Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Я з України
Додано 14 лип 2024

Я з України

@Ukraine1_000
Кількість підписників: 1 219
Фото: 11,500
Відео: 1,130
Посилання: 1,300
Опис:
Спільнота людей, які із гордістю говорять: я з України! Запитання ставте до @UA1_000
Джерело

Я з України | Чепинога Віталій. У "процесі Єрмака" найбільше мене вразив його адвока...

Логотип телеграм спільноти - Я з України Я з України @Ukraine1_000
146 Охват/переглядів 2026-05-14 03:09 Повідомлення №22341
Чепинога Віталій. У "процесі Єрмака" найбільше мене вразив його адвокат.Спочатку він каже, що Єрмак був народним депутатом. Єрмак поправляє його, що не був... Тоді адвокат каже: Ах, да, сорі, точно не був... - Він був депутатом українського парламенту (!!!)Тобто для адвоката (юриста) народний депутат і депутат парламенту - це якісь різні поняття. Можливо, в його світах і уявленнях український парламент як мінімум - двохпалатний. І по три санітара на кожну палату…В таких випадках треба питать: "Ви вобще, шось кончали?"Навіть не студенти-першокурсники, а просто учні загальноосвітніх шкіл, які вивчають основи правознавства, знають, що народний депутат і депутат парламенту - це одне й те ж.Я вже не кажу, про якісь мінімальні допустимі знання про трудову біографію клієнта.І це ж адвокат цілого Єрмака, а не хто попало... Це, тіпа, монстр адвокатури! Глиба!Якоюсь мірою це демонструє рівень загальної компетентності й професіоналізму в країні...Не даремно Єрмак навпроти себе образок поставив. То - оберіг! Від адвоката…Хоча... В мене теж якось була однокурсниця з претензією на червоний диплом, яка на питання "Що таке юридична особа?", відповідала: це - особа, яка має юридичну освіту... Сильно їй хотілося зробиться "юридичною особою з червоним дипломом"...