Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шабунін
Додано 14 лип 2024

Шабунін

@VitaliyShabunin
Кількість підписників: 14 889
Фото: 361
Відео: 58
Посилання: 1,400
Опис:
Про найважливіше в боротьбі за справедливість.

👥 Кількість підписників

14 889
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -41
Середній/Місяць:: -195

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 796
Середній/День:: 12,100
Середній/Тиждень:: 20,600
ERR: 119.52%

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 16,800 25-04-10 15:30
На 13 млрд грн зросла сума грошей, злитих Мінобороною на зброю, яку так і не поставили. І це лише від початку цього року.Наразі сума простроченої дебіторською заборгованості становить 58 млрд грн. Це майже в ЧОТИРИ рази більше, ніж Повернись Живим зібрали за весь час існування. В чудовому матеріалі заступник редактор ЕП Ярослав Вінокуров наводить ще одну важливу цифру. «Станом на березень 2025 року до національних та міжнародних судів було подано позовів на суму 12,8 млрд грн».Це верше з Умєрова вичавили дані щодо позовної роботи по провалених поставками. Тільки от дані ці - як і робота Міноборони в цій сфері - нікчемні. Нагадаю, що самих лише штрафів по провалених поставках — 18 млрд грн. А ще ж власне 58 млрд грн, поставку зброї на які провалено.Рахуємо 58+18-13(позовів) = 63 млрд грн, які Умєров пробачив (я так розумію) постачальникам, що кинули ЗСУ? Реально ж стягнуто за весь час великої війни мізерні - 742 мільйони. Ще Умєров хвалиться, що минулого року на 10 млрд грн зменшив  заборгованість закупівельного департаменту Міноборони (ДВТП). Це дуже мило, зважаючи, що за той самий минулий рік міністр залив в старі контракти ДВТП 68 млрд грн… Тримати на посаді неефективного міністра оборони під час війни — чистий державний суїцид.
👁 14,900 25-04-04 15:15
​​На фото ви бачите татарівського прокурора на черговому суді над моїм першим командиром – бойовим комбатом ТрО. За кілька хвилин до цього – перед початком суду – він вчергове запропонував командиру дати покази проти мене (свідками були вільні слухачі засідання). Те саме він (разом з ДБРівцями) пропонував комбату до вручення підозри. І пропонує зараз: мовляв, придумай свідчення проти Шабуніна і ми від тебе відмахаємося. Просто моральні уроди. Як і їхні поводирі в офісі Зеленського. Чисто для історії зафіксую прізвища виконавців: 1) Прокурор з фото – Олег Зоря – він же процесульний керівник. 2) Безпосередній начальник Зорі – керівник спеціалізованої прокуратури в сфері оборони Центрального регіону – Михайло Блажко.3) Керівник слідства з боку ДБР – Роман Коломієць. Більше про довбограйство цих персонажів тут: https://bit.ly/3G5NCw0 Наступного тижня розкажемо вам про операцію Єрмака/Татарова з порятунку зашквареного Печерського суду. Ну ж бо вибори рано чи пізно будуть. І їм треба ручний суд, щоб силовики могли затерти поле.
👁 16,000 25-04-02 10:56
❗️НАБУ/САП вручили підозри за схему «яєць по 17». На оприлюдненій прослушці зафіксовано, як внаслідок розслідування Юрія Ніколова фігуранти в паніці опускали ціни на продукти (включно з яйцями). Підозри вручено за попередні закупівлі (де опустити ціни було неможливо), але схема саме та: завищення цін в каталозі продуктів Міноборони. Коли ЦПК, «Наші Гроші» Ніколова і Дзеркало Тижня системно доводять, що закупівля є корупційною - то саме такою вона і є. В історії з «яйцями по 17» ми боролися за військових, яких Міноборони годувало лайном (послухайте прослушку). Військові на фронті не можуть захисти себе від корупції в тилу. І не мають! Ми — суспільство — маємо. Не можна закривати очі на факти і документи, навіть якщо дуже хочеться вірити їх фігурантам (бо вони типу “свої”, чи “реформатори” а-ля Сенниченко, чи просто друзі). Не можна закривати очі на факти і документи, навіть якщо це роблять купа ЛОМів, публіцистів та експертів широкого профілю. Репутації «Наших Грошей» — 15 років. Репутації ЦПК — 12 років. Це вже третя влада, яка спускає на нас і своїх силовиків, і своїх піар-ассів. Ми не просимо вірити нам беззастережно, але завжди наполягаємо на холодному аналізі фактів і документів, які наводимо. Як, наприклад, зараз з Єрмако/Умерівським заливанням польського LECHMAR десятками мільярдів грн (авансом!) або проваленими поставкам зброї на 51 млрд грн.
👁 11,900 25-04-01 15:18
Умєров нарешті звільнив скандального Петрова – керівника «Спецтехноекспорту» – держпідпрємства, яке не поставило ЗСУ зброї на 25 млрд грн. Щоправда, зробив це міністр оборони аж через пів року від корупційного скандалу і лише внаслідок публікації ЦПК. Хронологія така: 1) жовтень, 2024 рік: Михайло Ткач викриває корупцію в «Спецтехноекспорті», де за керівництва Петрова переплатили на боєприпасах близько 10 млрд грн. 2) наступного дня після розслідування Кабмін підпорядковує "Спецтехноекспорт" Умєрову, а Міноборони заявляє про проведення там аудиту і очищення закупівель. проходить пів року Петрова НЕ звільнено.Результати аудиту – невідомі.3) 14 березня, 2025 рік: ЦПК викриває, що «Спецтехноекспорт» на чолі з Петровим провалив поставки зброї для ЗСУ на 25 млрд грн. 4) 24 березня в держреєстрі відбувається зміна керівника «Спецтехоекспорту»: зникає Петров, а ТВО стає Федоришин (людина Умєрова). Але ми в ЦПК не святкуємо. По-перше, 31 березня Петров подає декларацію, де вказує посаду першого заступника керівника «Спецтехоекспорту». По-друге, Умєрову пів року вдавалося покривати зашквареного посадовця, про потенційну корупцію якого (на зброї!) журналісти розповіли на всю країну. І звільнити Петрова міністру оборони довелося лише за наслідком чергового скандалу. Повторюся, Умєров або супер некомпетентний і підсліпкуватий щодо корупції, або – все добре бачить і розуміє. Я навіть не знаю, який варіант гірший Ледве не забув. Нагадую, що Петров очолював список «слуги народу» в Закарпатті на місцевих виборах. Він – класичний посадовець епохи «слуг»: силове минуле, майже все життя на держслужбі, але з дорогою нерухомістю і розкішним готелем у Буковелі, оформленим на родину та 99-річну бабусю.Тут пресреліз 👉 https://bit.ly/42mlFJ7
👁 23,500 25-03-26 05:32
Умєров/Єрмак вже цього року віддали прикордонникам ще 78 млрд грн для закупівель зброї. В 2024 році за такою ж схемою вони злили 52 млрд грн (100-відсотковою передоплатою!) скандальному Lechmar. Щонайменше частину зі свіжих 78 млрд заллють туди ж. Хоча і без цього Lechmar вже став найбільшим постачальником зброї. Більше Умєровського "Спецтехноекспорт". Більше Шимана, Пашинського, Єфімова і всіх дроноробів України разом узятих. Минулого року цю схему виправдали неефективним АОЗом: Наглядову раду і керівницю якої Умєров зніс, щоб призначити свого Арсена Жумаділова. А зараз як відмазуватися? І про співучасників: щиро вітаю першого заступника Умєрова – пана Гаврилюка – в Наглядовій раді АОЗу замість незручного Тараса Чмута. Для розуміння 52 мільярди це в ТРИЧІ більше зібраного “Повернись Живим” за всі роки великої війни. Якщо додати свіжих 78 млрд – стане у ВІСІМ разів більше. Уявляєте, як би сильно змінилися Сили Оборони, якби цю колосальну суму отримали “Повернись живим” (та інші ефективні фонди)?Умєров відмовився фінансувати з бюджету проекти найбільших волонтерських фондів. Для цього потрібно було провести одну постанову Кабміну – відповідні документи я особисто поклав йому на стіл 1,5 роки тому.
👁 17,000 25-03-18 05:03
51 млрд грн — прострочена дебіторська заборгованість по збройних контрактах Міноборони (на лютий 2025 р.) https://bit.ly/4inxhAJТаку суму Міноборони наперед заплатило по контрактах, зброю за якими так і не було поставлено. Це майже вдвічі більше, ніж було за Резнікова. Той в 2023 р. мав непоставленої зброї на 27 млрд грн. Тоді це викликало величезний скандал. https://bit.ly/4iur06M За півтора місяці Резнікова було звільнено. Насправді зараз зброї не поставлено на значно більшу суму. Але наразі давайте зафіксуємо ці бетонні 51 млрд грн, які визнає Умєров. https://bit.ly/4inxhAJДля усвідомлення колосальності цієї (злитої в унітаз) суми — Повернись Живим за всю велику війну зібрав 15 млрд грн. Найбільший фонд зібрав в ТРИ РАЗИ менше, ніж Міноборони злило в унітаз, так і не отримавши проплаченої зброї.А тепер уявіть, яку б колосальну різницю на фронті створили ці 51 млрд в руках компетентних управлінців!Наприклад, в руках Тараса Чмута, якого, нагадаю, Умєров викинув з наглядової ради АОЗ, аби лише призначити керівником Агенції свого Жумаділова.Прес-реліз за лінком.
👁 14,400 25-03-14 16:06
За пів року Умєров не спромігся звільнити керівника Спецтехноекспорту, який не поставив армії зброї на 25 млрд грн. Так, це саме той Петров, корупцію якого в жовтні минулого року на атоми розклав Михайло Ткач. Як зʼясував Ткач, переплата на боєприпасах лише за десятьма контрактами могла скласти понад 10 млрд грн. Вже наступного дня після розслідування Кабмін підпорядкував "Спецтехноекспорт" Умєрову, який заявив про проведення аудиту СТЕ. А за кілька днів до того Умєров пообіцяв "довести до кінця процес очищення системи закупівель…” та позбавити функцій імпорту компанії на кшталт СТЕ. Як і в більшості випадків, всі ці резонансні заяви Умєрова, так і залишились пустими обіцянками. Результати аудиту невідомі. Петрова не звільнено. Він і далі керує СТЕ, який представляє Україну на міжнародних виставках (наприклад, IDEX 2025 в Абу-Дабі). Давайте я запропоную відповідь чому так відбувається. Справа в тому, що Петров очолював список «слуги народу» в Закарпатті на останніх місцевих виборах.Все написане вище з документами, відповідями Міноборони та іншими доказами – в матеріалі за лінком: https://bit.ly/3XQttQG Бонусом в статті – про статки Петрова. Класичний посадовець епохи «слуг»: силове минуле, майже все життя на держслужбі, але з дорогою нерухомістю і лакшері готелем, оформленим на родину та 99-річну бабусю.
👁 11,800 25-03-13 18:36
🔥Ну і тепер про анонсований проект. Ми запускаємо … YouTube-канал з антикорупційними розслідуваннями.📺І перша історія – про (не)відомий канал «Ми – Україна», який за пару років існування перетворився в медіа імперію. Точніше медіа імперію Офісу Президента) Це не просто історія, як створити свій канал. Таке ми вже від влади бачили.💰Це історія про те, як зробити власну медіа-імперію з двох каналів і ще трьох радіо за сотні мільйонів гривень з бюджету, замовлення від переможців держтендерів та державних компаній і….за рахунок майна від зрадників (яке мало би наповнювати держбюджет)…..💁‍♂️ Ми з командою придивилися уважніше. І знайшли і прямі звʼязки з Офісом Президента, і навіть джерела фінансування з держкомпаній за «вказівкою». А заплатили за це ми з вами. До речі, скоро знову пару сотень мільйонів. За бізнес, який буде у ОП і до і під час і після виборів….🕵️‍♂️Майже два місяці ми збирали всі документи та свідчення, щоб показати всю картинуЯк саме, дивіться в сюжеті.https://youtu.be/bs43xMaw7Es?si=bFRTr277fWYkM3tP
👁 11,000 25-03-11 17:47
Цей пост про те, як 1) некомпетентність допомагає ворогу зовнішньому, і 2) як ворог внутрішній захищає проросійських зашкварених суддів. Давайте спочатку про ворога внутрішного. Сьогодні Татарово\Єрмаківське ДБР вломилося з обшуками до Вищої кваліфкомісії суддів. Мета опричників ОП – зірвати звільнення найзашквареніших персонажів з Печерського, Шевченківського “судів” та ОАСКу. Останній, нагадаю, готувався легалізувати Януковича в окупованому Києві. Обшуки провели в рамках відпрацювання заяв судді Майдану Царевич і раніше рупора російських наративів – “слуги” Бужанського. Татаров, нагадаю, переконував, що майданівці (а не беркут) вбивали протестувальників. “Суддя” Царевич майданівців засуджувала. А Бужанський показово сидів на жопі, коли вся Рада (навіть риги) встали, вшановуючи Героїв Небесної Сотні. Сьогодні ж Татарово\Єрмаківське ДБР рятує Царевич (та інших зашкварених судів) за підігруванням Бужанського. Свій до свого по своє. Тепер про некомпетентність (щонайменше), яка допомагає зовнішньому ворогу нас вбивати. Обовʼязково перечитайте два свіжих матеріали про результати роботи повністю підконтрольного Умєрову\Єрмаку АОЗу: 1. Від УП “Смертельний хаос. Що відбувається з оборонними закупівлями на тлі зупинки допомоги від США.”2. Від Цензора “Нуль нових контрактів. Як АОЗ на 2 місяці провалив закупівлі боєприпасів і чого це нам коштуватиме” Нагадаю, що позиція України на переговорах визначається в першу чергу силою та стійкістю ЗСУ.
👁 18,000 25-03-10 16:17
І знову лобізм «слуг» Янченко/Фріса в інтересах недоброчесних постачальників зброї, які провалили вчасне забезпечення Сил оборони. Завтра Рада голосує законопроєкт №12258, яким скасовується штраф у 3% річних (суми контракту) тим, хто після зриву постачання (навіть на роки) все ж виконає контракт (та підтвердить використання передоплати саме на зброю). Передоплата за зброю – щонайменше 50% вартості контракту. А, наприклад, на Lechmar прикордонники авансом вигнали всі 23 млрд грн. Тільки у Міноборони протермінованої дебіторки – 51 млрд. Саме на таку суму зброю було оплачено, але своєчасно не поставлено. Оскільки мова йде і про старі контракти МО (підписані ще ДВТП), то йдеться про багатомісячні (чи річні) провали поставок.3% річних від 51-го мільярду за рік – це приблизно 1,5 млрд грн. Якщо додати: АОЗ, Нацгвардію, СБУ, ГУР – втрати бюджету серйозно зростуть. Цей проєкт – лобізм недобросовісних постачальників, зокрема зашкварного Спецтехноекспорту, корупцію в якому розклав Михайло Ткач (@teleTkach).Саме у них, а не виробників – найбільші обсяги протермінованих поставок. У Спецтехноекспорту це 25 млрд грн.