ця промка послужить уроком для багатьох новачків і вони забють хуй на байбіт. Тоді і бритва менша буде і знову ВлаДІК заживе нормальним життям. P.s в BILL, де 190$/aкк, загнав аж цілий 1 акаунт. Не було часу тоді, коли промка вийшла, так як був в іншій країні. Но нічого, нема фомо. Це не перша і не остання така промка. Літом по ідеї маємо кормитись з промок на 50$ більше, ніж цих великих. А там вже осінь, лайфчендж і на Мальдіви (Ренів хіба шо). Канал| Чат | Discord
👁 1,090 26-04-18 20:27
Робимо промку $U чи похуй? 💰 Буквально вчора, на Bybit вийшла нова промка $U, де нагорода сягає всього лиш 30$ на акаунт з 1 000 місць. Але...Але ця промка для латини. Реєстрації йдуть дуже повільно, так як більшість людей робить африку/азію. Томуууу думаю, що фрод тут буде пом'якшений. Раніше вже була промка $U для латинських країн. В ню я тоді загнав малу кількість акаунтів (15-20), але всі пройшли ідеально та ще й без фейсу. Так як свіжих промо зараз немає, пробую заходити сюди. На кожній з Латинських країн є завдання в бонусному центрі, де можна отримати 20$ в MNT, також 10$ додаткові за деп 100$. Не забуваємо ще про APR, який принесе від 8 до 10$ профіту (залежить який буде, оновлюється в середу в ночі). В результаті акаунт повинен принести біля 70$ грязного профіту. Якщо теорія з фродом вірна, то виходить доволі смачно. Але всюди є свої мінуси. Наприклад, на латині важко знайти селера, який пройде ідеально верифікації лиця, так як там люди більш заможні ніж в тій самій Африці, де маму готові здати на металолом за пару пачок мівіни. — Но хто шукає, той знайде 😉Промка $UТУТКанал| Чат | Discord
👁 1,110 26-04-03 19:06
Призи за активчик в чаті 🍆Вибачєйте за таке запізнення. Загубився ще десь в Римі, не міг до дому попасти. Знайшов стежку через гори, тепер вже дома готовий писати якісь постики для вас. Спершу результати активчика в чаті і призи: 1. @Yurii5445 - 20$ 2. Rost - 15$3. @wheelbee - 10$ 4. @arab_cryptan - 7$ + ❤️ Дана хуєта продовжується на наступний місяць. Якщо зроблю рекламу то будуть такі самі призові. Якщо ні, то сосіть хуй без солі за дешіть долярів. ——————————————————Що я зараз роблю? Якогось хуя завжди зайнятий. То акаунти байбіт, то єбані фейси. То кудась поїдь, то поможи і т.д. СУЄТА. Але добре, що є така суєта. Бо так хоча б не скучно з таким ринком. Я для себе бачу мало можливостей заробити, так як моя ніша це промки. Хоть і дропнули на байбіт, зараз, норм промку з нагородою в ~80$, але там дуже мало місць і нема як розігнатись норм. Якби ж то було таких декілька, можна було б нормально варитись.Ще останній місяць торгував свій любимий MNT. Замічав якісь сетапи, які повторювались. Вдалось забрати 1к профіту. І так до купки, до купки, тай є трошки каси. Березень закрив в +2к долярів, що є для мене не погано. Печально тільки те, що витратив на лайф 2200$. За то плюс опит. — Надіюсь скорим часом побачим хоча б один місяць такий хороший, як вересень минулого року. НУ ХОЧА Б ТРАВЕНЬ МИНУЛОРІЧНИЙ ПОВТОРІТЬ 🤞Канал| Чат | Discord
👁 1,180 26-03-25 22:14
Мій перший досвід в подорожах ✈️Так як я збираюсь залишатись в Україні після 23 років (прошу не засуджувати), то вирішив для себе трошки поїздити по світу. Відклав покупку Аудюшки до кращих часів, аби зараз не всадити дохуя грошей і не вернутись в село жити.Так ось, перша моя подорож була в Італію, а саме — в Рим.Їхали єбаним автобусом Павлюсиком-підерасом. Млярд пересадок + черга йобнута на кордоні. Брали зазор до літака 10 годин (типу очікувати вже в аеропорті). В результаті приїхали в аеропорт за 20 хв до літака. Добре, що хоча б не було черг на провірці.Летіти перший раз взагалі не було страшно. Як брали розгін, то було десь на рівні з мерсом 212 Стіча, як той по дамбі в Тернополі хуярить. Правда, вуха заложило. На другому польоті хуярив жуйку, аби не так сильно закладало.Перші враження від Італії — ЄБАНУТИСЬ! Тупо на кожному кроці казав. Побачив пальму — ЄБАНУТИСЬ. Побачив хату, похожу на ту, що на карті Інферно, — ЄБАНУТИСЬ. Побачив міліард Смартіків, які паркуються тупо на пішохідних і які хуярять кожну машину на парковці, — ЄБАНУТИСЬ.Самі більші враження в мене були від Ватикану, Колізею і парку. В парку взагалі йобнутий +вайб. Папуги літають, як горобці, всьо таке зелене, файно доглянуте.До речі, по Ватикану є прикольна історія. Коротше, купили ми білети до тої церкви, аби довго не стояти в черзі. Піздуєм і говоримо шось собі. Чувак з секюріті каже: ВИ МАЄТЕ БІЛЕТИ? Я в ахуї кажу: А ВИ ЗВІДКИ? Каже: З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ, А ВИ? Я кажу: з РЕНЕВА. Той мені: А Я ТАМ БУВ, РАЗ СПІВАЛИ В ЦЕРКВІ СЕМІНАРИСТАМИ В ЦЕРКВІ. Я АХУЄЛ, НАСКІЛЬКИ СВІТ ТІСНИЙ...Писати тут про враження можна вічно. Саме більше сподобалось це те, що там ультракомфортна погода була. Не жарко і не холодно. Я максимально задоволений поїздкою, це було 10/10!!!! Но як не крути, жити в таких містах — УЛЬТРА НЕ ЗРУЧНО. Тернопіль все ще залишається ТОП-1 по комфорту зі всіх міст, де я бував.А і ще: я виповнив мрію всього свого життя. Я ПОБАЧИВ МОРЕ ✔️Канал| Чат | Discord
👁 1,110 26-02-28 12:49
Чи варто робити промо на Bybit зараз? 🤔Мої результати з байбіт за лютий такі: - SENT 10/35 +472$ - TRIA 7/11 +144$- ELON 0/11 +268$ - U 4/4 +154$- AZTEC +237$ Загальний прибуток +1275 тугриків Більшість профіту йшло не від самих токен сплеш компаній, а він хабу нагород, APR і тому подібне. Перед тим як загняти пачку акаунтів, ви проаналізуйте на тому чи іншому гео які саме є ексклюзивні нагороди на спот з хабу нагород. Побудуйте план виконання, який забере найменше часу і найменше комісій на об'єм. ВУАЛЛЛЯ, ВАШ РР з акаунта складатиме 1:10 (поясн. для чайників - 1 акаунт окупить 10).Чи варто робити зараз нові акаунти в промо $ROBO? Я вважаю так, але дешеві гео для кращого РР. Нагорода там 27$, тому виходить не сильно смачно навіть з доп. нагородами. Но вибору в плані промо в нас поки нема, тому треба робити те що є. А щоб більше заробити, просто потрібно збільшувати об'єм акаунтів. — Заїбався за ці копійки дрочити. З таким об'ємом акаунтів і проходками, в вересні можна було за місяць на машину заробити. Я дуже надіюсь, що десь скорим часом вийде хоча б 2-3 промки з 100$+ нагородою. От туди я б залявся на фулл єбло. До речі, от партнерське посилання - ТИК. Провіряв, не бриє по ньому так сильно, як без нього. Канал| Чат | Discord
👁 1,330 26-02-16 22:47
Пару слів про нішу крипти: Ринок вже як другий місяць - скучний. Можливостей заробити мало. Багато людей взагалі втрачають свої кошти або ж навіть обнуляються. І більшість цих випадків відбувається через те, що нема за шо вчепитись і лізуть в азарт з великим ризиком. Фючі, нові локальні ніші без знань і так далі. ВСЕ ЧЕРЕЗ НЕ ВПЕНЕНІСТЬ В ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ. Через нехватку дофаміну від профітів. В такий не простий час для криптанів потрібно тримати холодну голову і ЗАБИТИ ХУЙ НА ЗАВТРА. Так, звучить хуйово, так як без плану як взагалі жити? Але на мою думку, в світі крипти вам потрібно очікувати якусь можливість і хуярити її на максимум. А якщо нема такої можливості, то просто очікувати і тратити час просто на життя. Крипта вона така, нині ти ніхуя не заробив а за тиждень виходить промка на 500$ чи BTC 0 комса і за пару днів ви заробляєте на рік вперед. Ніколи не ставтесь до крипти, як до вічного заробітку. Перспектив, на мою думку - тут немає (10.10). Хіба якийсь біток, і то хочеться просто вірити, що не йобне якась залупа великою частиною емісії по стакану. В крипті заробляють паразити, а не ті шо вірять в перспективу. Звісно є якісь холдери бітка з 1$, які повірили в те цифрове золото, але 99% інших монет - ЗАЛУПА ЄБАНА. Проекти старіють, нові технології кращі за старі і їхні капіталізації укатуються в нуль.Якщо є вибір брати якусь іншу нішу в фулл фокус і помаленько її розвивати (товарка, заклади, власний бренд), НЕ ДУМАЙТЕ І ВОРКАЙТЕ В ДОВГОСТРОК. Це набагато краще ніж тут варитись. Особливо, якщо ви відчуваєте що це не ваша ніша. НЕ ДУМАЙТЕ, НЕ СИДІТЬ, НУ ЙОБАНИЙ РОТ. БУДУЙТЕ СЕБЕ І СВОЄ МАЙБУТНЄ ТУТ І ЗАРАЗ. Не спору, тут можна заробити на все життя вперед. Але це настільки мізерний шанс, шо навіть 0.1% з тих хто це прочитає - не добється. Диз-мораль, но я думаю це так. Я ставлюсь до ніші крипти як до тимчасового заробітку, як до фарму капіталу з низькою затратою часу в свої молоді роки. Далі б хотілось зайнятийсь якимісь бізнесом, більш стабільним і впевненим.Мрію відкрити в Тернополі топ 1 заклад з найкращими калянами і піздатою кухнею. Не знаю чи вийде колись, але до чогось вищого прагнути ніколи не шкідливо. А хто йде, той прийде ;)Живіть. Ловіть моменти. Кайфуйте. Канал| Чат | Discord
👁 1,490 26-01-25 11:51
Шо я думаю про вчорашній фейс на вивід з Bybit: Додали фейс на вивід тупо на всі аки, навіть на старі. І за 2-3 години зняли, ніби це була якась помилка. Давало виводити, якщо вязали номер. Гугл антифікатор не можна було прив'язати. А ще, ті хто ставили білі адреси, також могли вивести без фейсу. На мою думку це буле помилка. Тестують можливо якусь нову систему проходження лиця, яку і так давали на деякі підозрілі акаунти або з великими сумами на вивід. Но є один нюанс. Пам'ятаєте як ввели лице на клейм нагород в вересні? Тоді його зняли також швидко, деякий час не було і ввели на постоянку, ніби щось допрацьовували. Можливо і тут введуть з часом знову ці фейси. Но це буде фатальна помилка для біржі. Я ще не бачив бірж, які тупо на кожен вивід хуярять перевірку лиця. Це як мінімум не зручно для нових реальних користувачів. Чи страшно це? Трошки так. Так, фейс і так ми проходимо для отримання нагород і кусери вже адаптувались до цього дійства. Але часто буває таке, що людина яка проходила верифікацію - пропадає. Тоді, ваша ліквідність яка була заморожена на акаунті в період промо - заморожується на завжди. Обходи звісно будуть, так завжди є. Чи будуть вони відомі всім? Ні. Так як це альфа інфа, і якщо всі почнуть цим користуватись, це швидко приберуть. — Одним словом - РИЗИК ЗРІС. Робити якісь промки на 40-50$ вже не так вигідно, бо ризикуєте значно більшою сумою. Але якщо ви якось адаптуєтесь до цього, ви заробите дохуя. Народу тут було і так мало після введення клейму з лицем, а тепер буде ще на 80% менше. Тепер залятись на фулл єбало в промку буде помилкою, якщо це не промка з нагородою рівною вашого депозиту (100-150$+). Кормушка потрошки прикривається. Хочеться вірити в краще, але треба бути готовим до гіршого. ВлаДІК знову стане бомжом чи ні? Канал| Чат | Discord
👁 1,420 26-01-13 17:47
Глуш йобана Йшов 13 день 2026 року, а в мене з профіту 700$ і недозароблені 2-3к (пост). Глуш... І шо робити на такому ринку? 🤔Ретродропи? Єбана рулетка де ви ставите свій час. Аналізуєте команду, інвесторів, вплив і натомість проект виходить за 5 років з фдв 300кк, де з дропу забирає половину собі і ви кайфуєте від єбаних копійок. Но нє, є лайтер, хайперліквід, котрі роздали дохуя. А ВДРУГ БЕКПАК ТАКИЙ САМИЙ? ВИСНОВКИ ТРЕБА ХУЯРИТИ РАЗОМ ЗІ ВСІМ СТАДОМ. Нє, ну може й дадуть норм але ж все таки, ретро довгострокова рулетка. Така от моя думка. Рольки? Аналогічна рулетка. Останнім часом дуже мало норм кейсів чую по знайомих/тг. Конкуренція цього року збільшилась, вимоги збільшились. Також дропу чекати роки. Фючі? Ну якщо ви мега швидкий смартік. Хуярите всякі сками, виплати і так далі, то ви молодці. Минулорічна статистика каже шо вийшло дуже гарно так заробити. Але якщо ви повільний, лудік або взагалі не викупаєте шо до чого - не лізьте, бо ризик просто йобнутий. Фліпи бітка на мекс? Так як АБСОЛЮТНО НІХТО НЕ ЗНАЄ ЗА ТАКУ НДА І ШО СЬОГОДНІ ДАЛИ 0 КОМІСІЮ НА БІТОК, то тєма норм. Можна заробити, але є нюанси. Якщо не маєш хорошого інфополя, будеш мучитись в пошуках гео де дають 0 комсу і рідше РК. Ну і в мінус також можна вийти, правда якшо приловчитись то ризик менший. Я поки хз чи буду пробувати фліпати. Спреди і справедлива ціна? Штука для швидких кмітливих пациків. В крипті найбільше заробляють паразити, тому одобр'яю. Промки? Поки ніхуя актуального нема, але як опит показує, найкращий РР і шанс заробити хороші гроші для тіпів банком від 110$ до 100к. Але тут тоже сильно треба єбатись. Но відчуваю шо моя стихія, буду пробувати і цього року хуярити це на максимум.Альфа? Альфа як альфа. Стабільні 0 профіту.Мети є різні в кожній є як і чиїсь профіт так і чиїсь пройоб. Десь хороший РР, десь поганий. Повторюсь як завжди: ЯКЩО БАЧИТЕ МОЖЛИВІСТЬ ЗАРОБИТИ, ХУЯРТЕ ТУ МОЖЛИВІСТЬ НА МАКСИМУМ! Якщо нема таких можливостей - СТВОРЮЙТЕ! Розширюйте інфополе, знайомтесь з новими чуваками і разом виносьте на СМЕРТЬ В БАГАТСТВЕ. Всім удачки і файних профітів ❤️Канал| Чат | Discord