Джерело
Johnta's hub - про VALORANT та кіберспорт. | Щось останнім часом запустив паблік, бо весь в справах.Якось виходить,...
768 Охват/переглядів
2025-04-17 10:08
Повідомлення №2564
Щось останнім часом запустив паблік, бо весь в справах.Якось виходить, що коли не працюю full time як раніше - більше зайнятий різними проєктами.Один з яких - наша команда в складі з 🇺🇦RARE (c), Kolosha, troizyyy , Javelin, Albert1ks. Тренуємось з хлопцями по-трошку, граємо Premier аби вийти в наступний спліт East\North Challengers та нашим було за кого вболівати на трансляціях.Ви як взагалі, слідкуєте зараз за VCT? Які команди подобаються? Які регіони дивитесь? Давайте трошки поспілкуємось.Я активно слідкую за VCT Pacific та EMEA.Хоча в нашому регіоні багато зараз м'яс-стаків якихось, та цікаво спостерігати хіба що за рубкою 🇪🇺Fnatic-Vitality-Heretics-NAVI.🇪🇺Karmine Corp ще в принципі цікаві, та те наскільки зможуть показувати рівень турки з 🇹🇷FUT. То чекаю EMEA плей-офф.В Азіатському регіоні як на мене все цікавіше, там зараз конкуренція люта. 🇸🇬PRX ледве дихають, супер круті 🇮🇩BOOM, 🇹🇭TALON 🇯🇵ZETA та 🇰🇷NS рубляться за слот в плей-офф.Там прям цікаво як на мене.В Americas поки чекаю лише на плей-офф, бо там наче все зрозуміло та без сюрпризів.Хоча матч 🇺🇸NRG проти 🇦🇷Leviatan за вихід з групи буде прям гарячим.