Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - VlaDICK
Додано 06 січ 2025

VlaDICK

@VlaDICK_CY
Кількість підписників: 2 296
Фото: 1,240
Відео: 23
Посилання: 1,440
Опис:
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапик в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ;) CEO - @Vladick_Taras
Джерело

VlaDICK | Paws - дешево? Давно я не писав про ту помойку. Мало шо за ними слідку...

Логотип телеграм спільноти - VlaDICK VlaDICK @VlaDICK_CY
776 Охват/переглядів 2025-03-08 20:49 Повідомлення №1174
Paws - дешево? Давно я не писав про ту помойку. Мало шо за ними слідкую, хоч і ваучерів накупив на 500$. Почнемо з того, що викатили пре-маркет на Bybit. Шилив кожен другий, тому всі в курсах. Ціну сильно укатали. Курс зараз 0.0007, саплай токена 100ярдів. Тобто, зараз люди на пре-маркеті очікують 70млн фдв і це з байбітом на борту і йобнутою підтримкою від купи проектів на солані. Ну хз хз, думаю 150млн могли б побачити.Інфи скільки токенів в ринку буде - немає. Но ходять чутки, що тільки 50%. Скільки в ваучерах буде токенів, також інформації немає. Зараз всі думаю, що буде 8 888 токенів з ваучера, так як на чекері саме така була конвертація з 300к пойнтів. Також сьогодні PAWS роздали дроп для активних юзерів в солані. Перевіряйте себе - ТУТ. Якогось хуя мені дали 5к токенів, хоча солану я юзаю дуже рідко. Лістинг пройде вже 18 березня. Bybit і інші тір-2 біржі точно будуть. По OKX і Binance поки хз, але весь X чомусь шумить, що і там буде. Чекаємо офіційних анонсів. Якщо будуть ще ці дві біржі, то буде файний кейс. По свапу ваучерів я відпишусь вже після лістингу, так як лише тоді ми зможем обміняти ваучери на токени. Всім гарних вихідних. І ще, вітаю дівчат з вашим днем ❤️Канал| Чат | Discord | Лайф