Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - VlaDICK
Додано 06 січ 2025

VlaDICK

@VlaDICK_CY
Кількість підписників: 2 296
Фото: 1,240
Відео: 23
Посилання: 1,440
Опис:
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапик в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ;) CEO - @Vladick_Taras
Джерело

VlaDICK | Більше і більше... Заганяю ще більше акаунтів в той байбіт. Можна зага...

Логотип телеграм спільноти - VlaDICK VlaDICK @VlaDICK_CY
1 550 Охват/переглядів 2025-11-12 12:53 Повідомлення №1698
Більше і більше... Заганяю ще більше акаунтів в той байбіт. Можна заганяти тупо в всі промки, які є. Бритва ніби трошки збільшилась, реєстрацій менше і відповідно місця до кінця. Ось останніми днями тупо всі виплати були до дедлайну. Навіть той самий VIRTUAL, де 20 USDT нагорода і я казав що туди не смарт гнати, бо багато рег. Моя тактика - це робити по 5-10 акаунтів кожного дня, через 3 дні чекати на мітку, якщо фулл то виводити USDT і депати на нові акаунти. Таким чином фармити чисті акаунти. Побачим шо вийде. Хотів ще попередити, якщо бачите в хабі нагород завдання 20 USDT за кваліфікованого рефа і беретесь заганяти інші твінки на рефку твінка, скорше всього буде все збрито. В мене така біда сталась на 25 акаунтів. Можливо це не через рефку, але більшість факторів вказує на це. Але інші завдання з "хаба нагород" можна воркати без проблем (Deposit Blast Off, MNT, Ексклюзив для гео). Так виходить набагато кращий РР + одне сканування лиця позволить забрати всі нагороди з вашого центру нагород. РЕЄСТРАЦІЯ АКАУНТА ТУТ - БААААААМ— Так шо воркаю далі ту кормушку. За днів 10 дізнаємось, померли промки Bybit чи все ж таки ні.Канал| Чат | Discod | Лайф