Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - VlaDICK
Додано 06 січ 2025

VlaDICK

@VlaDICK_CY
Кількість підписників: 2 296
Фото: 1,240
Відео: 23
Посилання: 1,440
Опис:
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапик в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ;) CEO - @Vladick_Taras
Джерело

VlaDICK | Вирішив загнати декілька акаунтів в ZBT Bybit 💰 Так як по ворку зараз ...

Логотип телеграм спільноти - VlaDICK VlaDICK @VlaDICK_CY
985 Охват/переглядів 2025-10-20 11:33 Повідомлення №1665
Вирішив загнати декілька акаунтів в ZBT Bybit 💰 Так як по ворку зараз мало що є, беремся за те що є. Альфа не сильно годує, байбіт нових промок з 100$+ не випускає. За то є доволі не погані промки ZBT і RECALL. Чому вони не погані? По перше, напливу там нема від слова зовсім. Всі єбали робити промку з такою нагородою + сканом лиця. До того ж, більшість женуть дорогі куси, з якими РР виходить поганий. По друге, промка ZBT закінчується за три дні, а виплата за 4. За цей час вам прийде MNT і одним сканом лиця заберете дві нагороди, якщо байбіт не забагається. Головне забирати нагороду MNT тоді, коли прийде й основна нагорода з ТС. Якщо сумарно підрахувати, то з акаунта вийде 62$. Це 9 за стейк, 20 за MNT і 33 за ZBT. Тому, сьогодні почну заганяти аки. Скільки вийде зробити, стільки буде. Краще 100-200$ заробити, ніж нічого. А вже після ZBT переляюсь в RECALL, якщо METEOR не дасть промки. ПОСИЛАННЯ НА ПРОМО ZBT РЕЄСТРАЦІЯ ПО МОЄМЄУ ПАРТНЕРСЬКОМУ ПОСИЛАННЮ — ТУК. Якщо регаєте акаунти без рефок, то буду вдячний, якщо зарегаєте по моїй. Бритва від того не збільшується, а мені якісь бонуси капають. Ви нічого не втрачаєте, а мені приємно. Проксі беріть на Proxy-seller, а по промокоду vladick -15% знижки.Канал| Чат | Discod | Лайф