Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЩО НА ФРОНТІ?
Додано 06 гру 2025

ЩО НА ФРОНТІ?

@UAfrontnews
Кількість підписників: 794
Фото: 14
Відео: 11
Посилання: 207
Опис:
Канал новин з фронту

👥 Кількість підписників

794
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +13

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,800 25-12-10 15:44
Доброго вечора, товариство! Давно не були на зв'язку, зараз є трошки часу — поговоримо Ситуація в Донецький області, наразі вже не «складна», а на сьогодні вона вже майже закінчується. Наразі це територія, яку можна покинути тільки через аварійні ґрунтові дороги, якщо не потрапиш у міну, бо траси закриті, а железка мінус. Нажаль у більшості місць, залишились лише руїни, уламки та постійний свист снарядів. Поки країна накручує гірлянди, а влада приймає не зовсім зрозумілі рішення, та розповідає чергові солодкі казки про "успіхи фронту", Донбас просто зникає.Покровськ — впав. Мирноград в кільці, всі виїзди з міста - є сірою зоною. Добропілля, яке за 10 км від фронту, вже зайняте російськими ДРГ.Костянтинівка ледь тримається, росіяни вже біля околиць міста. Сіверськ наполовину окупований, частково у сірій зоні, бої гримлять кожен день. Лиман під щоденними обстрілами, а росіяни у передмісті. Святогірськ, який за 6 км від фронту також під ударами, та під атаками російських ДРГ. Краматорськ який за 16 км від фронту, теж щоденно обстрілюють, а у передмісті проходя бої. Дружківка яка теж не далеко від фронту, страждає не менше інших, і з кожним днем ситуація стає все більш важкою. А Слов’янськ намагаються стискати у кліщі.Ось і весь Донбас. Проблема в тому, що після Донбасу росіяни навряд планують робити паузу. Вони вже в Дніпропетровській області. Південно-східна частина області в окупації.Вони щодня не стоять на місці. Після падіння Покровська перед ним відкрилась пряма дорога на Павлоград і Дніпро.А в країні в цей час одні підвищують собі заробітну плату, інші намагаються не втратити крісло, а інші взагалі охуїли, та навіть не скривають своїх гнидських дій.А в цей час, війна заглиблюється.@UAfrontnews