Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Україна💗News🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Україна💗News🇺🇦

@Ukraina_news_top
Кількість підписників: 112
Фото: 47,200
Відео: 15,600
Посилання: 1,850
Опис:
🔴Новини📺 🔴Ситуація у світі🌏 🔴Багато різної інформації📀 Зв'язок з нами ⬇️ @Ukraine_news_robot ⬇️Посилання на канал⬇️ https://t.me/Ukraina_news_top Підтримати проект можно тут: ⬇️ @5354321013016812 PayPal ⬇️ [email protected]

👥 Кількість підписників

112
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -4

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 15 25-10-01 20:57
Через сьогоднішній російський удар по одній з наших енергетичних підстанцій у Славутичі більш ніж три години тривав блекаут на обʼєктах колишньої Чорнобильської атомної станції. Це, зокрема, нове укриття, яке убезпечує навколишнє середовище від залишків четвертого енергоблока станції після вибуху 1986 року та радіоактивних уламків і пилу. Також це сховище для відпрацьованого ядерного палива, в якому зберігається 80% усього такого відпрацьованого палива, що було накопичене за час функціонування АЕС. Це відпрацьовані паливні збірки загальною вагою понад 3250 тонн. Росіяни не могли не знати, що удар по обʼєктах у Славутичі матиме такі наслідки для Чорнобиля. І це був цілеспрямований удар, у якому вони застосували більше 20 дронів – за попередньою оцінкою, російсько-іранських «шахедів». Частину цих дронів вдалося збити, але удар був організований саме хвилею дронів, щоб ускладнити захист обʼєкта. Водночас восьмий день триває блекаут на Запорізькій атомній станції, що розпочався через російські обстріли в районі станції. І росіяни не роблять абсолютно нічого, щоб виправити ситуацію та дати змогу українським фахівцям відновити зовнішнє живлення ЗАЕС, яке мало б функціонувати безперервно в нормальних умовах. Росія свідомо створює загрозу радіаційних інцидентів, користуючись, на жаль, слабкою позицією МАГАТЕ та директора Рафаеля Гроссі, а також розпорошеністю глобальної уваги. Щоб виправити ситуацію, слабкі та половинчасті рішення не спрацюють. Кожен день затягування Росією війни, російські відмови від повного й надійного припинення вогню, постійні російські удари по всіх обʼєктах нашої енергетики включно з тими, від яких залежить безпека атомних станцій та іншої ядерної інфраструктури, – це глобальна загроза. Включно з обʼєктами ЧАЕС та ЗАЕС в Україні розташовані  п'ять атомних станцій, і кожна з них може бути мішенню для російських дронів та ракет. Важливо, щоб країни Європи, Сполучені Штати, країни «Групи семи» і «Групи двадцяти» реально діяли заради миру та безпеки на сто відсотків можливого. Потрібне сильне реагування та відповідний тиск на Росію з метою захисту життя. Я вдячний всім у світі, хто не мовчить.
👁 16 25-07-01 11:54
Щойно підписав документи для ратифікації Угоди про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України.Угода була підписана нещодавно між нашою державою та Радою Європи і тепер має бути оперативно ратифікована, щоб розпочати процес реального створення трибуналу. Доручив також якнайшвидше опрацювати та внести на розгляд Верховної Ради України необхідні законодавчі зміни, щоб з нашого боку все було забезпечено на сто відсотків заради повної реалізації угоди про створення трибуналу. Прошу народних депутатів розглянути це питання невідкладно.Очікую і на швидке представлення командами Міністерства закордонних справ України та Офісу відповідного графіка роботи з партнерами для імплементації угоди про створення трибуналу та фактичного запуску інституції.Уже цього року в Росії мають відчути, що їхня відповідальність за злочин агресії є неминучою і що реально розпочався міжнародний юридичний процес для притягнення Росії до відповідальності. Агресія є злочином, і дійсно невідворотне покарання Росії за цей злочин є глобальним інтересом всіх у світі, хто хоче для своїх людей мирного життя.
👁 13 25-05-22 05:44
📍 Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали м. Харків і 7 населених пунктів Харківської області.Внаслідок обстрілів у м. Харків постраждали жінки 60, 63 і 68 років; у с. Грушівка Кіндрашівської громади постраждав 39-річний чоловік; у сел. Куп’янськ-Вузловий Куп’янської громади загинув чоловік, поранені 66-річна і 70-річна жінки; у м. Куп’янськ постраждали 73-річна і 44-річна жінки. ▪️ Ворог поцілив ракетою по Холодногірському району Харкова. Ворог застосовував по Харківщині різні види озброєння: ▪️1 ракета;▪️ 10 КАБ;▪️ 5 БпЛА «Шахед»;▪️ 2 БпЛА «Герань-2»;▪️ 2 БпЛА «Молнія».Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:▪️ у м. Харків пошкоджено 10 приватних будинків, автомобіль, газо- та електромережі;▪️ у Чугуївському районі пошкоджено адмінбудівлю та автомобіль; ▪️ у Куп'янському районі пошкоджено 44 будинки, адмінбудівлю, приміщення ліцею і заводу.🔻 Упродовж минулої доби зафіксовано 144 бойові зіткнення. ▪️ на Харківському напрямку ворог шість разів марно намагався просунутися в районах Вовчанська, Кам’янки та у бік Малої Шапківки.▪️ на Куп’янському напрямку вчора відбулося чотири атаки окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника поблизу Кіндрашівки, Загризового та Нової Кругляківки.