Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - VlaDICK
Додано 06 січ 2025

VlaDICK

@VlaDICK_CY
Кількість підписників: 2 298
Фото: 1,240
Відео: 23
Посилання: 1,440
Опис:
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапик в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ;) CEO - @Vladick_Taras
Джерело

VlaDICK | Еххх...Вроді як все ожило. BTC потягнувся догори, ETH трошки ну і решт...

Логотип телеграм спільноти - VlaDICK VlaDICK @VlaDICK_CY
637 Охват/переглядів 2025-05-06 17:11 Повідомлення №1288
Еххх...Вроді як все ожило. BTC потягнувся догори, ETH трошки ну і решту альти. Все вроді як класно але активностей де можна зловити лайфчендж - майже немає. Ну реально, навіть минулого літа були можливості виносити хорошу капусту з тих самих промок BingX, де можна було мітки знімати. Навіть в той час виходило доволі багато проектів і роздавали дропи, а за ролі були лайфченджі. А зараз шо? Я так дивлюсь на свої фінансові цілі. Хату, машину, весь комфорт, і думаю шо це все зараз піздєц як не реально. ХАТА 200к БЛЯТЬ І ТО ПІД ТЕРНОПОЛЕМ! В листопаді-грудні такі цифри не здавались якимісь не осяжними, так як тоді був план який діяв НА ТОЙ МОМЕНТ, а зараз взагалі хз і по чому план складати. Тішить тільки те, що різного роду дрібнички роздають по 50-100$ час від часу і фактично це заміняє мені роботу на заводі. Навіть виходить набагато більше. Але всерівно хочеться більше і більше. Просто не відчуваєш того щастя, не відчуваєш ситості, так як починаєш себе і свій комфорт рівняти до кращих. І прикол в тому, шо це буде тривати вічно...Як в вас справи? Маєте чіткий план для виконання своїх цілей? Чи такі самі бєздарі як я?))Канал| Чат | Discord | Лайф