Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - † Українська Греко-Католицька Церква в Дубліні
Додано 14 лип 2024

† Українська Греко-Католицька Церква в Дубліні

@UGCCIreland
Кількість підписників: 859
Фото: 2,960
Відео: 23
Посилання: 400
Опис:
🇺🇦🇮🇪 Українська Греко-Католицька Церква в Дубліні (Ірландія). (086) 235-95-61 , 📞 о. Василь; 📬 [email protected] (087) 383-70-12 , 📱 Олександр, секретар-парафії. 📬 [email protected]

👥 Кількість підписників

859
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -13

👁️ Середній перегляд на повідомлення

483
Середній/День:: 252
Середній/Тиждень:: 237
ERR: 56.23%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🇺🇦🙏 До Дня пам’яті Тараса Григоровича Шевченка та Неділі Православ’я.Учора, 9 березня, в особливий для всіх українців день, одразу після Святої Літургії відбувся виступ дітей із української суботньої школи “Рідна школа”. Захід був присвячений Шевченківським дням, які щороку відзначають 9 та 10 березня — у день народження і день смерті Великого Кобзаря.Юні вихованці школи з натхненням декламували вірші Тараса Григоровича Шевченка, віддаючи шану його безсмертному слову, яке й досі єднає українців у всьому світі. Завершальним акордом виступу став проникливий спів заслуженої артистки естрадного мистецтва України Маріанни Роз, яка виконала “Заповіт” Т.Г. Шевченка.Отець Василь щиро подякував дітям за їхню старанність і любов до рідного слова, а також висловив особливу подяку директорці школи, пані Надії Іванніковій, за підготовку цього чудового заходу.Цього ж дня, у Неділю Православ’я, відбулася ще одна важлива подія: о. Василь освятив ікони, які були написані під час триденного майстер-класу з іконопису (6, 7, 8 березня), а також ті, що віряни принесли з дому.Ця неділя стала справжнім святом духовності, мистецтва та української культури, об’єднавши вірян у спільній молитві та пам’яті про великого поета, пророка і борця за свободу України — Тараса Шевченка.📬 [email protected]Секретаріат парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні+353 (87) 383 7012#ireland#éire #ugcc#ukraine
🙏👩🏻‍🎨 Майстер-клас з іконопису: три дні духовного натхнення.Ось і завершився наш триденний майстер-клас з іконопису, який проходив у стінах нашої церкви під керівництвом іконописиці Мар’яни Балтарович.Останній день, 8 березня, був найбільш напруженим: з 15:00 до 21:30 учасники ретельно допрацьовували свої ікони, вкладаючи в них не лише майстерність, а й молитву. Завтра ці ікони будуть освячені, і кожен забере додому частинку цієї благодатної праці.“Я пишаюсь вами, і Вами, Мар’яно. Ви за ці три дні зробили неймовірну роботу. Дуже красиві ікони. Нехай Господь благословить Вас, Мар’яно, та всіх, хто долучився до цього чудового досвіду”, - з промови о. Василя до учасників майстер-класу. На завершення всі учасники разом із Мар’яною Балтарович та отцем Василем зробили пам’ятне фото, адже ці дні залишаться в серці кожного як особливий духовний досвід.📬 [email protected]Секретаріат парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні+353 (87) 383 7012#ireland#éire #ugcc#ukraine
🙏👩🏻‍🎨 Майстер-клас з іконопису. День перший.Сьогодні, 6 березня, при нашій церкві розпочався триденний майстер-клас з іконопису, який проводить талановита іконописиця Мар’яна Балтарович. Ця подія є особливою, адже вона присвячена першій неділі Великого посту – Неділі Православ’я. Учасниками стали ті, хто заздалегідь зареєструвався та прагне зануритися у світ сакрального мистецтва.Захід відкрив о. Василь, який представив гостю, подякував усім присутнім за їхню зацікавленість та відданість цій справі. Перед початком роботи всі разом помолилися, просячи Божого благословення на цей час навчання та творчості.Мар’яна Балтарович розпочала майстер-клас із короткого вступу про історію іконопису, його духовне значення та особливості техніки. Учасники дізналися про традиційні методи роботи, матеріали та правила написання ікон. Після цього всі приступили до практичної частини: підготували дошки, нанесли основу та виконали перші начерки. Робота вимагала зосередженості, терпіння та внутрішнього спокою, адже іконопис – це не просто мистецтво, а форма молитви.Перший день пройшов у натхненній атмосфері, сповненій щирого бажання навчитися чомусь новому та торкнутися глибокої духовної традиції. Попереду ще два дні наполегливої праці …📬 [email protected]Секретаріат парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні+353 (87) 383 7012#ireland#éire #ugcc#ukraine
🎙️🇮🇪 Інтерв’ю: “Наша громада - це збірна з різних куточків України”, — о. Василь розповів для Департаменту інформації УГКЦ про життя нашої громади. Люди у своїх життєвих ситуаціях потребують підтримки. Українці, які переживають війну, перебуваючи далеко від дому, від рідних, потребують її вдвічі більше. Вони прагнуть бути почутими, вислуханими, без докорів й осуду. Там, на чужині, за кордоном, українці шукають рідне середовище та знайоме оточення, яке їх прийме, підставить плече допомоги.В Ірландії таким пристановищем для зранених війною українців стала парафія Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ у Дубліні. Тут вони зуміли знайти спокій, захист, підтримку, любов і частинку України далеко від дому.Про те, як живе українська громада в Ірландії, переживання, страхи, мрії, молитви, сподівання розповів в інтерв’ю Департаменту інформації УГКЦ священник УГКЦ у Дубліні о. Василь Корніцький. Повну статтю можна 👀 прочитати за посиланням на сайті Української Греко-Католицької Церкви:🔗 https://ugcc.ua/data/nasha-gromada-tse-zbirna-z-riznyh-kutochkiv-ukrayny-svyashchennyk-ugkts-z-dublina-6285/#ireland#éire #ugcc#ukraine
☕️🙏 Недільна Служба Божа та Кава від отця Василя.Уже другий рік поспіль у першу неділю листопада в нашій церкві організовується Кава від отця Василя. Ця подія є жестом нашої великої вдячності жінкам, які щонеділі готують каву та чай після Літургії. Підготовка до сьогоднішнього дня розпочалася ще за тиждень, її пік припав на вчора та сьогодні, коли пеклися пляцки, сирдельки, робилися салати та різноманітні канапки. Сьогодні, 3 листопада, одразу після Святої Літургії, о. Василь разом з Олександром (секретар парафії) подякували нашим жінкам за їх роботу, яку вони виконували протягом цього року на благо нашої церковної громади, вручивши листи подяки та осінні хризантеми. Наприкінці цієї невеликої урочистої частини було зроблене спільне фото, а далі усі охочі пішли на каву від отця Василя, яку він роздавав разом з хлопцями з вівтарної дружини.Дякуємо усім тим, хто сьогодні відклав усі свої справи, проблеми та завітав до нашого храму на спільну Службу Божу, а після разом з нами скуштував смачної кави та канапок. Нам було надзвичайно приємно бачити таку велику кількість людей, які приїхали навіть з інших міст Ірландії.Авторка фото 📸 Мар'яна Дмуховська#ireland#éire #ugcc#ukraine
🧑🏻‍🎨🎬 Перегляд мультфільму про блаженного Миколая Чарнецького та малювання на осінню тематику. Сьогодні, 20 жовтня, після Святої Літургії для дітей було організовано перегляд 15 хвилинного мультфільму “Миколай Чарнецький - приклад лагідності та покори”.Цей мультфільм розповідає про особливий дар блаженного Миколая Чарнецького, яким наділив його Всевишній після переставлення до лику блаженних на небі. Про його здатність зцілювати людські душі, а також - чудесно зцілювати недужих, які у молитві просять його заступництва.Вже опісля перегляду Олександр (секретар парафії) підготував для дітлахів 12 запитань по мультфільму, і за кожну правильну відповідь дарував цукерки. Діти з великим задоволенням приймали участь у цій вікторині, та коли закінчилися запитання просили придумати додаткові. На останок було малювання на тему “Моя осінь”, де діти малювали жовто-багряні парки, шторм Ешлі, який сьогодні накрив Ірландію та інше. Усі малюнки, які діти створили будуть вивішені на нашій церковній дошці. Дякуємо усім батькам, які виділяють час та затримуються трохи довше у церкві, аби діти мали можливість зустрітися зі своїми однолітками та разом взяти участь в активному житті нашої церковної громади.#ireland#éire #ugcc#ukraine
🇺🇦🇫🇷 Останній третій день прощі у Люрді: Божественна Літургія у Гроті Об’явлення Пречистої Богородиці, запалення свічки за Мир в Україні та поїздка в гірське містечко Ґаварні. Ранок 13 жовтня для усіх українців, які перебували на прощі у Люрді, розпочався з відвідання Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці, де о 5:45 розпочалася заключна Божественна Літургія, яку очолив апостольський адміністратор Єпархії Святого Володимира Великого в Парижі, владика Гліб Лончина у співслужінні з іншими священниками.Цей день для нашої громади видався дуже насиченим, емоційним та яскравим …Уже по завершенню Літургії та після сніданку був невеличкий перепочинок, а об 11:00 наша парафіяльна родина на чолі з о. Василем відправилися до Каплиці Світла, де запалили свічку за мир та перемогу України та помолилися вервицю. Друга частина дня пройшла для наших прочан за межами Люрду, а саме у мальовничому гірському містечку Ґаварні, яке знаходиться за 50 км у французьких Піренеях. Ця поїздка до Ґаварні в черговий раз показала усім нам на скільки цей Божий світ є різноманітним та красивим. Кожен куточок світу виглядає по-своєму, і є доказом всемогутності Бога. Тож раді поділитися невеличким фотозвітом останнього дня нашої прощі до Люрду.Дякуємо усім нашим прочанам за спільні молитви у цьому святому місці, за спільно проведений час та товариство. Усі ми із переповненими серцями, емоціями та враженнями завтра залишаємо це місце з надією, що ще обов’язково повернемося сюди. #ireland#éire #ugcc#ukraine
🇺🇦🇫🇷 Другий день прощі у Люрді: відвідання Родинного дому Святої Бернадетти, Божественна Літургія в Нижній Базиліці Святої Вервиці та процесія Вервиці.Сьогодні, 12 жовтня, завершився вже другий день Всеукраїнської прощі українців Західної Європи у Люрді. Ранок для наших прочан розпочався зі сніданку та походу до Родинного Дому Святої Бернадетти. Саме під час цієї екскурсії було відвідано музей та старий будинок, де можна було ознайомитися з життям Бернадетти. У музеї були представлені її особисті речі, генеалогічне дерево від батьків до наших днів та багато інших цікавих речей. У старому будиночку побачили кухню і ліжко, на якому померла мама Бернадетти та млин батька. У другій половині дня всі українці Західної Європи з нашою громадою взяли участь у Божественній Літургії, яку очолив апостольський адміністратор Єпархії Святого Володимира Великого в Парижі, владика Гліб Лончина та усі священники, що прибули до Люрду зі своїми парафіянами. По завершенню Літургії навпроти Базиліки Святої Вервиці було зроблено спільне фото на згадку про Всеукраїнську прощу до Люрду-2024. Також цього дня в українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці відбувся Молебень та молитва на оздоровлення, дехто з наших людей встиг ще відвідати цілющі купелі, які знаходяться недалеко від Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.А вже ввечері вся наша паломницька група з 51 особи на чолі з отцем Василем взяли участь у процесії Вервиці або, як кажуть ще, у “процесії зі свічками”, яка запамʼятається своєю молитовною атмосферою на все життя.#ireland#éire #ugcc#ukraine
🙏🇺🇦 В Ірландії відбулася всеукраїнська Проща до Ноку за Мир та Перемогу України. Сьогодні, 5 жовтня, українці з усієї Ірландії під проводом владики Кеннета Новаківського, апостольського візитатора для українців греко-католиків Ірландії та Північної Ірландії, здійснили Всеукраїнське паломництво до Ноку, під час якого молилися за справедливий мир в Україні.Від нашої дублінської громади було організовано 2 автобуси загальною кількістю паломників у 100 осіб, а також були й ті, що поїхали своїм транспортом. Молитовна програма прощі складалася з Божественної Літургії, яка пройшла в головному храмі Ноку, базиліці Пречистої Діви, а очолив її владика Кеннет Новаківський. Разом з владикою біля вівтаря співслужило українське духовенство, яке служить в Ірландії: о. Василь Корніцький (Дублін), о. Роман Лагіш (Лімерик), о. Тарас Федоренко (Слайґо), о. Роман Білецький (Корк), а також о. Марко Семеген, ректор собору Святої Софії в Римі та о. Віталій Федун із Лондонської єпархії Пресвятої родини. Наприкінці владика Кеннет Новаківський подякував усім українцям, які приєдналися до сьогоднішньої спільної молитви у Ноку. Після Божественної Літургії усі бажаючі могли пообідати та поспілкуватися один з одним у місцевому кафетерію. Щиро дякуємо всім нашим парафіянам, які знайшли час та доєдналися до спільної молитви у Ноку. #ireland#éire #ugcc#ukraine
☺️🎉 Останній день дитячого табору “Веселі канікули з Богом-2024”: веселі змагання та святкування.Сьогодні, 3 серпня, був останній день табору "Веселі канікули з Богом-2024". Зранку день розпочався з традиційного енергійного танцювального розігріву, під час якого ми виконували веселі банси. Це зарядило нас позитивом і гарним настроєм на весь день.Після бансів на дітей чекали цікаві ігри, серед яких була улюблена гра з м'ячем. Проводили змагання, які поєднували в собі командну роботу, спритність і швидкість. Діти були поділені на команди і мали виконати різні завдання з м'ячем. Ці ігри стали чудовим завершенням тижня активностей та веселощів.Далі відбулася Свята Літургія, де ми разом помолилися, подякували за чудовий час, проведений у таборі, і попросили Божого благословення на подальші події. Цей момент був особливим, сповненим духовного змісту та єднання.Опісля всі мали смачний обід, який став приємним моментом для спілкування та обміну враженнями про пережиті пригоди у таборі. Діти з апетитом смакували страви, спілкувалися і ділилися враженнями.Після обіду відбулася катехизація, під час якої діти разом з аніматорами обговорювали важливі духовні теми, ділилися своїми думками і запитаннями. Це стало гарною можливістю підсумувати духовний досвід, набраний за час табору, і ще глибше відчути розуміння своєї віри.Завершенням дня стало святкування закінчення табору. Протягом тижня діти збирали фейкові гроші за креативність, гарну поведінку, цікаві ідеї, активну участь у житті табору та допомогу аніматорам. На святкуванні ці "гроші" були використані для придбання різноманітних смаколиків та солодких напоїв. Діти із задоволенням обмінювали свої зароблені “кошти” на улюблені ласощі, насолоджуючись солодощами і прохолодними напоями. Це був час радісних підсумків, нагород і обміну спогадами.День завершився на позитивній ноті, залишивши в кожного незабутні враження і теплі спогади.Табір "Веселі канікули з Богом-2024" став для всіх учасників не тільки часом розваг, але й духовного зростання і нових дружніх зв'язків.#ireland#éire #ugcc#ukrain