Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - VlaDICK
Додано 06 січ 2025

VlaDICK

@VlaDICK_CY
Кількість підписників: 2 298
Фото: 1,240
Відео: 23
Посилання: 1,440
Опис:
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапик в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ;) CEO - @Vladick_Taras
Джерело

VlaDICK | ТИ ДЕ???? 😣 А я тут! Так як вже проїбав половину останнього місяця літ...

Логотип телеграм спільноти - VlaDICK VlaDICK @VlaDICK_CY
918 Охват/переглядів 2025-08-11 10:33 Повідомлення №1497
ТИ ДЕ???? 😣 А я тут! Так як вже проїбав половину останнього місяця літа, хочеться більше половити той вайб теплих днів і вечорів. Тому з постингом трошки тухло. Но і по активностям мало шо є такого. Краще вже ніяк, ніж аби як 😉Де я зараз варюсь? Bybit — Не спорю, контора підерасів ще та. Але якщо знайти правильний підхід, можна не хуйово жити. Так, промок жирних зараз немає, лише копійочні. Но і тут є плюс, так як можна тестити багато всякого для кращої проходки в майбутніх топових промо. Є таке відчуття, що десь осінню або зимою, байбіт поб'є свій рекорд нагороди на акаунт для нового користувача в 2 000$/акк. Уффф сюкаааааа...Binance alpha — Тупо стабільна ЗП. Хуярю лімітом 8к (32к з х4) покупки + 1к холду на 4-ох акаунтах. По витратах в $KOGE 2$/acc в день. Получається на одну фазу в 15 днів, 30$ витрат. Лишень один дроп з якимісь порогом 225+, окупає і навіть в плюс виходить. А далі як получиться зловити фкфс то чистий профіт. Які 400-500$ в місяць з 4-ох акаунтів можна мати з легкістю, а це на секундочку ВИСОКА ЗП В ТЕРНОПОЛІ.РОЛІ — Поки я на паузі. Це треба дохуя в тих дс гріндити, вся хуйня. Настрою немає таке робити в такі то дні. Можливо десь з осені почну хуярити, фармити OG всякі і шукати лайфченджа. КАЙФУЙТЕ ВІД ЛІТА, ВІД ВАШОГО МОЛОДОГО ЖИТТЯ! БО НІКОЛИ НЕ ЗНАЄШ, КОЛИ ТВОЯ ФОТОГРАФІЯ СТАНЕ ОСТАННЬОЮ. Більше мого лайф контенту і не тільки — ТУТКИКанал| Чат | Discord | Лайф