Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Квас переможе комбучу ✙
Додано 14 лип 2024

Квас переможе комбучу ✙

@ValentynKrasnoporov
Кількість підписників: 5 770
Фото: 3,630
Відео: 924
Посилання: 1,070
Опис:
Громадянин Неньки і небайдужий до того, що коїться навколо.
Джерело

Квас переможе комбучу ✙ | В фейсбуках і твіттерах нарешті дістали годний компромат, що я народив...

Логотип телеграм спільноти - в Каракасі квасу не наливають ✙ Квас переможе комбучу ✙ @ValentynKrasnoporov
1 600 Охват/переглядів 2026-01-20 08:14 Повідомлення №14752
В фейсбуках і твіттерах нарешті дістали годний компромат, що я народився в Москві. Я правда 100 разів про це писав і розповідав публічно, але упустим) Так, народився в 2001 році. До 2013 жив на 3 міста, 70% часу – Київ і Одеса/область. В 2013 повністю переїхали в Київ і проживаю тут постійно. Тобто з 12 років. Вибачте, що не вбив Путіна в 2001 році, коли він тільки прийшов до влади – я тоді був внє політікі. Досі соромно. До речі, знаєте, хто ще народився в Росії? Головнокомандувач ЗСУ, блять. А мер Києва – в Киргизстані. А в Україні – Владімір Мєдінскій, Ілля Кива, купа зрадників-втікачів і 14 генералів зс рф. Друзі, наступного разу обовʼязково спробую народитись в Києво-Печерській лаврі, щоб мати право критикувати мера, народженого в Киргизстані. Ось тільки наше з ним місце народження означає приблизно нічого, бо ми його не обирали. Впевнений, якби у Кличка був вибір, він би народився в парку Наталка. А ви, будь ласка, наступного разу спробуйте дістати хоч якийсь зашквар, в якому мені було хоча би більше 16 років. А то я так-то і траву в школі курив)