Джерело
US Politics | Все частіше звучать розмови про кандидатів-республіканців у 2028.Я б у...
2 550 Охват/переглядів
2025-12-26 18:59
Повідомлення №1375
Все частіше звучать розмови про кандидатів-республіканців у 2028.Я б умовно розділив кандидатів на декілька кластерів, які частково перетинаються.🏛️Першу група, очевидно — команда Трампа. Це перш за все Венс, Рубіо і Геґсет. Але там теоретично можуть бути і екзотичніші опції як, наприклад, хтось з родини чи, скажімо, Еліс Стефанія. Власне тут буде боротьба за підтримку від президента.⛑️Друга умовна група — радикальні МАГА (чи America First). Тут також зоопарк суттєвий, хоча очевидних кандидатів нема. Вистачить у Марджері Тейлор-Грін чи Такера Карлсона амбіцій і навіженості на цей крок? До слова, хтось з лузерів першого кластерах може очолити цей.🦖Третя група — це, прости Господи, класичні консерватори. Вже писав про те що вічний невдаха Тед Круз хоче спробувати себе в цьому. Але невдах на цьому фланзі вдосталь. Наврядчи Пенс захоче знову, але чому б і ні? Потенційно в цю категорію може спробувати вписатись Рон Десантіс.🦕Четверта категорія — помірковані республіканці. Їх важко відрізнити від попередньої категорії і можливо їх всіх варто згрупувати в одну групу динозаврів. Але тут вилізе і Нікі Гейлі, і Помпео, і можливо навіть Кріс Крісті. Ну а також Рубіо, якщо програє боротьбу в вищій лізі і захоче ризикнути. Але як я писав раніше, на мою думку Марко скоріше захоче перечекати.