Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Johnta's hub - про VALORANT та кіберспорт.
Додано 14 лип 2024

Johnta's hub - про VALORANT та кіберспорт.

@VALORANTxJohnta
Кількість підписників: 671
Фото: 1,240
Відео: 295
Посилання: 1,660
Опис:
Телеграм канал тренера команд по Валоранту - Івана 'Johnta' Шевцова. https://twitter.com/JohntaOfficial https://www.instagram.com/johnta.ua/ https://www.youtube.com/channel/UCUsZgj8KBL4zBpivOKqn5Gg
Джерело

Johnta's hub - про VALORANT та кіберспорт. | Всім хеллоу.Шось давно я тут нічого не писав.Новин багато.Як ви бачили...

Логотип телеграм спільноти - Johnta's hub - про VALORANT та кіберспорт. Johnta's hub - про VALORANT та кіберспорт. @VALORANTxJohnta
679 Охват/переглядів 2025-02-20 09:10 Повідомлення №2543
Всім хеллоу.Шось давно я тут нічого не писав.Новин багато.Як ви бачили, я вже не працюю з ZETA DIVISION. Довго розповідати як так вийшло, та в моєму випадку краще раніше закінчити працювати з проєктом де виявилось що погляди на розвиток є різні.Хто зна, може з ними ще попрацюю в майбутньому, але не найближчим часом. Відносини у нас гарні як з менеджментом так і гравцями.Детально розповісти поки не можу в чому була причина, бо то внутрішні справи команди та клубу.Єдине що можу сказати, це те що великим фактором була моя відсутність на буткемпі під час Off season та на VCT Pacific KickOff турнірі. Хоч менеджмент і знав, що я зможу виїжджати хіба що з лютого 2025 та це не було проблемою. Та в реаліях, збудувати відносини в середині команди та пояснювати правильність дотримування свого бачення розвитку будучи не з командою було напевно нереально. Плюс кіберспорт загалом наразі має велику проблему менеджменту клубів, де люди в багатьох клубах та в різних дисциплінах ще не дуже розуміють що треба робити аби клуб який змагається на високому рівні планомірно та спокійно розвивався з року в рік. Всі хочуть швидких результатів та не роблять ту роботу, яка має закладати фундамент без якого стабільність просто неможлива.Сумно авжеж, бо я розвивав трійцю гравців з FENNEL (SyouTa, CLZ, Xdll) як раз до тір1 рівня, а коли ми туди потрапили наші шляхи розійшлись. Але такі вже реалії для українців зараз в кіберспорті - треба якось існувати на складності ultra hardcore. Та нічо, якось прорвемось та наш час настане 😉Наразі не поспішаю брати повноцінні тренерські роботи, хочу трохи подумати чим займатись бо є багато різного та треба визначитись з пріоритетами.Але так як у мене завжди є бажання допомагати розвитку наших гравців та команд та сидіти без діла я не вмію, то в цей момент я вже закінчую збирати склад для одного з українських клубів, що хоче зайти в VALORANT та буду допомагати їм зі старту. А там подивимось як воно буде.Ну і третє, у волонтерської групи частиною якої я є наразі є великий збір, який треба закривать.Тому я відкрив свою банку окремо до великого збору на дрон комплекс розвідувально-цражаючої дії - Пугач + Дзиґа для 92 бригади.У кого є можливість долучитись донатом - буду дуже вдячен:https://send.monobank.ua/jar/6xCrfgMUBFp.s. ZETA там вислали мені якісь приколи, худі там, кепку чи шось таке.Може розіграти потім, як вважаєте?