Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 411
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Кількість підписників

101 411
Середній/День:: -25
Середній/Тиждень:: -224
Середній/Місяць:: -1291

👁️ Середній перегляд на повідомлення

19 470
Середній/День:: 20,800
Середній/Тиждень:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-01-30
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 13,500 23-09-22 07:38
​​Стан енергосистеми України:🔹В четвер, 21 вересня, максимум споживання був на 0,7% нижче, ніж у середу 20 вересня🔹Відновлено роботу енергооб’єкта, який зазнав пошкоджень під час масованої ракетної атаки 21 вересня.🔹Сьогодні є імпорт зі Словаччини та експорт до Словаччини та Молдови ;🔹Через бойові дії та з інших причин без світла на ранок залишається 411 населених пунктів.СПОЖИВАННЯУ четвер, 21 вересня, вечірній максимум споживання був на 0,7% нижче, ніж у середу 20 вересня. ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇДля збалансування енергосистеми обмежувалась робота генерації з ВДЕ з 12:15 до 13:20 з максимальною потужністю в окремі години 300 МВт. Триває планова ремонтна кампанія на об'єктах генерації.ЕКСПОРТ/ІМПОРТСьогодні є імпорт електроенергії зі Словаччини. Загальний обсяг 562 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 200 МВт.Експорт сьогодні здійснюється у Словаччину та Молдову. Загальний обсяг 4 807 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 398 МВт.МАГІСТРАЛЬНІ МЕРЕЖІВідновлено роботу енергооб’єкта, який зазнав пошкоджень під час масованої ракетної атаки 21 вересня. Вчора вранці було зафіксовано короткотермінове відключення високовольтної повітряної лінії на Дніпропетровщині. МЕРЕЖІ ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин без світла залишається 411 населених пунктів. Через обстріли є нові пошкодження мереж в прифронтових районах: Донеччини, Дніпропетровщини, Харківщини, Херсонщини. Відновлення живлення відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових.
👁 58,200 23-09-21 07:40
​​Стан енергосистеми України:🔹В четвер, 21 вересня, через наслідки ворожої атаки вперше за 6 місяців є пошкодження енергооб’єктів в західному та центральному регіонах. 🔹 Через наслідки атаки були часткові знеструмлення в Рівненській, Житомирській, Київській, Дніпропетровській, Харківській областях. Триває відновлення живлення споживачів. 🔹Сьогодні є імпорт зі Словаччини та експорт до Словаччини та Молдови ;🔹Через бойові дії та з інших причин без світла на ранок залишається 398 населених пунктів.НАСЛІДКИ ТЕРОРИСТИЧНИХ АТАК НА ОБ’ЄКТИ ЕНЕРГОСИСТЕМИСьогодні вранці, 21 вересня, через масовану ракетну атаку ворога зазнали пошкоджень окремі об’єкти в західному та центральному регіонах. Було частково знеструмлено споживачів в Рівненській та Житомирській областях. Наразі роботу магістральних мереж в регіоні відновлено, триває заживлення побутових споживачів в мережах обленерго. Також під час атаки зазнали пошкоджень мережі обленерго в Дніпропетровській, Київській, Харківській областях. Аварійно-відновлювальні роботи почались одразу після відбою тривоги. Звертаємо увагу! Зараз зарано робити висновки щодо початку нової терористичної кампанії проти цивільної інфраструктури. Будь ласка, користуйтесь перевіреними джерелами інформації.МЕРЕЖІ ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин без світла залишається 398 населених пунктів. Крім наслідків ракетної атаки вранці, є пошкодження мереж через артилерійські обстріли в прифронтових районах: Донеччини, Запоріжжя, Харківщини, Херсонщини, Сумщині. Відновлення живлення відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових.СПОЖИВАННЯУ середу, 20 вересня, вечірній максимум споживання був на 0,9% вище, ніж у вівторок 19 вересня. ЕКСПОРТ/ІМПОРТСьогодні є імпорт електроенергії зі Словаччини. Загальний обсяг 319 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 100 МВт.Експорт сьогодні здійснюється у Словаччину та Молдову. Загальний обсяг 4 796 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 426 МВт.ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇТриває планова ремонтна кампанія на об'єктах генерації.
👁 27,300 23-09-20 07:31
​​Стан енергосистеми України:🔹У вівторок, 19 вересня, максимум споживання був на рівні понеділка 18 вересня;🔹Сьогодні є імпорт зі Словаччини та експорт до Словаччини та Молдови ;🔹Через погодні умови знеструмлено 10 населених пунктів. Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 418 населених пунктів.СПОЖИВАННЯУ вівторок, 19 вересня, вечірній максимум споживання був на тому ж рівні, що й на початку тижня 18 вересня.ЕКСПОРТ/ІМПОРТСьогодні є імпорт електроенергії зі Словаччини. Загальний обсяг 645 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 200 МВт.Експорт сьогодні здійснюється у Словаччину та Молдову. Загальний обсяг 2813 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 396 МВт.МАГІСТРАЛЬНІ МЕРЕЖІВчора було зафіксоване тимчасове вимкнення дією захисту міждержавної високовольтної повітряної лінії на стороні сусідньої країни. Через 7 хвилин лінія була повернута в роботу, знеструмлення споживачів не було.МЕРЕЖІ ОБЛЕНЕРГОЧерез погодні умови знеструмлено 10 населених пунктів в Хмельницької області. Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 418 населених пунктів. Внаслідок ракетних та артилерійських обстрілів є пошкодження в мережах на Донеччині, Харківщині. На ранок ще залишаються знеструмлені через бойові дії споживачі на Дніпропетровщині, Запоріжжі, Сумщині, Чернігівщині, Херсонщині. Відновлення живлення відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових.З технічних причин є знеструмлення споживачів у Кіровоградській області, тривають ремонтні роботи.ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇНа одній з теплових електростанцій з ремонту в роботу повернувся енергоблок. На інших об'єктах генерації триває планова ремонтна кампанія.
👁 26,800 23-09-18 09:46
​​Стан енергосистеми України:🔹В неділю, 17 вересня, максимум споживання був на 1,9% вище, ніж у неділю 10 вересня;🔹Сьогодні є імпорт зі Словаччини та експорт до Словаччини та Молдови ;🔹Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 401 населений пункт.СПОЖИВАННЯУ неділю, 17 вересня, вечірній максимум споживання був на 1,9% вище, ніж у попередній вихідний – неділю, 10 вересня.ЕКСПОРТ/ІМПОРТСьогодні є імпорт електроенергії зі Словаччини. Загальний обсяг 464 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 99 МВт.Експорт сьогодні здійснюється у Словаччину та Молдову. Загальний обсяг 5 356 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 390 МВт.МАГІСТРАЛЬНІ МЕРЕЖІВчора вранці дією захисту вимикалась високовольтна повітряна лінія у Львівській області, знеструмлювались споживачі. Енергопостачання було відновлено в повному обсязі через 50 хвилин. Оглядом виявлено сліди пташиної діяльності. Лінія була повернута в роботу. Сьогодні вночі було зафіксоване повторне відключення дією захисту цієї ж лінії, що призвело до знеструмлення понад 8 тисяч споживачів. Енергопостачання було відновлено через 25 хвилин. Лінія працює, причини відключення з’ясовуються. МЕРЕЖІ ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин без світла залишається 401 населений пункт. Внаслідок артилерійських обстрілів росіянами прифронтових територій є нові пошкодження у мережах на Донеччині: знеструмлювались споживачі м.Торецьк та 2 вугільнодобувні підприємства. Також через обстріли є пошкодження в мережах на Харківщині, Сумщині та Миколаївщині. Відновлення живлення відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових.Вчора також було зафіксовано відключення дією захисту в мережах «ДТЕК Одеські електромережі». Знеструмлювались понад 8 тисяч споживачів в Одеській області. Енергопостачання було відновлено через 5 хвилин. ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇДля збалансування енергосистеми вчора, 17 вересня, обмежувалась робота генерації з ВДЕ з 11:45 до 14:40. Максимальний обсяг обмеження в окремі години був 750 МВт. Загальний обсяг обмеження склав 1099 МВт·год.
👁 11,700 23-09-15 10:16
«Якщо брати сценарій без атак, ми розуміємо, яким чином покривати збільшене зимове споживання. Але обстріли можуть сильно переформатувати ситуацію. Ми маємо бути готові до найгірших сценаріїв – повторення минулорічних ракетних та дронових атак проти саме енергосистеми. Тому готуємо резервні схеми живлення споживачів, а також продовжуємо замовляти обладнання, щоб коли ворог почне вибивати наші об’єкти, ми могли отримувати з-за кордону нові автотрансформатори не чекаючи 8-9 місяців як минулого року», - розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький в ефірі загальнонаціонального марафону «Єдині новини».Він зазначив, що одночасно з енергетиками та силами протиповітряної оборони, долучитися до підготовки протидії агресору можуть і споживачі. «З листопада буде похолодання і, відповідно, зростання споживання. Його можна пом’якшити, споживаючи електроенергію більш ощадливо. Ми про це багато говорили. Друге, це підготовка в побутовому плані – перевірити  генератори і накопичувачі електроенергії. За можливості утеплити житло та дізнатися де поблизу є пункт незламності. Прості речі, які допоможуть почуватися більш впевнено. Не факт, що обстріли будуть такими ж масованими, як минулого року, але готовими треба бути до найгіршого», - підкреслив Володимир Кудрицький.Також під час ефіру він розповів про:🔹Наскільки магістральні мережі «Укренерго» готові до зими🔹Причини дефіциту е/е влітку🔹Від чого залежить можливість імпорту е/е під час холодівhttps://youtu.be/enb2oT7LCG4
👁 37,100 23-09-08 09:02
Стан енергосистеми України:🔹вчора, 7 вересня, вечірній максимум споживання був на 1,3% менше, ніж 6 вересня;🔹сьогодні імпорт відсутній, є експорт до Словаччини та Молдови;🔹через бойові дії та з інших причин без світла залишається 430 населених пунктів.СПОЖИВАННЯУ четвер, 7 вересня, вечірній максимум споживання був на 1,3% менше за відповідний показник середи, 6 вересня. ЕКСПОРТ/ІМПОРТІмпорт електроенергії сьогодні відсутній.Експорт здійснюється у Словаччину та Молдову. Загальний обсяг 6341 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 398 МВт.МАГІСТРАЛЬНІ МЕРЕЖІВчора, 7 вересня, було зафіксовано короткотермінове вимикання дією захисту високовольтної лінії в Кіровоградській області. Знеструмлення споживачів не було, лінія в роботі.МЕРЕЖІ ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин без світла залишається 430 населених пунктів. Внаслідок обстрілів росіянами прифронтових територій є нові пошкодження у мережах на Донеччині, Харківщині, Запоріжжі, Сумщині, Херсонщині. Відновлення живлення відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових.ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇНа об'єктах генерації триває планова ремонтна кампанія.
👁 26,400 23-09-07 09:02
Стан енергосистеми України:🔹вчора, 6 вересня, споживання трималось на рівні попереднього дня 5 вересня; 🔹сьогодні імпорт відсутній, експорт до Словаччини та Молдови; 🔹через бойові дії та з інших причин без світла залишається 414 населених пунктів.СПОЖИВАННЯУ середу, 6 вересня, вечірній максимум споживання тримався на рівні показника вівторка 5 вересня. ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇЗа минулу добу, з різних технічних причин, в аварійний ремонт виведено 3 блоки на теплових електростанціях, проводяться ремонтні роботи. На інших об'єктах генерації триває планова ремонтна кампанія. ЕКСПОРТ/ІМПОРТІмпорт електроенергії сьогодні відсутній.Експорт здійснюється у Словаччину та Молдову. Загальний обсяг 6269 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 399 МВт.МЕРЕЖІ ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин без світла залишається 414 населений пункт. Внаслідок артилерійських обстрілів росіянами прифронтових територій є нові пошкодження у мережах на Донеччині, Харківщині, Запоріжжі, Херсонщині. Відновлення живлення відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових.
👁 28,500 23-09-04 09:30
Стан енергосистеми України:🔹вчора, 3 вересня, вечірній максимум споживання був на 6,7% нижче ніж у попередню неділю 27 серпня; 🔹сьогодні, 4 вересня, в енергосистемі наявні імпорт, загальним обсягом 2950 МВт·год та експорт, загальним обсягом 400 МВт·год;🔹в роботу після обстрілів повернуто дві високовольтні лінії у східному регіоні;🔹через негоду знеструмлено 4 населених пункти, через бойові дії та з інших причин без світла залишається 427 населених пунктів.СПОЖИВАННЯВчора, 3 серпня, вечірній максимум споживання був на 6,7 % нижче за показник минулої неділі 27 серпня та на 2,3% менше, ніж у п’ятницю 1 вересня. Це пов’язано як з сезонним зменшенням температури, так і з більш розподіленим протягом доби споживанням на вихідних.ЕКСПОРТ/ІМПОРТСьогодні є імпорт електроенергії зі Словаччини та Молдови. Загальний обсяг 2950 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 646 МВт.Водночас сьогодні з 11:00 до 13:00 здійснюється експорт до Словаччини загальним обсягом 400 МВт·год.РЕМОНТИВ неділю ремонтні бригади «Укренерго» повернули в роботу 2 високовольтні лінії на сході країни, які були пошкоджені внаслідок артобстрілів росіян. Це дозволило відновити видачу в мережу електроенергії з однієї з електростанцій в регіоні.МЕРЕЖІ ОБЛЕНЕРГОЧерез негоду знеструмлено 4 населених пункти в Чернівецькій області. Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 427 населений пункт. Внаслідок артилерійських обстрілів росіянами прифронтових територій є нові пошкодження у мережах на Донеччині, Харківщині, Запоріжжі, Херсонщині. Відновлення живлення відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових.ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇТриває масштабна ремонтна кампанія на об'єктах генерації. Це суттєво обмежує можливість забезпечувати зростаюче споживання у вечірні години.
👁 13,000 23-08-26 06:42
Це одна з ліній, якими можна імпортувати або експортувати електроенергію та отримувати аварійну допомогу. Вона одна з найпотужніших, що з’єднують нас з Європою. А модернізували ми її у найскладніший період - минулої зими, під час російських масованих обстрілів, коли всі зусилля спрямовувались на відновлення живлення споживачів. Тоді наші хлопці три тижні працювали над тим, щоб перевести лінію на європейський клас напруги. Бригадам довелося робити все вручну: спецтехніка проїжджала не всюди.“На електроопору висотою 45 метрів (висота 16-типоверхівки) монтери піднімались 1,5 години. Потім по гірлянді ізоляторів спускалися на провід. І це взимку, у важкому одязі на морозному вітрі. Троє людей, які піднялися на опору зранку, працювали там весь день. День взимку короткий, тож часу для роботи було дуже мало. Крім того, це був період масованих обстрілів, тому ризики були високі, але ми знали, що робимо це для надійності роботи енергосистеми,” - згадує начальник відділу лінійного обладнання Ярослав.
👁 11,500 23-08-19 07:30
​​Ми щодня просимо вас ощадливо споживати електроенергію. Це потрібно, аби допомогти українській енергосистемі підтримувати баланс між споживанням та виробництвом під час масштабної ремонтної кампанії на електростанціях. Але чи дійсно дії кожного з нас впливають на стан енергосистеми? І наскільки сильно потрібно змінити свої щоденні звички, щоб ефект від економії був відчутним?В липні в Європі панувала чергова хвиля аномальної спеки. І саме ощадливе споживання стало одним з головних факторів, які допомогли європейській енергосистемі впоратись з перенавантаженням. Про це розповідає видання Reuters у своєму матеріалі. Незвично висока температура, звісно, внесла свої корективи в графік, але загалом попит на електроенергію був меншим, ніж у минулі роки: середнє погодинне споживання електроенергії в липні в Італії було на 4,4% нижче, а в Іспанії — на 3,6%, ніж у 2022 році.За даними інституту Statista, європейці заради економії вдаються до перевірених досвідом заходів: 🔹77% жителів Швеції та Франції стали включати менше світла в своїх оселях; 🔹77% німців готують їжу під кришкою; 🔹50% німців рідше користуються електричними приладами; 🔹20% жителів скандинавських країн, а також Німеччини та Нідерландів менше часу проводять вдома, щоб зекономити на електроенергії; 🔹42% фінів приймають холодний душ, замість гарячого, а 2 з 3 європейців миються швидше, ніж зазвичай; 🔹більш як 25% опитаних респондентів лягають спати раніше, щоб економити на світлі. Кроки маленькі й дуже прості. Але масовість застосування робить їх могутнім засобом підтримки як енергосистеми, так і власного гаманця.