Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - VlaDICK
Додано 06 січ 2025

VlaDICK

@VlaDICK_CY
Кількість підписників: 2 298
Фото: 1,240
Відео: 23
Посилання: 1,440
Опис:
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапик в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ;) CEO - @Vladick_Taras
Джерело

VlaDICK | пум пум пум В $CFG промці в мене 3/10, чистий профіт +79.5$. В $CAMP 8...

Логотип телеграм спільноти - VlaDICK VlaDICK @VlaDICK_CY
769 Охват/переглядів 2025-09-10 15:14 Повідомлення №1548
пум пум пум В $CFG промці в мене 3/10, чистий профіт +79.5$. В $CAMP 8/26, чистий профіт +774.8$. В $SOMI поки сосу хуй ахахахах. 3/15 живі, хз по місцях шо там. Не здивуюсь якшо до дедлайну будуть, так як бачу по чатах, в багатьох фулл збривака і буває що добривають декілька днів до виплати. Зажену ще 5 акаунтів і переключаюсь на $HOLO. Хто робить зараз акаунти чи вже висять зроблені. Зараз є пул 550% APR на USDT в винагороду CAMP, на суму 9$. Точніше був пів години тому, дивіться чи ще зараз актуальний. — Тепер питання, А ЯКОГО ХУЯ БАЙБІТ ЗНЯВ ВЕРЕФ? Або вони поняли шо нікому нахуй не здались без промок, або на ейфорії через памп мнт до 1.5$. Ше як варік, шо сам CAMP піджав, сказав "Пацики, ви шо їбануті? Шо ми будем робити з тими токенами? Вони по плану мають бути в ринку в руках хом'ячків. Нас аудиторія схаває, якшо заберем той % собі" Ну вже як є. Я воркаю далі. P.s АЛЬФА БІНАНС ПІДЕРАСИ, ТІЛЬКИ НО ЗАБИВ ХУЙ НА НИХ, ВОНИ ПО 200-400$ почали давати. Та навіть 220 поріг фкфс розбирають цілий день. ВИ ШО ЇБАНУТІ НАХУЙ?Канал| Чат | Discord | Лайф